Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zsuzsu
26. okt 2013

este jedna a hotovo 😀 😀

pipka
26. okt 2013

@zuul mozu 😉 ja som podla rad pristelky jeden suchy plat odlozila a davala som biely plat, poliat, dzem, ruzovy plat, poliat, dzem...a koncilo to ruzovym platom poliatym 😉 a na druhy den som dala navrch ten suchy plat, cele som to otocila a to este postekalo do toho bieleho sucheho 😉
takze som ju mala fajne mokru 😉

timuss
26. okt 2013

dievčatá...k tým reakciám zo strany zákazníkov...trošku pohľad zo strany zákazníka...ja som si dávala piecť tortu doteraz 3x (odvtedy sa pokúšam piecť sama)...2x po ňu bol muž, a ten je teda introvert poriadny, takže som rada, ak sa vôbec poďakoval, ale nejako extra určite torty nechválil...zato ale viem, že bol maximálne spokojný....a ja som bola pre tortu raz, a to hneď ako mi ju pani odovzdávala sa pýtala, že či môže byť, a ja som odpovedala, že môže, ďakujem, je pekná....a nič viac...ako tu čítam, tak som pani asi sklamala, ale pritom tá torta sa mi naozaj moc páčila, len jednoducho nie som typ človeka, ktorý by kecal okolo toho...takže nič si z toho nerobte, ak sú reakcia také nemastné neslané, zato sa ešte tortička môže moc-moc páčiť 🙂 😀 😀 😀 a sľubujem, že ak si znovu dám niekde upiecť tortu, tak ju pochválim aspoň 10x a poriadne vyjadrím svoj názor 😅 😀 😀 😀

lokalistin
26. okt 2013

@mysiatkoo ja som skusala susit topanku,ale nieco som asi dokafrala,hmota mi zmäkla asi som ju tam mala kratko,alebo neviem co,ale nebolo vela casu na experimentovanie

mysiatkoo
26. okt 2013

@lokalistin uz som to potom ani neskusala, lebo som si vravela, ze to do 2h stejne zase zvlhne... ale ma to nas..., lebo som sa s tym babrala vcera pekne dlho a relativne som bola aj spokojna...uz je tam uplne iny smiesny kvet, ktory sa nema ako dobabrat...

mariann2
26. okt 2013

kočky, ďakujem Vám všetkým za krásne reakcie na moju tortičku, veľmi, veľmi ma to teší, hlavne od Vás, tortičkárok, je to pre mňa veľká česť, že ste mi dali toľko pekných komentárov, vážim si to 🙂

luciahromadkova
26. okt 2013

@mimcak paci sa... inspirovala som sa tu, ale robila som tak kombinaciou podla seba

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14806
http://varecha.pravda.sk/recepty/karamelove-vet...

cesto som piekla podla varechy, a ruru som dobre vyhriala a vlozila tam aj misku s vodou, treba dobre prepiect inak ti splasnu a hlavne neotvarat dvierka...
ja som navrch dala cokoladu...

a tu je v teme tiez na veterniky...prispevok myslim ze kopiruje lokastin
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/

este tiez prave skusam recept z casopisu torty od mamy /podla receptu pisu ze 10 porcii, tak idem skusit.../

1. korpus
90 g hl. muka, 3 vajcia, 40 g olej, 120 g voda
2. krem
90 g krystal. cukru, 45 g Zlaty klas, 3 dcl mlieko, 90 g maslo, 1 dcl Um
3. karamel. slahacka
100 g krystal cukor, 7 dcl slahacka

1. vodu s olejom dat varit, po zovreti vody, dat preosiatu muku, varit, pokial sa hmota nespoji, miesat do vychladnutia a vmiesat vajcia postupne, striekat na vymasteny plech veterniky, piect pri 190 C cca 15 min., vychladnute, prekrojit

2. Z mlieka, cukru a Zlateho klasu uvarit husty puding, slahat do vychladnutia, pridat um, postupne zmaknute maslo, vyslahat do kremu

3. krystal cukor upalit na karamel zaliat 1 dcl smotany, prevarit a rozpustit kusky karamelu, nechat vychladnut a pouzit ako ochucovadlo slahacky, vyslahat slahacku a do toho vmiesat karamelovu pastu

Na spodnu cast veternikov dat krem, potom slahacka, vrch potiahnut fondanom /to je poleva, ktorá sa asi kupuje v cukrarenskych obchodoch, to doma nemam/, ktorý tiez dofarbit a ochutit karamelovou pastou.

A este tu @rapunzel1 pisala minule recept na polevu tak pisem ako som si zapisala...
50 g krystal. cukru upalit na karamel, pridat 4 PL mlieka a 1 PL oleja, prevarit, rozpustit. Zmes za horuca vliať do 220 g praskoveho cukru miesit mixerom nozickami na cesto a stetcom rychlo ponatierat na vrch veternikov...

mariann2
26. okt 2013

a ešte ďalšie moje tohtotýždňové, ľudia sa tento víkend zbláznili, robila som sedem tort a ďalších ani už neviem koľko som odmietla, musela som si zobrať v piatok dovolenku, aby som to stihla, lebo pár tých tort sa naozaj nedalo odmietnuť. Najviac ma však zlostilo, že aj tak som nakoniec v ten piatok doobedu nič neurobila, lebo som mala plnú chladničku hotových tort a ďalšie som už nemala kde dať, tak som čakala do poobedia, kým si pre hotové torty prídu 😝

florentina
26. okt 2013

Ahooooj kočičky moje, mě se po vás tak stýská🙂!!!
... Přidávám konečně další dortík. Zadání byl kašpárek v omáčce /oslavenec je příjmením Kašpárek/, který ukazuje, jak je to jídlo mňam /protože oslavenec velmi dobře vaří/ a nějaké detaily k tomu...Tak snad je to z toho trochu poznat...

tinamk
26. okt 2013

ahojte dievcata krasne torticky len co som jednym okom mrkla. pridavam aj ja moje vikendovky..

tinamk
26. okt 2013

@florentina perfektna🙂))

lokalistin
26. okt 2013

@florentina perfektnaaaaa

mysiatkoo
26. okt 2013

@florentina jeeeeeeeeej aj ty nam tu xybas s takymito krasnymi vytvormi! dokonala je 😉

luciahromadkova
26. okt 2013

@florentina perfektne.... 😵 😀

maya30
26. okt 2013

@florentina uzasna je 😵 a perfektne doladena drevenou podlozkou 🙂 veru chybala si 🙂

brunila
26. okt 2013

@florentina moc moc se mi dortík líbí...nemá chybu!!!!!!! 🙂

alca123
26. okt 2013

zdravím žienky..potrebovala by som poradit 😉 Chcela by som malému na meniny urobit cake-pops. Na nete som nasla takú polevu do wilton-u "candy melts": Máte s tým niekto skúsenost? a ak hej tak kde ste kupovali? A teda este ak ste náhodou robili cake-pops tak do coho ste ich mácali?

pipka
26. okt 2013

@florentina perfektnaaaa je Kati 😉 a ako sa mate? co skolka, co robota? zvladate v pohode? 😉

jakelina
27. okt 2013

@florentina moc hezká, máš to dokonale sladěné.
@tinamk suprové jsou

reruna
27. okt 2013

@florentina to je jako živé, moc krásný dort, do detailu vymakaný jako vždycky!

mimcak
27. okt 2013

@luciahromadkova Ďakujem ti dobra víla 🙂

maya30
27. okt 2013

dievcata ak mate navyse biele cukriky marchmallow rada odkupim - aj vacsie mnozstvo...uz nemam ani jeden balik, neviem cim budem potahovat tento tyzden

tamara2307
27. okt 2013

@mariann2 ta s ruzami je neskutocna, ruze ako zo zahrady. A masla je tiez robena, ci obycajna stuha?

jakelina
27. okt 2013

@maya30 a v Kauflandu u vás ty bílé nemají?? Já je kupuju tam za 14.90,-

adka_praha
27. okt 2013

ahojte... a mame po oslave... skusala som v slahacke roztopit tie lidlacke "kindercokoladky" v pomere 1 slahacka 100g cokoladiek... ale asi slabe, strasne slaby bol ten krem... uplne sa to otrasne krajalo... a dostala som airbrush... prosim vas, ked som to skusala. pri vystupe trisky sa mi trocha zbierala farba a obcas mi z toho odprskli drobne kvapky... to znamena, ze je farba husta, alebo riedka???? ospravedlnujem sa za.kvalitu fotiek... mala som po ruke len mobil a kameru... fotak som nasla az po funuse viac menej... farebna bola pre simu k 1. narodeninam, zafarbena rastlinna slahacka...

cat
27. okt 2013

Ahojte baby, prosím vás, ak je tu medzi vami žienka, ktorá pečie torty na objednávky a hlavne je z BA, ozvite sa mi do IP, potrebujem v polke decembra ceckatú tortu chlapovi na 40-tu. Ďakujem.
Ja síce tiež robím torty,ale teraz nemôžem piecť najbližších 6 týždňov- mám nohu v sadre a s tým sa ťažko pečie 😢

mamcas
27. okt 2013

Moja tohtovikendova 🙂 Zadanie bolo presne, odchylila som sa, dufam, ze ma nezabiju 😝 Chcela tam toho ale akosik moc 😝

maya30
27. okt 2013

@jakelina tu som v kauflande videla len male balenia, nie tie 300g a vysli draho to sa vobec neoplati kupit...nasla somich este v jednom eshope, tak v najhorsom objednam stade

jakelina
27. okt 2013

@maya30 ano to máš pravdu, jsou to ty malé. Ty velké mívají jenom v Lídlu 😒

mariann2
27. okt 2013

@tamara2307 ďakujem, je to obyčajná stuha