Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

marci2305
14. okt 2012

@levandulka3 Nádherné svadobné tortičky!!!

marci2305
14. okt 2012

@rough Bohovský hroch...🙂 😲

marci2305
14. okt 2012

@lawli Krásna je tá medvedíková...Je strašne veľká... 😉 Koľko, prosím ťa vážila..?

smejkazuzu
14. okt 2012

@ve2 ta torta bola uzasna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marci2305
14. okt 2012

Moje víkendové 😉 Nie sú bohviečo, ale prvý krát som robila 4 kusy 😝 😵 Tá prvá je čokoládová menšia, druhá "zváračka", tretia na želanie svadobná - menšia a posledná pre môjho syna, ktorý má rád túto rozprávku 😉 Takže som mala čo robiť ☹ 😒 Obdivujem tie, ktoré robia bežne takýto počet tortičiek....

pipka
14. okt 2012

@marci2305 ta posledna je suprovaaaa 😵 😵 😵

pipka
14. okt 2012

no ja som odovzdala tu Arsenal..a cuduj sa svete boli nadsení 😅 ze jeeej najkrajsiaaa 😅 😅 no radsej som bola ticho 🤐 😀 ale nadsena nou nie som...ale aj taka skusenost je skusenost...hadam uz taku nikdy robit nebudem 😀
a ze Manchester este by chceli...no pot ma oblial 😅 🙄 a vcul tuuuuho rozmyslam, ako sa z toho vyzut, ked som tam kukla toho leva 😝 😅 🙄

marci2305
14. okt 2012

@pipka 🙂 Ešte musím na nej dorobiť číslo 5, ale som na nej dlubkala celý deň. Ešte mi tam chýba Mr. Gruper, ale nieje ho kde dať.. 🙂 🙂 🙂

pipka
14. okt 2012

som ju pofotila aj za denneho svetla...no aj tak nist moc 😀

terinka2013
14. okt 2012

@pipka je super!

pipka
14. okt 2012

@terinka2013 oooo dakujem, hned budem mat lepsi den 😎 😀

mia1111
14. okt 2012

@marci2305 - jééééj, aj môj Miško tú rozprávku miluje 😵 . Krásne všetky, si šikulka, ja by som neurobila ani 2 torty, nie že 4 😕 😉

jakelina
14. okt 2012

Holky nemáte prosím uloženy nějaké hezké klobouky pro paní. Hledala jsem hodinu a nic moc jsem pěkného nenašla. Všechno stejné, stuha a kytičky. Něco originálnějšího jsem nenašla. Nenapadá vás něco???

mia1111
14. okt 2012

nejde mi dávať páčitka , ani dobre nenačíta stránku ☹ . Stále ma to vyhadzuje že 400 Bad Request ☹ . Tak ja opáčitkujem asi až keď mi bude MK fungovať... Vám to nerobí?

mia1111
14. okt 2012

páčitká už idúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

mia1111
14. okt 2012

@pipka - máš môj obdiv, ja som tiež robila Arsenal. A to debilné delo som prerábala 3x ☹ . Super si to zmákla, ani ja nemusím takéto torty, ale uvidíš, ako budú všetci chlapi z nej hotoví 😉 , oni si nevšímajú tie detailíky, čo si my myslíme, že sme neurobili úplne na 100%, oni budú hotoví z toho, že sa niečo také, ako logo, vôbec dalo urobiť 😉 😉 😉

aduskatt
14. okt 2012

@jakelina no bezkvetinkove tazko..ale skusim prispiet aspon malou troskou do mlyna.mozno ti nieco padne do oka........

levandulka3
14. okt 2012

@jakelina veru ano 😝 😝 😝 😝 bolo to o držku

marci2305
14. okt 2012

@jakelina Mne sa celkom tento páči..Ale je fakt, že čo som pozerala sú iba samé s kvetmi a mašľami.. 😲 😝 /Teda ak je to klobúk..🙂 /

marci2305
14. okt 2012

@pipka Však je krásna...Čo jej chýba?

dadka212
14. okt 2012

@pipka objednaj jedlú oblátku, ja som to tak spravila pri nejakom logu už si nepamätám čo to bolo, lebo manchester som robila a trvalo mi to večnosť aj tak to nebolo bohviečo 😝

dadka212
14. okt 2012

@denisak77 krásne sú tortičky, syn je tu pri mne a už chce takú istú beyblade tortu 😀

larah
14. okt 2012

@pipka ja som si zjednodušila alfa romeo-oblátka 😅 😀

marci2305
14. okt 2012

Pozrite čo som našla...🙂 Dobrá nie? 😀 😀 😀

larah
14. okt 2012

@mamina1978 vdakaaa

pipka
14. okt 2012

@dadka212 no veru asi to tak spravim...sak to by som aj jezkov proti srsti porodila, kym by som to ako tak spravila 😝 🙄 😀

pipka
14. okt 2012

@mia1111 no veru...chlapom je jedno, hlavne ze tam maju svoje mena ..ne? 😀 😀 😀 😝
ale objednavala si to dcerka jedneho z nich, take 12 rocne dievcatko..a aj si to sama platila z vreckoveho...tak mi bolo tak luto, ze nie je total dokonala ☹ ..ale ona bola nadsena...ze je kraasna 😅 😉 tak som bola ticho 😉 😝 😀

miciatko
14. okt 2012

Ťuťulko dokonceny, kozuch ma z bielej cokolady, teda radsej bych ho aj sto krat potiahla ako cakat kym cokolada zatuhne aby som zasamohla pokracovat,aj miska je oblievana bielou cokoladou,len oci usi,nufak je z hmoty

ve2
14. okt 2012

Ahojte,dnes pridávam svoju 2.tortu ....kedže som nevedela ako sa podarí alebo nepodarí ,tak som sa poistila a sestra mi vyrobila a poslala ozdoby. Tak som spravila ešte jednu tortu ( pre rodinu ) 🙂 aby nezostali iba tak 🙂)) Zišli sa ,lebo by som ich už ani nestíhala 🙂

ve2
14. okt 2012

Ešte som zabudla ...pri prvej som nemala žiadne pomôcky ,pri druhej som mala kosticu na ten okraj ....farebné robila sestra mamina1978 🙂 - Ďakujem .