Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mirinecka
11. mar 2013

Baby potrebujem radu. Chcem urobiť nugatovu plnku myslíte že môžem dať do parížskej šľahačky nugat ak ho vôbec zoženiem 😲 . A chcem vás poprosiť či nemáte recept na likerove spice lebo čo mám sa mne moc nelubi. 😖

denuschka7
11. mar 2013

@adrika202 ahoj, ja objednavam iba odtial...som velmi spokojna...vzdy prislo ako malo 😉

mamina1978
11. mar 2013

Moja torticka z nedele............. pre kamaratkinu dceru Mateju k 21. narodeninam. 😉 Torticka cestovala do Mnichova.
Od nas cca 150 km 😵 Instukcie boli : high heels, pink, schminky...... 😉 🙂
Bledy korpus , raffaelo creme ...........vaha presne 4 kg........ 🙂 A idem vas konecne docitaaaaaaaat........juj tesim sa 🙂

mimcak
11. mar 2013

@adrika202 Ja som spokojná po zaregistrovaní a prvej objednávke máš zľavu 5% , Minule som súrne objednávala v pondelok ráno,lebo mi cez víkend nešiel internet. Volala som im v pondelok o 8.30urobila objednávku a v utorok som mala tovar doma. No mal tu už niekto s nimi zlú skúsenosť mala pokazenú hmotu a oni sa nezachovali fér a hmotu jej nevimenili a zvalili to na ňu ,že zle skladovala hmotu doma. 😠

denuschka7
11. mar 2013

@dm1 ahoj, ja mam ulozenu takuto...strasne sa mi pacila...ale asi by som si na nu ja netrufla 🙂

lokalistin
11. mar 2013

@mysiatkoo wow zlati su

lokalistin
11. mar 2013

@mamina1978 super zase si sa pohrala 🙂

mimcak
11. mar 2013

@dm1 Ja mám iba toto uložené

mamina1978
11. mar 2013

@lokalistin Dakujem moja 😵 ............ ale...... no tak snazila som sa .Ja som sa tak velmi tesila na tuto torticku a prave teraz ako na potvoru mi bolo z tych hormon. tabletiek dost na houby.
Hemoglobin( HB) mam 10,0 ....tak sil bolo pomenej. Ale robila som ju s nadseniiiiiiim 😵 😵 😵

mizulienka
11. mar 2013

@zuzana92101 Zuzi, ano je to ako dzem, ale obsahuje to velke kusky ovocia, normalne ze cele visne v tom su...je super chutny.

@nika222 jej si zlata, ale ja uz asi koncim s pecenim, lebo idem do prace, takze by mi bol doma zbytocny...ale ked sa mi bude dat popri praci aj piect, tak mozno ho potom vyksusam...ale este raz dakujem za ochotu 😉

mamina1978
11. mar 2013

@alenv Tvoja prva svadobna je nadhernaaaaaaa, romanticka , jemnucka 😵 😵 😵 😵 😵

blcha
11. mar 2013

@mamina1978 super torticka ja idem nieco podobne robit teraz napiatok a uz rozmyslam nad tou topankou ako to vymyslim snad sa mi to podari ty ju mas perfektnu taku keby som spravila bolo by to super 😉

mamina1978
11. mar 2013

@vecernicci jeeeej aj my sme si boli vcera pre nasu fenku steniatko kangal rasa ( ked vyrastie mozu na nom deti jazdit ako na konovi, bude totiz obrovskyyyyy........... 😵 😀 Neskor aj ja hodim fotky nasej fenky 😉 🙂

nika222
11. mar 2013

@zuzana92101 dakujem, tak idem objednat tie HH vykrajovačky, pomohla si mi moooc 🙂
@mizulienka dakujem za radu za frutafill, prihodim si to do objednavky 🙂

timotejkabrejkova
11. mar 2013

@ adrika

jakelina
11. mar 2013

@lucka_o určitě ztvrdne a držet to bude. A těžké to snad taky moc nebude, tak by neměl být problém

mamina1978
11. mar 2013

@anibas tak konecne aj u teba Barbie....je kraaaaaasna 😵 😵 😵

lokalistin
11. mar 2013

@mamina1978 a co hovoril doktor?

mamina1978
11. mar 2013

@lokalistin ak sa to v priebehu 3-4 tyzdnou neupravi, tak ma caka OP ☹

mamina1978
11. mar 2013

@lokalistin jeeej .....prave som narazila na tu tvoju tortuchu z vrtackou ..... bombova je .........
Tak co si sa strachovala , urcite sa im pacila, som si ju ulozila aj ja na inspiracie 😵 😵 😵 😵 😵

lokalistin
11. mar 2013

@mamina1978 oj zlato dakujem velmi pekne,akurat mi volala kolegyna,ze zatko bol totalne nadseny a ze vsetci chvalili,hned sa aj pytali,ci sa da u mna objednat,ja sice nerobim na kila,ale jej som spominala,ze baby beru 10€na kilo tak im aj tak povedala. Som zvedava,ci sa niekto ozve 😉
a to mi je luto,ze ti byva zle,dufam,ze sa to polepsi,aby si obisla tu OP

mamina1978
11. mar 2013

@pristela waaaaaaaaaaaau......................... ta mackova je nadhernaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som si ulozila 😵

lokalistin
11. mar 2013

Baby prosim o uprimny nazor mozem dat tu minnie na tortu? nezlaknu sa jej tie deti?Dakujem

mamina1978
11. mar 2013

@blcha dakujem za kompliment, a ak by si chcela, tak ja som trosku fotila pri modelovani tej topanky, tak by som ti to hodila do dvojky 😕

lucka_o
11. mar 2013

@mimcak fuha, to od nich bola ta hmota??? ja som dnes objednala 11 kg tak dufam, ze mi nepride skazena... ☹

mamina1978
11. mar 2013

@lawli Zlatunka detska ......... poznam original , ale teda sa ti fakt moc podarila,velmi sa mi paci 😵 😵 😵

mizulienka
11. mar 2013

@lucka_o ja od nich beriem pravidelne hmotu, zakazdym aj 3 vedra a este sa mi nestalo, aby bola pokazena...stae pribalia aj nejaky darcek, akoze ja som max spokojna.

alenv
11. mar 2013

@mamina1978 děkuju moc 🙂

mizulienka
11. mar 2013

@mamina1978 perfektna je ta torta s topankou, super 😉