Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
27. apr 2012

@aduskatt Nevsimaj si bratove keci,na to ze si prave zacala taketo torticky robit sa ti vazne super podarila. 🙂 😉

ajka82
28. apr 2012

uz to v chladnicke vyzera lepsie 😝 nakoniec aj tak zeleno-zlta...musim ich este postavit na seba zajtra a dopichat hviezdicky na drotikoch, lebo uz sa mi nezmestilo, skittles musia odist potom sa zmesti aj hotova

yamahafazer
28. apr 2012

@pristela ta tvoja tiramisu je perfektna 🙂 a ja som tiez prejedena toriet pecenych 😀 ked som chodila do skoly to sme vsetko vyjedali vsetky odrezky zo zaciatku 😀 a teraz uz po tolkych rokoch ked stym clovek stale robi uz sa toho preje mne praveze ani tie s ovocim nejdu ja skor obycajny hrncekovy zakusok na plech si dam 🙂

yamahafazer
28. apr 2012

@ajka82 tebe to ide jedna radost 🙂 super torticky su krajsie a krajsie 😉

ajka82
28. apr 2012

@yamahafazer dakujem 🙂

mariann2
28. apr 2012

kočky, pridávam moje ďalšie a letím vokku, dnes je krásne, škoda by bola stáť doma pri sporáku, svadobná figúrka je krízové riešenie, lebo tá bozkávajúza figúrka z korunaplus prišla poškodená a nestihli mi ju vymeniť, tak som musela modelovať

mirka1004
28. apr 2012

Kočččky ste úžasne šikovné všetky do jednej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcela by som Vás poprosiť či by ste mi vedeli dať link na stránku kde možem pokupovať dáke veci k pečeniu...a ak by ste mi vedeli dať dáky postup na poťahovanú tortu pre dcérku k 1. ročiku s tvarohovou náplnou a ovocíčkom 😅 ...Nikdy som takúto tortu nepiekla, ale chcela by som jej ja urobiť tortičku k je prvým narodeninám z lásky 😵 😵 😵

ajka82
28. apr 2012

baby prosim, mam na pondelok urobit tortu pre 79 rocnu pani, chceli vraj s laliou nieco podobne ako som robila babke, ale nechcem tam len jednu laliu na drotiku, lebo nebude nic na nej napisane...s cim to mozem skombinovat? s ruzami asi nie ze, s nejakymi mensimi kvetmi a listockami radsej? myslite ze to tak bude dobre... a ladene do zlta? 😕 (komunikacia je cez mm kamarata, takze nikto koho poznam)
dakujem

mates22
28. apr 2012

holky, zase jeden nablblej, nezbyl mi žádnej krém a potřebuju punčovinu, mám ale nutelu, že to půjde taky????

vecernicci
28. apr 2012

@mates22 to víš, že to půjde a přidej trochu másla a punčovina bude mňaam 😉

tak a moje kočka, už jen na zítra dortík pro prcka a pak až na čtvrtek, do tý doby mám vooooolno 😵 😵

katmi
28. apr 2012

taaak dievčatá, prišla som sa aj ja pochváliť ďalším svojím výtvorom 🙂 svokre k 65 🙂

mizulienka
28. apr 2012

moja vcerajsia a hura viiikend 😉
som zvedava, co z toho bude, pani to najprv nevedela najst, ze nech jej tortu prinesiem ja 😕 a potom som ako na potvoru nemala uz doma krabicu, stale mam jednu rezervnu od bananov a teraz som nemala, tak si hundrala len tak ficalao 😝 ani nepovedala, ci sa jej paci, no som zvedava na odozvu 😒

krasne ste popridavali torticky
@lusil2005 nadherna drotikova flasa
@mariann2 nadherne vsetky

janula.h
28. apr 2012

@alenv pozdrav svokru a nechceš požičať?? 😀

janula.h
28. apr 2012

Žienky krásnu sobotu želám užijte si a dielka?? No jedna báseň 🙂 paráááááda

aduskatt
28. apr 2012

@mamina1978 dakujem🙂.mna na tom nastvalo hlavne to, ze ta baba bola zrovna pri tom, ked to tresol, no blb........🙂 a potom, ze mam aj jemu urobit.ze truhla v hrobe, debil🙂)))

aduskatt
28. apr 2012

@mizulienka krasna torticka, no to hadam neskusi povededat, ze nie je pekna........

timonko
28. apr 2012

na želanie pre 5-ročnú malú kočku 🙂

mia1111
28. apr 2012

no keď sa darí, tak sa darí, prvýkrát sa mi podarilo urobiť riedky krém z mascarpone, ale nechápem, lebo šľahačka bola úplne OK, tuhá, keď som pridala mascarpone, tak to zredlo 😒 . Ale šlahla som tam puding Olé vanilkový, tak teraz je to zasa tuhé jak šlak 😅 . No som zvedavá, čo z tej torty nakoniec vznikne 😅

mamina1978
28. apr 2012

@aduskatt Tak mam pre teba inspiraciu , bratovi bude tento krat torta urcite lepsie chutit ako vyzerat 😉 😎 😀 😀 😀 😀 😀
KUK 😝 😉
http://www.flickr.com/photos/nikimaki/5124310545/

fodorka
28. apr 2012

@mariann2 krasne su a ta figurka ze krizove riesenie a urcite je krajsie ako keby si tam dala tu druhu..uzastne 🙂

lucula73
28. apr 2012

@mizulienka jejda Luci,aký krásny nemo.............ja idem robiť o dva týždne a chcela som sa akurát sspýtať,akou farbou dosiaahnem tú oranžovú?existuje taká gelovka?
a prosím ťa,tie plutvy si ako robila?akao to tam drží?

makinka2
28. apr 2012

@mamina1978 no fuj 😝 😀 😀

makinka2
28. apr 2012

Dort odfocenej 😵 , večer možná hodim, ted už vyrážíme na oslavu 😉

anibas
28. apr 2012

čaute žienky - čítam, že všetky utekáte von na slniečko - preto sa aj pridám k vám a ešte moje tohtotýždňové :
niektroá z týchto toriet je v poradí č. 300 !!! 😀 😀 😀 😀

aduskatt
28. apr 2012

@mamina1978 hehe🙂))dobreeeeeeeeeeeeeeee
No, dievcata, torty odovzdane.............a reakcia taka, ze az mna to dojalo..velmi sa pacili obidve.........a ja sa taaaaaaaaak strasne tesim z toho... 🙂

mamina1978
28. apr 2012

@mariann2 Ta svadobna figurka je nadhernaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a samozrejme aj torticky, ale ta figurka, no urcite krajsia ako umela, kupena 😉 🙂

salonka1981
28. apr 2012

Ahojte.Ďakujem srašne moc za rady.Pridávam Vám moje tohto týždňové.Bola to moja nočná mora takže najbližší mesiac nechcem torty ani vidieť 🙂

aduskatt
28. apr 2012

@salonka1981 krasne su tie torty🙂

simasa
28. apr 2012

@anibas Nadherne torty a k tej 300tej gratulujem. Tusim si davala cokotransfer na potahovku - to sa Ti ako podarilo? Da sa to s tym kakaovym maslom, ci aj bez neho?

@salonka1981 Skutocne krasne torticky.

lussy23
28. apr 2012

@ajka82 krásne tortičky - ach aké torty tí ľudia ešte nevymyslia🙂že skitles 😀 No náš zakazník - náš pán😀
@salonka1981 nádherné sú
@anibas prekrásne tortičky
@timonko krásna
@mamina1978 no fuj. nechápem ako môže tkaé niečo niekto chcieť. bleeeeeeeee 😝
@mizulienka nádhera
@katmi waw perfektná, krásna
@vecernicci nádherná mačička
@mariann2 krásne