Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
3. máj 2013

@lamps 😀 neboj, já bych kolem Tebe skákala jako kolem vlastní 😀 😀

lamps
3. máj 2013

@jakelina oooooooooooooooo, tak to si cením škoda, že si tak ďaleko 🙂

lawli
3. máj 2013

@patrikmisko 😀 😀 😀 😀 😀 a moje nie su nadýchané ??? 😔 😀

patrikmisko
3. máj 2013

@lawli 😀 😀 😀 určite áno 😀 😀 😀 ale asi do cesta fukame bublinky 😀 😀 😀

lawli
3. máj 2013

@levandulka3 ďakujem pekne ,no vyšantila som sa na nej ako sa len dalo. Cuplíčky sú robené slamkou...nie klasickou ,ale deťom som kúpila take tie s grankom vnútri...z tej som si odrazala skalpelom koniec (majú taký uzavretý) a vypichovala cuplíčky 🙂

lawli
3. máj 2013

@patrikmisko a to ako ,prezradíš ? ....že si už aj ty tuna z kočkami pripíjala ???? 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka7512
3. máj 2013

@luciahromadkova ďakujem...

patrikmisko
3. máj 2013

😀 😀 😀 no možno máme aj iné vajíčka 😀 😀 😀 , tá torta pre elektrikára je 26 - a má 3 kilá, no inak to nevidím 😀 😀 😀

zuzka7512
3. máj 2013

@bambula1307 tie veterníky sú úžasné...jeden by si mohla poslať na koštovku... 😉

denisak77
3. máj 2013

Pridávam moje tohotýždňovky,nic moc,mám tortovú depku .Vôbec ,ale vôbec sa mi nechce babrať s tortami,a ľudia len volajú a volajú ,už ani neviem koľko som odmietla,ale ja nie som stroj ,beriem maximálne 5 tôrt a dosť.

viera6
3. máj 2013

Ahojte,pridávam dnešnú Monster...

vecernicci
3. máj 2013

@denisak77 nádherný dortíky a s tou depkou jsem na tom úúúúplně stejně 😝 tak strašně se mi nic nechce, natož dělat dorty 🤐

mamina1978
3. máj 2013

@levandulka3 dakujem , si zlata 😵

jorsulova
3. máj 2013

@denisak77 ze nic moc, ved to je uplna nadhera !!!!! sikovne rucicky

jorsulova
3. máj 2013

Spidermanovska torticka hotova, snad sa bude mojmu oslavencovi zajtra pacit 🙂

denisak77
3. máj 2013

@vecernicci neviem či je to jarná únava ,alebo sme prepracované

jorsulova
3. máj 2013

no este tu tortu som zabudla pridat 🙂

viera6
3. máj 2013

@lamps presne tu som si chcela aj ja objednat no nakoniec som sa rozhodla pre tuto...http://www.peciem.sk/peciem/eshop/27-1-Magic-Tr...

lamps
3. máj 2013

@viera6 😅 nejde mi otvoriť ten link

viera6
3. máj 2013

@lamps zistila som....

lamps
3. máj 2013

@viera6 a už vidím, ktorá to je

viera6
3. máj 2013

Prosím vas nemáte uložene inšpirácie na kvetináč orchidei na okrúhlej torte...

lamps
3. máj 2013

@viera6 a peknú si si vybrala 😅 😅 😅

katarina51
3. máj 2013

@salonka1981 Kráááááásne

viera6
3. máj 2013

@lamps dakujem už je aj doma 🙂 akurát uvažujem,že by ju využila na tortičku o ktorú prosím o inšpiráciu 😝 🙂

lamps
3. máj 2013

@viera6 tak to som zvedavá na tortičku, inšpiráciu nemám

levandulka3
3. máj 2013

Tentokrát som bola nejaká moc šikovná dnes o 11,00 hod. som mala torty hotové 😝 tak čo si začať upiekla som ešte jednu tortu pre nášho Michala k jeho dnešným narodeninám - hamburger na sladko 😝 dve rovnaké pre súrodencov na birmovku, aby sa nepobili,jedna pre architekta a posledná svadobná s cyklámenovými tulipánmi (mali byť nerozvinuté 😝 )

tinucha
3. máj 2013

Ahojte. Chcela by som sa pustiť do torty v tvare futbalovej torty a videla som tu v poslednej dobe niekoľko takých pekných. Ako ich robíte? Máte na to formu, či orezávate korpusy? Rozmýšľala som, že by som to piekla v smaltovanej miske 2x a potom to spojila. Hm?

katarina51
3. máj 2013

@levandulka3 Krááááásne tortičky 😉 😉

jankaferancova
3. máj 2013

šikuľky moje,určite sa na Vas nechytám,ale tak tu je moja amatérska pre švagrinku,myslím,že nie je na zahodenie.korpus vanilka-čokoláda s orechmi+peibinák s lesným ovocím.zajtra krájame,dúfam,že si pochutnáme 😉