Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
9. mar 2013

@lokalistin @zuzana92101 @vlada111 @blxa @zklimekova @lussy23 DAKUJEM ..aj za kazde jedno pacitko
nastastie sa prekvapko pacilo aj kamoske, aj ked som si ten jej prvy pohlad velmi nestihla vyxutnat, kedze mi pri odovzdavani torty zdrhol pes(rotvajler) z brany, tak som beziac za nim vykrikovala kamoske instrukcie - hotova dedinska groteska 😀 😀

dadka212
9. mar 2013

babyy dnes si bola teta pre tortu a taaak sa jej lúbila, že ma začala objímať 😀 😀 to sa mi ešte nestalo....len som nemohla nájsť foťák tak som mužovym mobilom fotila, dúfam,že tam bude niečo vidno 😝

janula.h
9. mar 2013

@lokalistin jeeeeeeeeeej mužova značka 😀 super musím mu ukázať 🙂

lokalistin
9. mar 2013

@janula.h tak daj vediet ako zareagoval,lebo aj tento chlap je maniak,lebo ta vrtacka mi nedala spavat 😝

ratatooy
9. mar 2013

ahoj holky nemate nejakou radu nebo postup na kopačák jde mi hlavně o ty úhelníky aby to k sobě vycházelo?

ratatooy
9. mar 2013
lokalistin
9. mar 2013

@ratatooy kopacak je futbalova lopta?ak ano tak kuk sem
http://tortyodmamy.sme.sk/lopta-futbalova

ratatooy
9. mar 2013

@lokalistin je super diky to sem rada napadlo me že zmeřim obvod a vydeli se to ale nevedela sem kolika,no jinak ty šablonky mi bude muset udelat manžel na matematiku sem debil 😀 😀 😀 😀

79zuzana
9. mar 2013

Moja dnesna kvietockova ;) A teraz sup sup upratat, lebo kazdu chvilku si ju pridu vyzdvihnut ;)

rapunzel1
9. mar 2013

@zuzana_1 ďakujem,podľa receptu, ktorý dávala Pristela do marcipánových tort, ale do témy recepty, tam ju nájdeš, ako marlenka bez valkania

vlada111
9. mar 2013

@lawli krásnunká tortička

elamaslakova
9. mar 2013

@larah tak toto je krásne maľovanie , aj ja by som také niečo chcela vedieť

vlada111
9. mar 2013

@mariann2 kráááása

tamianati
9. mar 2013

Orechovo - karamelový košík s kvietočkami pre svokru ...

dajna11
9. mar 2013

???kočuly už soms a tu pýtala včera,nemáte nejaký nápad na tortu pre kočky dvojičky na 18?

nika1985
9. mar 2013

tak moj nepodarok svetly a tmavy korpus rafaelo s manadarinkami. Dufam,ze sa bude pacit nesieme ju ako darcek.

pipka
9. mar 2013

cafte, no moja posledna a koonecne vikend 😎 😎 😎 mramor, pribinak a jahody 😉 3,6 kg
jedna s bleskom jedna bez...ale stale su tie farby ine ako v reale 😒 😝

pipka
9. mar 2013

@nika1985 mnaaam salko...to je torta ako pre mna 😎 😀

nika1985
9. mar 2013

@pipka ja ty to tak lubis kamoska spraska 3 za tyzden tak som jej jedno spravila na narodky. Uz so vychytala muchy tak mozem kludne aj Tebe kedy si pre nu prides? 😉

enatko
9. mar 2013

Vie mi niekto poradiť ako mám použiť silik.formu krajkovú,aby som mala krajku??

katiatko
9. mar 2013

dnes dokoncena a onedlho prevezena na starkinu 60tku 😵 Pekny vikend vsetkym 🙂

mimcak
9. mar 2013

@lawli Tá tortičká ja krásna

mimcak
9. mar 2013

@katiatko úúúžasnáááááá a tie detailiky na nej perfektná. 😵

mimcak
9. mar 2013

@nika1985 to salko mňááám neurobíš aj pre mňa?????

pipka
9. mar 2013

@nika1985 milujeeeem salko 😵 😵 😵 ale teda vzdy len vtedy, ked nekukam na vahu 😝 😀 inak by som si ho do konca zivota nemohla dat 😝 😝 😝

sak dooojdem...ked pojdem pristelku kuk, vezmem hned utokom aj teba...aj Andrejku @lamps ...u nej mam tiez torticku 😀
len pecte dievky moje, pecte ...ja popapaaaam šeeecko 😀 😀 😀

dm1
9. mar 2013

@enatko daj link aku formu presne mas je ich kopa a moze sa s kazdou inak robit

pipka
9. mar 2013

@enatko jemne natlacit do formy hmotu, ak je jej vela, tak zvrchu orezat a ja davam na par minut do mrazaku, potom sa da krasne vybrat 😉
ak by sa ti to moc lepilo, ked to tam budes cpat, tak jemne popras solamylom pred pouzitim 😉

luciahromadkova
9. mar 2013

moja nocna..., kufor s peniazmi

lamps
9. mar 2013

@pipka to budeš cestou len torty zberať 😀 😀 😀 😀 máš dosť veľké auto? aby si to naraz odviezla 😀 😀 😀 😀 a kedy sa chystáš ku pristelke? aby som vedela, kedy treba tortu z mraziaku vytiahúť 😀 😀 😀

karmenta
9. mar 2013

Holky, chci dělat jeden dortík, ve kterém je nápln šlehačka a tvaroh, no já blbec ten tvaroh zapomněla koupit. Dá se něčím nahradit? Myslím asi co se týče konzistence, co přidat do té šlehačky, aby to fakt drželo? Jestli třeba pudink s ovocnou štávou, nebo želatinu, nebo něco? Díky za rychlou odpověd, stojím tu s vyšlehanou šlehačkou