Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
23. sep 2012

juj, ja idem modelovať postavičky z termixu Mňam-mňam Bobík 😀

lawli
23. sep 2012

@teodorie naša Vaneska oslávi rôčik 8.10. 😉 tiež jej budem robiť tortičku ,ešte neviem akú 😕 ale to už bude moja 112 tortička 😀

lucula73
23. sep 2012

ahojte
@mia1111 veľmi pekne ďakujem za inšpirácie,všetky som si uložila a niečo už použila 🙂
moje tohtotýždňové,skúšala som aj tú marlenku bez vaľkania,akurát ju ideme načať 🙂

teodorie
23. sep 2012

@lawli no však já teprve začínám objevovat pečení dortů 😀 No já asi udělám harlekýna, ale potahovaného a druhé malé patro - 10 cm - bledý piškot s pribinákem a banány, aby ho Martin mohl ochutnat. Jen si říkám, aby ta pařížská šlehačka neudělala brikule 😅

artepf
23. sep 2012

ahoj holky, prosím vás, nemáte nějaké inspirace na dort pro chlapa ke 40, který rád dělá se dřevem 😅 ? Vůbec mě nenapadá, co bych mohla vytvořit a je to objednávka celkem na rychlo - na příští sobotu, k tomu už mám další dva dorty, tak jsem zvědavá, jestli to vůbec budu stíhat 😕 . Předem moooooc děkuju 😵 !

sisix
23. sep 2012

holky Kitty delate ji nos cerny nebo zluty??? Nebo je to jedno?

dadka212
23. sep 2012

@katrin21 no ja ti nevie povedať kolko by stála väčšinou berú od kila, ale každý inak...

dadka212
23. sep 2012

@eliska22 tu je tá podložka, ale teda neviem toto je tá najväčšia, boli tuším aj menšie...prípadne si to rozstrihnete s @pipka 😀

jenie123
23. sep 2012

@sisix ja som robila zlty..

jaja555
23. sep 2012

@mamina1978 všetko naj, naj Ti želám k tvojim meninkám ... z dobrého to najlepšie z pekného to najkrajšie ...

jaja555
23. sep 2012

@mamina1978 krásnučká Kitty ... šikulka

aduskatt
23. sep 2012

@mia1111 no tu je moj uzasny swapik🙂

sisix
23. sep 2012

tak co na ni rikate? Muze byt? A nesetrete me !!!! 😀

mia1111
23. sep 2012

@aduskatt - jéééééééééééééééééj, to je kráááááááásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mia1111
23. sep 2012

@sisix ešte fúziky 😉

sisix
23. sep 2012

A jeste pokus o praci s folii + par kyticek pro nasi babi

aduskatt
23. sep 2012

@mia1111 ze? uplne uzasny........mam ho vylozeny v obyvke na policke🙂)

sisix
23. sep 2012

@mia1111 ju no jo , to tu nedavno uz bylo hi hi

mia1111
23. sep 2012

@lucula73 - krááááásne tortičky, to autíčko sa Ti moc podarilo, také milučké je 😵 . A marlenku idem piecť tento týždeň aj ja - 2x 😀

aduskatt
23. sep 2012

no, mixer novy kupeny🙂)

sisix
23. sep 2012

oprava

pristela
23. sep 2012

Tak holky uz aj ja domaaa, porozvazala som vsetko co som mala v aute 😀 len maly mi zas zostal 😅
Bolo fantastikus, uzasne ste babule 😵 😵 😵 😵 😵 uplne vsetky !! jaj som sa zasmiala 😀 pochutila si 😀 dostala som mnamkove marmelady vo swapiku 😵 +kolaciky 😵 , strasne moc dakujem jakelinke za peceny caaaaaaj, moc sa nan tesim , urobim hned ako oddýchnem , bo ted som mrtva by om si nevyvhutnala ☹ a ja som este navyse dostala mojho srdca šampiona !!!!! od @lamps maleho marťanka 😵 😵 😵 😵 😵 je naaadherny, uz sedi v pracovni 😵 a aj kapustnicku som dostau 😀 kujeem este raz!!!!
a baby dik za super vikendos 😵

aduskatt
23. sep 2012

@pristela sa ma maly dnes pytal, ze kedy mienime zorganizovat dalsie stretko, lebo je rad, ze ma noveho kamosa🙂

lamps
23. sep 2012

@pristela 😀 😀 😀 @pristelka veď ja som sa ťa ani nespýtala, či tá kapustnica stačí a či netreba ešte prispieť na benzín. Keď prídeš doplatím ti ... a kapustnica chutila?
A aj ja som veľmi rada, že som vás aj osobne spoznala, bola som s vami síce len chvíľu, ale som rada, bolo mi s vami fajn. A ozaj neviem o koho som dostala swapík tú krásnu Minnie 😅, tak sa mi priznajte niektorá 😅

njonja
23. sep 2012

Ahojte kockyyy!!!!! Vy uz mate aj po chate?? Bozinku, skoda, ze ja som tak daleko☹ ☹....Postnite dake foto🙂

Ja pridavam len taku rychlovku pre jednu restiku, kde chceli, aby kazdy host dostal rovnaky kusok a aby ta torta nebola moc draha🙂 , teda aby bola veeeeelmi jednoducha....Mam im take podobne robit pravidelne...
Nie je to nic svetoborne, ale aspon sa precvicim v modelovani....

pipka
23. sep 2012

zavislacky, tak uz ste tu? 😀 😀 😀

@dadka212 a kde je ta podlozka, co som slepa? 😕 😅

dadka212
23. sep 2012
pipka
23. sep 2012

@dadka212 no chaaapem 😀 😀 😀 a dakujeeeeem 😉

pristela
23. sep 2012

Holky tak konecne fotose mojich dalsich vikendovych, des a hruza objednavka, ale tak to uz asi aj klasika u mna 😀
Vílovska je pribinak , maliny, hore coko vaha 3,5, a ta cokoladova je dole orech korpus, coko plnka, stred mramor korpus tvarohovo gastanove pyre , vrch coko orech korpus , pribinák, jahody , vaha 5kg 😝 a vsade samáááá čokoláááda 😕

pristela
23. sep 2012

@lamps jemine a ja citam ze co si este chleba chcela k nej zabalit ???? 😀 😀 😀 andelicka jasne ze staci , to mas za to babatko 😅 a je super ja len kostovala , ale moj uz jasne jedol 😀
a zabudla som ti to krájadlo dať 🙄 inak ten marťanko, aaach laska na cely zivot, kuka tu na mna stále 😀 😀 😀

@pipka pipuša, nedrááááždi !!!! som tu len kvoli foto tortám, vlozim a du spaaaať 😀