Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zsuzsu
29. jún 2013

@lussy23 ja viem ze to neni take ale tak snad sme dospele tak to nevadi a dakujem 🙂

lussy23
29. jún 2013

@lawli odkial máte takú krásnu abecedu? kde ju môžem zohnať?

zsuzsu
29. jún 2013

@lucula73 Dakujem , musim podakovat ucitelke asi ma dobre naucila pisat lko 😀 😀 vlastne ucitelovi.

luciahromadkova
29. jún 2013

@maya30 ja mam ulozene tieto a tusim aj tie saty su robene za pomoci krajky, tak som ich sem vlozila

a este kukni tu https://www.google.sk/search?hl=sk&q=svadba&tbm...

zsuzsu
29. jún 2013

@luciahromadkova jaj tie saty su nadherneeeeeeee

luciahromadkova
29. jún 2013

@mamcas mam to tiez mi hrozilo ale nakoniec od toho upustili, postup nemam

pralinka25
29. jún 2013

@pristela prosim prosim pekne prosim 😅 ako si robila ten krem. viem ze karamel so slahackou ale kolko si dala prosim ta cukru na jendu slahacku? myslis ze by to drzalo aj vyslahana ta karamelova slahacka uvarena s mascarpone? alebo by to bolo riedke? mam take nieco na buduci vikend a neviem ktory ten karamelovy variant pouzit kedze karamelove kremy tiez nejako moc nemusim

ajka82
30. jún 2013

posledne dve, uz mam tento tyzden volno 😀 a mala by som utekat spat, bo budem mat zas o 6 budicek 😅 🙄 ta "tretinkova" pre syna, tatina a dedka, nie mojho 😝

lokalistin
30. jún 2013

Ahojte nestiham citat,az zajtra vas docitam,ked dam korpus v noci do truby,prave dokoncena ,mramorak s pribinakom a lesnym ovocim,hore kakaovy korpus a jahodovy traseny krem plus lesne ovocie. Potiahnuta MTT, vaha 5,85kg. Nechapem preco, ale bola strasne kriva 😝 no neva dobru nocku . No a samozrejme to fotenie mi vobec nejde 😝

simasa
30. jún 2013

@vlada111 Ďakujem, Vlaďa 😵

maya30
30. jún 2013

@luciahromadkova presne tu od zuzu som si pamatala, no nenasla, dakujeeem 😵

mamcas
30. jún 2013

@luciahromadkova Jeeej dakujem,ake pekne si mala ulozene. No oni neupustia,je to pre pilota a este k tomu hned na pondelok. Najskor som to odmietla,ale je to vyzva a tie mam rada. Hadam to ako lietadlo vyzerat bude,nieco som si uz vecer pripravila. Akurat neviem,da sa pisat,malovat na tortu aj gelovkami? Ma tam byt cerveno-modry napis a mam len ciernu fixu. Dakujeeem

viera6
30. jún 2013

@vecernicci prosim ta aky mas recept na veterníky a spice?

sticker
30. jún 2013

Dobré ránko. Dievčence, na jednu okrúhlu oblátku 20cm sa minie celé to lepidlo? Nešlo by to aj pipingelom? Mne ostal ešte ten gel, ale teda netuším koľko toho treba? Na tom videu zase až tak moc lepidla neminuli.....
@ajka82 A ak to nebudem obstrihávať, neva, nie? 😅 Aj tak to bude pekné. Ja sa bojím, že to celé zbabrem strihaním 😒
Som už úplne rozhodnutá, že bude monster torta. Do včera som netušila akú spraviť k 9. narodeninám. Ale v Dráčiku mali včera 12% zľavu na všetko, tak som jej kúpila jednu monsterku. Mladšia mala Ponny tortu aj dostali Ponnyho tak staršej tiež chcem tak spraviť. Ešte dostane bicykel väčší, tak verím, že radosť bude preveliká 🙂 Už len tortu dobre upiecť 😀

ajka82
30. jún 2013

@sticker kludne mozes nechaj aj okruhlu, ja som en nechcela aby na tom ruzovom potahu bolo okolo monsteriek biele pozadie 😉 a ja som lepila pipingelom, nemam na to to original lepidlo, modekor gel, ci jak sa to presne vola 🙂

ajka82
30. jún 2013

@mamcas da sa aj gelovkami, len pomalsie schnu ako rozriedena praskova farba, takze potom radsej nedotykat, nech si to nerozmazes

vepaga
30. jún 2013

Pridám aj ja robila som naposledy tieto , nedá sa to však porovnať s Vašimi

martina7905
30. jún 2013

slniečko na rozlučku zo školkou

lawli
30. jún 2013

@lussy23 ...nevykať prosím ! 😀 😀 😀 😀 😀 ...abeceda je zohnať tu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50046077&tab=9 ...ja ju mám z ebay ,ale našla som ju aj tu 😉

jakelina
30. jún 2013

Holky pro zajímavost, test másel
http://tn.nova.cz/zpravy/na-vasi-strane/velky-t...

denisse
30. jún 2013

ahojte ...
chodim sa sem často kochat vasimi nadhernymi vytvormi a dvakrát za rok - na narodeniny svojich deti aj peciem ...
a klobuk dole pred vámi vsetkymi, co peciete každý den 🙂

mnamuela_aduskatt
30. jún 2013

Babulky, kto chce, tak recept na ovocne muffinky je k dispozicii na webe

pristela
30. jún 2013

@pralinka25 jaaj , andelicka ja tam sypem cukor odhadom 😕 😕 nevazim 😕 😕 ale isto ti bude drzat aj s mascarpone , bo vsak ked to uvaris, zachladis tak sa to potom slaha ako normalna parizska sslahacka a ta predsa drzi tvar 😉 ja som ted robila karamel rozpusteny v slahacke, po odstavení do toho jedno maslo rozpustit zachladit na noc a pak slahat a bolo to mnaam , do marlenice som robila len obycajnu maslo s karamelovym salkom 😝

vecernicci
30. jún 2013

@viera6 svařím si 3 1/5 dcl vody s 2 1/4 dcl oleje, když se začne vařit, přidám 16 dkg hladké mouky a uvařím hustou kaši, do vychladlé kaše zašlehám po jednom 5 vajec a pak stříkám sáčkem na plech 😉

stupacik
30. jún 2013
gumidekmomo
30. jún 2013

@denisak77 a nevies link ze aby som to nemusela hladat dik 🙂)

evala777
30. jún 2013

...ahojte, po dlhšej pauze pridávam aj ja svoje a idem opáčitkovať vaše....😀

evala777
30. jún 2013

@muffinka8 nááádhernááá, také jednoduché to ja môžem....super... 🙂

mimcak
30. jún 2013

kočeny ktoré ste mali už taký podnos je dosť silný aj na 4 poschodovú tortu? http://www.natortu.sk/plastove/podnos-plastovy-...

janula.h
30. jún 2013

baby dnes mi volala nevesta ospravelňovala sa, a že vraj sa torta celá na svadbe zjedla a že bola vynikajúca 🙂