Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika266
4. dec 2015

Tu je moja tento týždeň,práve dokončená

drahusa2
4. dec 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@nika266 velmi pekna torticka, ste sikovna 🙂

zuzkavit
4. dec 2015
liat
4. dec 2015

ahojte. keďže som amatér, prosím vás veľmi pekne o radu. v nedeľu má dcérka oslavu. včera som robila korpusy, dnes som ich plnila, zajtra ich chcem potiahnuť marcipánom. chcem sa spýtať, či písmenká, a rôzne ornamenty si môžem urobiť už dnes? ďalšia otázka, ak mám jedlý obrázok, tak ten dávam v nedeľu,čiže v ten deň keď sa bude konzumovať? A ešte jedna otázka, ak mi zostal krém, je možné ho dať do mrazničky a ešte niekedy použiť? ďakujem vám za pomoc

tinuskaha
4. dec 2015

dievcence pridavam svoju dnesnu prave dokoncenu pre brata ..potahovku som si robilazo suseneho mlieka...neni 100% ako vase ale snazim sa ..len to modelovanie mi vobec nejde a pravdu povediac nemam na to nervy 😒

ksenyia
4. dec 2015

ahojte chcem sa surne opytat mozem tortu z K2 uskladnit do zajtra na balkon?Mam tam žaluzie,Treba ju zabalit aj do folie alebo len volne?Dakujem pekne.

moicka
4. dec 2015

Ahojte babulky, dakujem za predchadzajuce pacitka a po zapovedani, ze uz tento rok ziadna torta, pridavam fotku 😀 😀 😀 😀 😀

lvka
5. dec 2015

pre kapitanku timu 🙂

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisak77
5. dec 2015

Ahojte,pridávam svoje tohotýždňovky.Spidermann katastrofa,nie a nie ho pekne spraviť,nedarilo sa mi ,telo mi stále klesalo aj keď tam nebola hlava ach.....Slnečnicová nadiktovaná a vianočná svadobná. ☹

adrika202
5. dec 2015

Ahojte ,pridavam aj ja svoje všetko nadiktovane ,temy uplne ,,najsamfasa,, 😀 😀 😀

mojmacik
5. dec 2015

moja jedna podla dodaneho obrazka...aj krv tieklaaaaa...rozbila som si hlavu o roh stola ako som dvihala padnutu kosticu zo zeme 😀 kuuuuurna to bolelooooooo

jakelina
5. dec 2015

@mojmacik kuriozní pracovní úraz 😀 😀

sticker
5. dec 2015

@adrika202 Podľa mňa nie je téma, ktorú by si Ty nedala 😀 😀
@jakelina Tie medovníčky sú nádherné!
@nika1985 Aj tvoje keksíky sú božské!!!!!!
Ja pridávam dve za tento týždeň. Tá s vláčikom nadiktovaná 😀 Trochu zvláštne na ten vek, ale dúfam, že potešila.

blancagon
5. dec 2015

Nuž dámy aj ja som už kreslila na marcipán jedlou fixou 🙂 🙂 🙂 ale no dá sa.Tortuša pre moju dcérenku.A už ani vidieť tortu na taniery. 😀

evala777
5. dec 2015

ahojte, dávam svoje dielka, robené za "bojových podmienok" pri maľovaní kuchyne 😉

antenka1
6. dec 2015

Ahojte. Ja ani neviem co sem uz pridala. Tak aspon z posledných novemboviem sem niečo supnem. V decembri sa uz len hrajkam s muffinkami. Tieto su pre maleho do skolky 🙂

antenka1
6. dec 2015

Kinderko s prekvapenim

antenka1
6. dec 2015

Snazim sa posielat z mobilu ale je to uuplne na figu. Stale ma to vyhadzuje! Tak nic. Doposielam potom :-/

sticker
6. dec 2015

@antenka1 To je super nápad! Krásne 😵

woman04
6. dec 2015

Ahojte šikuľky...nádherné veci pridávate,ja sa stále vzďaľujem opačným smerom...ako pracujem,takmer nepečiem,len pre nás v podstate...dnes má mamina narodky,ani jej som nenapiekla,hanba mi...zato minulý týždeň som mojej najmladšej láske dve 🙂 Zjedli sa šmahom ruky 😉 Žiadne modelovanie,nebol čas..zato každú guľku som šúľala,aby neboli pravidelné 😀

dzjanetta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zz134
6. dec 2015
sticker
7. dec 2015

Babenky prosím vás, na koľko stupňov a ako dlho dávate roztopiť cukríky na tie akože ľadové kryhy? Kúpila som si Vetrovky, viem že treba dať na papier na pečenie a to je všetko 😒 Koľko tam dať tých cukríkov? Moc ďakujem za každú radu 🙂

adrika202
7. dec 2015

@sticker ja davam cely balik a na 170 stupnov ,len treba sledovat ono to je zachvilku roztopene ,este horuce farbim spajdlou na ktorej mam farbu to zamiesam 🙂

sticker
7. dec 2015

@adrika202 Moc ďakujem 🙂 A ako to drží potom na poťahovke? Normálne to tam zapichnem, keď to stuhne, či treba gelom prilepiť?

adrika202
7. dec 2015

@sticker ja to bud zapichnem alebo spravim akoze snehove gule z potahovky a tak to tam nainstalujem medzi ne :D

peciemslaskou
7. dec 2015

Ahojte,ďakujem za palčeky,teraz pridám po dlhšej prestávke 3 torty,stredná je pre moju dcéru

evicaka
7. dec 2015

pekný deń prajem, dievčatá, krásne ste popiekli... ja pridávam svoje 🙂

nika1985
7. dec 2015

Ahojte pridavam jednu na besiedku Saske do skolky.