Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
7. okt 2011

Dokončila jsem tu svatební, tak snad to dopadlo dobře a budou spokojení. Je podle obrázku, tak snad nikdo nebude nadávat, že jsem kopírovala ☹

lusil2005
7. okt 2011

@jakelina krasna!!!

pipka
7. okt 2011

@bzucinka2 no neviem prave ako by to drzalo...potrebujem len male lienocky porobit na torticku...a bojim sa aby neboli ruzove 😅 ☹

jakelina
7. okt 2011

@lusil2005 děkuji 😉

bzucinka2
7. okt 2011

@jakelina krasnucka 🙂
@pipka jaj tak to by som radsej isla do obchodu kupit cervenu ☹

dadka212
7. okt 2011

@jakelina krásna 😵

mia114
7. okt 2011

@jakelina kraasna torticka 😵

pipka
7. okt 2011

@bzucinka2 hmmm diiiky Brona 😅 ale som cez vikend sama s detvakmi a bez auta a fakt si neviem predstavit ako sa tam trepem MHD s dvomi detmi 😝
je to pre kamosku, tak snad prezije ak budu berusky tmavoruzove a ak tam pridam aj tu cervenu z prasku...no haadam to nejako dopatlam 😝 😅

katulkaaaaaa
7. okt 2011

@jakelina nadherna!!!!!!kolko vazi?je fakt krasna vobec sa nemas coho bat ze by neboli spokojni 😉
@bzucinka2 wowo wow wow nechapem ako ti to stihas fakt 😉
krasne torticky ste popridavali
ja dnes tie zakusky piplala som sa s tym cely den...parizske rohlicky a rezy s cokotransferom,mm ma pochvalil neni mozne 😀

jakelina
7. okt 2011

@bzucinka2 teď jsem viděla tvoje fotky, ty jsou boží a ten poschoďový, uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, krása. 😉

vlada111
7. okt 2011

@zuzkanka117 si zlatá, ďakujem 😀

jakelina
7. okt 2011

@katulkaaaaaa váží i s podnosem něco přes deset kilo, ale zapomněla jsem ho zvážit, tak nevím kolik může mít. Nebude mi to nikdo platit, je to součást našeho svatebního daru, tak je to jedno.

vlada111
7. okt 2011

@jakelina tá tvoja je krajšia, živšia. Máš ju krásne potiahnutú.

katulkaaaaaa
7. okt 2011

@dadka212 dadi spodok mam cesto vyslahane bielka s cukrom rucne,potom nad paru,pridame orechy vychladne dame lyzicu struhanky a lyzicu deckej krupice,dame na plech a pecieme cca 30minut na 150stupnov,recept mam od mojej babky cukrarky...ona z tej davky spravi 60ks mne sa podarilo 30 😀 no ucim sa 😝

jakelina
7. okt 2011

@vlada111 děkuju, ale dokonalé to úplně není, tak velké to spodní patro, to chce cvik, moc mi to potáhnout nešlo a to MMF se mi nějak drobilo, děs. 😒

dadka212
7. okt 2011

@katulkaaaaaa no ak sa na to odhodlám (asi na vianoce) budem ťa otravovať za presný recept 😅

jakelina
7. okt 2011

@katulkaaaaaa ty zákusky jsou boží a normálně se mi sliny zbíhají 😀

katulkaaaaaa
7. okt 2011

@dadka212 jasne rada 😉

bzucinka2
7. okt 2011

@katulkaaaaaa mnam to vyzera dobre posli na ochutnavku 🙂
@jakelina dakujem 🙂
vsetkym vdaka aj za laiky, ani neviete ako ma tesia vase slova 🙂

mizulienka
7. okt 2011

@jakelina je nadherna,ozaj krasne sa ti vydarila

mizulienka
7. okt 2011

@katulkaaaaaa kati perfetne vyzeraju tie zakusky, hned by som si dala 🙂

zuziq
7. okt 2011

@bzucinka2 tak ta svadobna "sanka dolu sefe"... vsetky su krasne ale toto musela byt riadna fuska, ale fakt paradna je

lucula73
7. okt 2011

@katulkaaaaaa a tá poleva s čokotransferom sa ti ako krájala?nelámalo sa ti to?akú čokoládu si dala?
a tie rožteky by som si dala hneď 😉

@mizulienka krásna veselá detská tortička.......ako sa robia tie mini lienky?majú aj hlavičky či len telíčka? 😕 🙂

@vlada111 ja som ju neprehliadla,tá zelená je úžasná...aká to bola farba?a možem si uložiť?tú postavičku síce vobec nepoznám,ale však tam može ísť aj iná 😀
@bzucinka2 bože toto ako stíhaš?neskutočné...tá posteľ dostala aj mňa...no a tú poschodovú.....nemám slov,mňa by zaujímalo,ako ju previezli 😕

katulkaaaaaa
7. okt 2011

@lucula73 krajalo sa mi to v pohode,cokoladu som mala orion na varenie dala som 150gr,dala som na pol hodinu stuhnut do chladnicky a az potom som krajala nozom ktory som namacala do horucej vody,kraje sa trosku lamali,ale to je zakusok len pre nas doma 🙂

katulkaaaaaa
7. okt 2011

@mizulienka @jakelina @bzucinka2 dakujem baby 🙂 dojdite na kavu dame si spolu 😉
@bzucinka2 hod nam detailne fotky tej mega torty,nech sa pokochame 🙂

lucula73
7. okt 2011

@katulkaaaaaa ja som raz robila na tortu ,ale mne to šlo krájať tak po dvoch hodinách pobytu na stole ,inak sa to dosť lámalo...preto som sa pýtala 😉 ...ale ja som dávala lidlovú čoko,ak to budem ešte niekedy robiť,tak inú skúsim.

pristela
7. okt 2011

@vlada111 jeeeeeeeeeeej, ta je milá, nádherna zelenkava 😉
@bzucinka2 ta zirafa je neskutocna, uuuzasne, krasna,aaaach aj ja cem taku tortu na narodky!!!!!
Svadobka to ani nekomentujem 😀 uuuuzas!

@adka_praha ja viem čo jej chýba- detské šampanské a veľkááá lyžica 😀 je krásna nic jej nechyba neboj akurat tak tvoj malinký 😀

79zuzana
7. okt 2011

@dadka212 peknucka svadobna 🙂
@vlada111 jeeej.... aka veselucka... tych kvietkov je tam pozehnane, to by som robila od rana do vecera 🙂 ale je krasna naozaj
@bzucinka2 no teda... klobuk dolu... ta svadobna je prekrasna, moj favorit je zirafka 🙂
@adka_praha no nechapem, s cim nie si spokojna, keby ze urobim takeho konika, tak fotim z kazdej strany a posielam foto na vsetkych stranky co poznam 😀 😀 😀 super je
@pipka ja som skusala ale cervena mi nevysla... mozno keby si to namalovala na vrch

pipka
7. okt 2011

@79zuzana zuzi no vyskusam asi kusok zafarbit hmoty a kusok zamalovat po povrchu a uvidim co ako chyti 😒 😉

swiss
7. okt 2011

@jakelina tá je úžasná. aj ja takú chcem. 🙂 Dúfam, že sa toho jedného krásneho dňa dočkám. 😀