Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuvinka102
24. aug 2011

@ivkaivka umyt farbu aspon mne ide len s haribo jahodok tych co su v zelenom obale

ivkaivka
24. aug 2011

ciže tie pampúšiky sa umyť nedajú? @lucula73 nemáš náhodou odfotené tie cukríky?

lucula73
24. aug 2011

@ivkaivka práveže tie pampušiky sa dajú umyť..idem odfotiť,mám doma 🙂

swiss
24. aug 2011

@vejinka tak kuchyňu mi ani nespomínaj, to som ešte o polnoci oškrabovala a náš tatino mal z toho strašnú srandu, až takú, že povedal, že teda už riady nemusím spratávať, že to spraví. Ráno ma všetky počkali. 🙂 Inak s tým ako sa tá MMF hmota správa máš úplnú pravdu. Strašné. Najbližšie, keď pôjdem do BA, tak si kúpim už len normálnu poťahovku, rozmýšľam nad Smartflex, ale neviem či ten obyčajný alebo velvet.

lucula73
24. aug 2011

@ivkaivka tu sú...

swiss
24. aug 2011

všetkým dievčatám vďaka za like, tak ste ma povzbudili,že to ešte nevzdám a skúsim ešte aj ďalšie, ale už radšej s ničim iným na povrchu. 😉

swiss
24. aug 2011

@pipka ten krém proti vráskam je super nápad. Tú tortu toľko chcel svokor, tak sa mu pre svokru bude hodiť ten krém. 🙂 On zje tortu, ona si vyhladí vrásky a možno keď jej z nej nedá, tak aj nejaká tá dieta bude. 😀

daducha
24. aug 2011

@dadka212 super, perfektne si to vymyslela 😉

vejinka
24. aug 2011

@swiss ja mam velvet a super obyc som este nemala

daducha
24. aug 2011

Inak baby ma tieto horucavy zabiju 😝 .Este aj Smartflex ktory mi inak manzel doluje z vedra je taky mäkky,ze sa taha a torta je po piatich minutach orosena ☹ .A to si pre jednu pridu dnes o jednej a budu viezt v aute bez klimy.SOm zvedava ci to prezije,hlavne krem,je tam traseny ananasovy.
BUduci rok bez klimy v kuchyni ani netuknem .Ale urobila som si radost,konecne som si objednala artistry tak sa vytesujem,dnes prislo,tak uz len vhodnu prilezitost. 😵

lussy23
24. aug 2011

@ivkaivka - krásna tortička
@zuvinka102 - dokonalé
@dadka212 - krásnučká
@swiss - nádherná torta, žiadnú vrásku nevidím.
@lawli - krásne

ikula2
24. aug 2011

@daducha ti verim fakt je riadne teplo, ja nepeciem tento tyzden tak som rada, lebo toto teplo 😝 , ale zasa na druhej strane sa tesim na bazeeen

ikula2
24. aug 2011

@dadka212 nadhera super ihrisko 🙂 a mozem poprosit ako si tak krasne farbila kokos, tiez ma caka len golfove ihrisko

swiss
24. aug 2011

@vejinka tak skúsim ten. 😉 horšie ako MMF to byť nemôže. 😀

swiss
24. aug 2011

@lussy23 ďakujem. Na foto to ešte ujde, ale v skutočnosti je to sem tam vidieť, hlavne na miestach kde to ide z vršku dolu na boky.

lussy23
24. aug 2011

@zuba - úžaSné a že prvý pokus!!!!!!!!!!!!!!!! A tie autá nádherné
@dadka212 @bzucinka2 - krásne torty

gumkacka1
24. aug 2011

nemate niektora fotopostup na orchideu v kvetinaci? hlavne by som potrebovala vediet, ako upevnit orchideu na ten obaleny drotik, aby to vyzeralo pekne. Lebo jeden postup som nasla, ale toto tam nebolo. dakujeeeeem 😉 🙂

gumkacka1
24. aug 2011

@lawli cim robis ten spodny okraj na ten zelenej torticke?

gumkacka1
24. aug 2011

@anibas pekna orchidea. aj ja by som take nieco chcela robit, len neviem, ako mam tie kvety pripevnit na drotik. prosim poradis? 🙂

lawli
24. aug 2011

@gumkacka1 Ahoj ,ten okraj som robila vidličkou 😅

gumkacka1
24. aug 2011

@lawli dobry napad 😀

anibas
24. aug 2011

@gumkacka1 ďakujem - pozri si postupy na TOM - je ich tam veľa - niektorý sa ti bude pozdávať - ja som robila podľa gabikanav - orchidea - každý lupeň na drôtiku

gumkacka1
24. aug 2011

@anibas ja som asi blba, ale tu stranku som nenasla ☹

zuba
24. aug 2011

@dadka212 Ihrisku je fakt super 😉

bzucinka2
24. aug 2011

@mahra ja kupujem bielu K2 hmotu a farbim gelovymi farbami 🙂

bzucinka2
24. aug 2011

@lussy23 dakujem 🙂

winona24
24. aug 2011

ahojte cukrárečky.... 😵 chcem sa opýtať...poraďte mi najlacnejší eshop s cukrárenskými pomôckami....ďakujem... 😉

lawli
24. aug 2011

@gumkacka1 ďakujem ,ja keď som ešte nemala kostice ,tak som na prvých tortičkách robila okraje kadečím ,napr. aj kávovou ližičkou (myslím koncom rúčky) a ak máš doma viac druhov ,tak to tiež vyzerá vždy inak a pekne a tiež mam pekny koniec aj na jednej naberačke ,to tiež vyzeralo super...teraz ako už mám kostice ,tak to riešim nimi ,ale nieje naškodu sa aj vrátiť k "domácim pomôckam" 😀 😀 😀

mahra
24. aug 2011

@bzucinka2 a kde to kupuješ?

lawli
24. aug 2011

@winona24 Ahoj ,ja sa najčastejšie pohybujem v týchto dvoch ,ale či sú aj najlacnjšie tak to netuším...
http://www.tortomania.sk/
http://www.korunaplus.sk/inshop/