Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
21. mar 2013

@pralinka25 tak ja mramorak peciem dlhooooo, neviem v akom case vyberam ten malý 😕 ale menej nez hodina to nebude , takze ten velky je uz akoby upeceny a nema co splasnut

luciahromadkova
21. mar 2013

@nika222 to je dobre... 😉 ja chcem ten robot len tichy a metly a velku misu a kovovy aby bol...nic ine nechcem, nepotrebujem asi som narocna..., hlavne nech nemusim slahat zltky, bielka rucným- teda držat to v ruke..., lebo maly mi vylieza na linku, potrebujem ruky volne 😀

artepf
21. mar 2013

@alexandrakocikova já jsem to dneska taky zrovna hledala, mám dělat dort na téma floorball, postup na branky je docela dobrý tady 😉 :
http://www.kosternovi.cz/dorty/dorty.asp?klic=138

pralinka25
21. mar 2013

@nika222 @pristela dakujem dievcence za rady nabuduce to teda spravim takto a usetrim cas a energiu 😵 super

luciahromadkova
21. mar 2013

@alexandrakocikova kukni do temy 2 postupy tam to je na obale od maleho jogurt danone trebars activie https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/

nika222
21. mar 2013

@pipka no som s ním spokojná, sice vyzera ako bakelitak ale myslím ze motor ma silný, dobre sa na nom struhaju zemiaky a super slaha bielka a aj pribinak v nom robim. Ostatne prislusenstvo som neskusala bo jak som zacala piect tak nemam cas na varenie 😀 😀 Ale ma toho vela, odstavovac, mlyncek na maso a kvoli tomu som ho chcela aj 🙂

@luciahromadkova ja com mam ten rucny slahac tak ten ma aj stojan takze nic nedrzim a maly sedi na linke a kuka jak sa to toci vsetko 🙂 a jeho najhracka su metlicky a ten umelohmotny stojan s miskou 😀 zeby bol po mne? 🙂

svetlo55
21. mar 2013

Prvá poťahovaná pre manžela

nika222
21. mar 2013

Baby a este jeden postreh v coop jednota Tempo maju od dnes do soboty akcosku na modry praskovy povazsky cukor 1 kg za 0,90 centov 🙂

vlada111
21. mar 2013

@mimcak krava vymetená 😠 😠 😠 😠

katkak23
21. mar 2013

@mimcak tak toto je sila...fakt niektori nemaju oci v hlave....no nappriek tomu niekto ano...presne obdobne situacia moja naj kamoska chcela mamine na 55 a tiez som vzala len za matros 20e a ona mi silou mocou chcela dat ze aspon 30e ale nevzala som 😀 ale potesilo ze si vazila moju pracu svojim sposobom ...
fakt niekto kto si vie vazit pracu inych je uplne ina kava ako niekto ako pises miši...je to smutne
no len co s tym tankom .... 😖

katkak23
21. mar 2013

@muffinka8 keby len na poslednu chvilu ale behom 15min 😀

katkak23
21. mar 2013

baby dajte nejaku dobru coko polevbu co nepuka dakujeeem

mia114
21. mar 2013

no korpus vysiel super, je vysoky 🙂
teraz sa trapim s kravickou s burizonky tak som zvedava co z toho bude 😔

mia114
21. mar 2013

Vcera som prvy krat skusala tu ckoladu, teda obalit cokoladou tortu a islo to uplne super, tak mozem bez obav spravit raz za cas aj cokoladovu, dakujem za vsetky rady 😵

katkak23
21. mar 2013

@mia114 a aku coko polevu si robila?

lenkalela
21. mar 2013

babulky ,potrebujem pomoc urgentne:(
robim tortu a nezhustla mi jogurtova plnka ,uz som tam dala tri zelatiny a zostali v tom iba take hrudecky zelatinove ale nezhustlo to:(ako to zachranim?????mam ist kupit slahacku este a stuzovac?lebo som tam dala iba jednu slahajdu ..

zarabono
21. mar 2013

@lenkalela to uz podla mna ani nezhustne.sup do obchodu

florentina
21. mar 2013

@lenkalela no hlavně se nezbavíš těch hrudek...mě se to stalo taky, tak jsem musela vše přepasírovat přes sítko a zachraňovala jsem krémem ole....tím stuhne vše, že 😉

79zuzana
21. mar 2013

Dievcata jak ste ma tu vyplasili... Zapla som sa a tu prispevok od vlada111 pre mimcak: Krava vymetena 😀 😀 😀 Normalne som bola v strese ze co sa tu premlelo, sak tu si nikdy nikto nenadaval 😅 Ale presla som par stran dozadu a pochopila 😀 😀 😀 to mam zato ze citam od konca 😀

lenkalela
21. mar 2013

@zarabono takze cele od znova? alebo mi skus poradit prosim nejaku dobru plnku ,to robim pre adoptovaneho chlapceka z indie ,este som predtym nerobila take torticky ,ale chcem ho potesit ,,spravila som taky duhovy korpus ..

1katuska73
21. mar 2013

zdravim dievčata potrebujem pomoc ,budem robit tortu chcu ju vo farbe šampano ako ju namiešat?nestačila by mmf s bielou čokoladou.dakujem

zarabono
21. mar 2013

@lenkalela co keby skusis tvaroh s maslom a cukrom 😉 svieze,rychle,mnam

lenkalela
21. mar 2013

@zarabono jaj nemam tvaroh ,zijem vo fr a tu nieje tvaroh :(

aduskatt
21. mar 2013

@lenkalela Creme Ole vsypat🙂) univerzalna zachrana

jakelina
21. mar 2013

Můj dnešní, rychlovka. Krém z mascarpone, uvnitř broskve a maliny a nahoře směs ovoce a želatina

zarabono
21. mar 2013

@lenkalela skus mascarpone

lenkalela
21. mar 2013

@aduskatt a to je co,aby som vedela pod cim to mam hladat ? myslis, ze to zozeniem vo Francuzsku?

lenkalela
21. mar 2013

@zarabono mam to do toho vmiesat ,alebo spravit novu mascarpone plnku? prepac ze sa pytam tak hlupo ,ale naozaj som zaciatocnik:}

sticker
21. mar 2013

@aduskatt Adi ja som Ti aj zabudla poďakovať za darček.... Písala som ti už na odchode z domu a tak som bola vytešená, že som aj zabudla, ale moc ďakujem, potešilo 😎

dada2007
21. mar 2013

@nika1985 a v košíku si mala aj ten farebný -tuším ružový vzorový valček a aj tu silikonku si držala v rukách, že? a s chlapom si bola........