Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kvojtanikova
19. apr 2012

@janula.h hehe, no to verim, tolko trpaslikov vyrobit. Ved ja viem ze to nie je jednoducha robota.

janula.h
19. apr 2012

@kvojtanikova je ale pšššššt mňa to baví 😉

anibas
19. apr 2012

@kvojtanikova tá cukrárka pýta si € naviac, pretože si to môže dovoliť - napr. ja som teraz na MD mám kopec času, preto mám aj 10 postavičiek v cene - tiež navýšia hmotnosť 😀 😀 😀 ale ked budem v práci, tak môj čas bude hoooodne drahý 😉 😉 😉 😉

dm1
19. apr 2012

@kvojtanikova neboj isto si sa nikoho nedotkla teda mna urcite nie 😉 . Samozrejme mas na svoj nazor pravo to je jasne. Ja chapem baby co pecu viac a je to samozrejme ista forma "brigady" a ked nechcu o cas okratit rodinu tak je to hlavne na ukor spanku, vlastneho volneho casu..... Potom je to uz len na kazdej ako si ceni tento cas a co je podla nej adekvatna suma zan 😉. Mas pravdu v tom ze pri jednoduchsich tortach to ide rychlejsie a inokedy treba tyzden - dva po veceroch modelovat kvety co su desiatky hodin ktore by nikto nezaplatil.... kadza si ale ten stred urci niekde inde 🙂 .
a ozaj k tej motorke - je to strasne subjektivne ja som podobnu robila a vidis sranda mne zase dlhsie trva urobit svadobne postavicky ako motorku 😅

kvojtanikova
19. apr 2012

@reruna no ved to som tym presne chcela povedat, ze niekto chce trebars obycajny mramorak s pudingovym kremom, co stoji par korun, iny chce do jednej torty Salkovy krem, falosny parizsky a este aj ovocie a cena je fixna, tak preco este doplacat za modelovanie (pokial to fakt nie je viac postav, ako napr. spominana Snehulienka a 7 trpaslikov).

zdenallicka
19. apr 2012

@reruna Tak to si nedokážu představit - musela bych mít ceník na 20 krémů, 6 korpusů, 3 potahovky, taky na velikosti postaviček (do xx centimetrů tolik a tolik, nad xx centimetrů tolik a tolik), taky nevím, kolik bych si měla dát hodinovou taxu za práci atd. A navíc - strávila bych tím moře času a taky suroviny nejsou pořád stejně drahé.. 😉

zdenallicka
19. apr 2012

@dm1 Já ještě nevěstu nedělala..🙂

Ale taky jde o množství detailů na dortu.. mašle a jedna kytka nahoře jsou jistě méně pracnější než miliony drobnůstek, které ovšem ten dort dotvářejí..

A konec diskuze (z mé strany), jdu budovat blaho dětí, takže valím do práce..🙂

mima595
19. apr 2012

@anibas - diky, už som včera pozerala, ale prave vtedy ma MM stretnutie zo skoly, takže ja nemožem ☹

dm1
19. apr 2012

@reruna ale ved ta cukrarka povedala cenu dopredu podla poziadaviek ze to bude za kilo + tolko a tolko za postavicky 😉
A pre mna by bolo stanovenie ceny podla poziadaviek neskutocne zdlhave a pracne na cas nechcelo by sa mi s tym paprat pri kazdej torte. A naviac to vidim ako nerealne aj z toho dovodu ze ked chce niekto tortu na 99% to je dlho dopredu a povie len ze chce detsku, coko... a neskor upresnime detaily. Ja sa krem a korpus casto dozviem az tak tyzden-dva pred oslavou casto si to rozmyslia. A cenu chcu vediet uz pri objednani.

miciatko
19. apr 2012

@vecernicci ludi si nevsimaj, nech si kazdy kukne do svojich hrncov

vecernicci
19. apr 2012

@zdenallicka tak já si za tuhle vzala 60 korun 🤐

anibas
19. apr 2012

@mima595 ved ja som tam tiež napísaná a sa nechystám 😀 😀 😀 dadka to len skopírovala zo zimného

anibas
19. apr 2012

@dm1 Danka presne tak - všetko sa často mení, ja som niekedy prepočítavala každú tortu koľko som zarobila - teraz mám aj 4 na víkend a už nerátam, nebaví ma to, viem len, že pri mojej cene nie som stratová 😀 😀 😀 😀

vecernicci
19. apr 2012

@kvojtanikova kukuřičný sipur se kupuje v prodejách zdavé výživy, ale já si doma vařím glukózu, recept je na dortománii a
mléčný marcipán
20 dkg sušeného mléka, 20 dkg močkového cukru oboje prosít, pak přidat 3-4 čl oleje, 3-4 pl sirupu nebo glukózy, aroma a 30-60 ml teplé vody, já dávám těch 60 a pak dosypávám stejný poměr cukru s mlíkem, dokud to není tak akorát, aby se nelepil na ruce, pak dám do igelitu a do lednice do druhého dne a pak jen vyndám nahřeju v mikrovlně a propracuju
@mizulienka bohemilk kupuju u Hrušky, to je bývalá jednota, ale v ceně jsou rozdíly obchod od obchodu, jak jsem psala, u nás ho mají za63, ale vedle ve vesnici za 70 😒

dm1
19. apr 2012

@anibas 😀 aj ja som tak robila mam program kazdu jednu tortu som nahadzovala aj podla cien surovin ako som aktualne kupila ale postupne uz na to nebol vobec cas a raz za cas si nieco skusim nahodit. Aj vahy som si vzdy pisala a uz aj to flakam 😝

reruna
19. apr 2012

@dm1 některé holky to tak ale dělají, myslím yamahafazer si nepočítá za kilo... možná s nějakým vypracovaným systémem by to šlo - třeba zadat nějakou tabulku do počítače - která ti to spočítá - ale to jsou jen moje nápady...

lusil2005
19. apr 2012

bre ranko zienky! pripravujem modelovanicko na vikend, a robim aj krstinovu, aj osmenastkovu tortu. a takyyyy zlaty pohlad sa mi naskytol, tak som ho cvakla 😅 ze "zaciatok a koniec detstva na jednom papieri" 😀

janula.h
19. apr 2012

@lusil2005 len ich nevymeň 😝

miciatko
19. apr 2012

@lusil2005 krasne papucky, ty mas na to ryhovanie tusim valcek ze??

mia114
19. apr 2012

@lusil2005 krasne torpanky 😉 mozem sa dnes zastavit pre tu hmotu? 😅 inac som ti mocmoc vdacna ze mi pomozes 😉
ja mam dnes doma akombo vybuchu , peciem 3torty a dnes idem este aj na nocnu tak som zvedava ako to budem zajtra dokoncovat 😅

lusil2005
19. apr 2012

@miciatko jj ten valcek je super!

lusil2005
19. apr 2012

@mia114 jasne mozes. kedy asi prides? pockaj ked uvidis ako to vyzera u nas :/ modelovanie mam roztahane v obyvacke na stole, tak si to vies predstavit

eliska22
19. apr 2012

kočky robili ste už niektorá 3D papagája, ale myslím takého na torte z hmoty.........ako na to?
nemáte náhodou uložený postup? ďakujem za každú radu 😉

ajka82
19. apr 2012

@alenv paradna torticka, ja by som tiez taku viac brala ako nejaku kabelku 😵 aj ked teraz budem mat "len" 30 😉
mne sa aj teraz tie rozpravky velmi pacia, este ze mam dve male deti a mam na koho hodit, ze to chcu pozerat 😀

mia114
19. apr 2012

@lusil2005 mozem prist tak z ahodinu?alebo podla toho kedy to tebe vyhovuje?

lusil2005
19. apr 2012

@mia114 kludne mozes o takej pol dvanastej prist 🙂

tami37
19. apr 2012

Alionuska, super ste napisali navod. Dufam, ze sa my to podari, este nikdy som nepotahovala. Ste sikulka krasne torticky robite, este raz dakujem.. 😉

mia114
19. apr 2012

baby, ako mam spraviot tvarohovo citronbovu plnku? mozem dat len do tej slahackoveo, tvarohovoej so stuzovacom za studena stavu a koru z citronu?

vecernicci
19. apr 2012

@mia114 přesně tak bych to já udělala 😉

kvojtanikova
19. apr 2012

@vecernicci dakujem velmi pekne, vyskusam, a uz len posledna otazka - ako dlho vydrzi taka hmota v chladnicke? aj tyzden - dva?