Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pppeeetttaaa
23. dec 2015

@cloviecik777 🙂 do 11.1. nepeciem ale kludne poradim ako na to 🙂 robota som robila podla fotky.. to neviem ako napisat.. pozrela som aky tvar ma hlava, taku som ju urobila.. a srobiky su len vykrojene kruhy, do nich mensie kruhy a mali kruzkom som vykrajovala po vonkajsom obvode polmesiaciky aby mi vznikli zubky.. to je cele 🙂

nika266
23. dec 2015

Tohto roku posledná 🙂

nika266
23. dec 2015

Nech sa všetka starosť zruší, nech zavládne pokoj v duši.
Čo bolelo, nech sa zhojí, čo tešilo, nech sa zdvojí.
Lásku šťastie, žiadne hádky, pohodu a krásne sviatky.

mojmacik
23. dec 2015

@grasie moje decka hned kricali na mysicky: trojickyyyy ...my sme tym tak trochen " postihnuti" 🙂

blahowoman
23. dec 2015

Ja peciem aj medzi sviatkami. Kazdy odmieta,mne to srdce neda. Tak krasne sviatky aj vam .

blahowoman
23. dec 2015
mojmacik
23. dec 2015

nejake podlznosti odomna ...a 28.12 ma cakaju 2 rovnake Máše ...ja toho sice nepeciem vela ale viem ,ze buduci rok max. do 15.12. 😉 ...Tomas bol pre chlapceka,ktory sa kazdy den budi s tym,ci uz snezi,tak som trochu zasnezila

cucoriedkafiha
23. dec 2015

Ako robíte marcipanove lietadlo
..... Prosím postup, ďakujem

nika1985
24. dec 2015

Sladulienky krasne pokojne a oddychove vianocne sviatky Vam zelam a do roku 2016 vela sil, novych napadov, dobrych ludi okolo seba a hlavne zdravicko 😉 🙂 Merry Christmas

elamaslakova
24. dec 2015

Dievčence prajem Vám krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov

evicaka
24. dec 2015

Všetkým Vám želám požehnané a láskyplné Vianoce... oddýchnite si a načerpajte silu do ďalších dní 🙂

kasiopeja01
24. dec 2015

Aj ja mam jednu vianocnu, ktoru som darovala do ustavu socialnych sluzieb. Ich radost bola mojim darcekom 🙂

tinuskaha
24. dec 2015

sladulienky prajem vam pokojne vianoce plne lasky nie len v tento carovny cas ale kazducky kazdy den 😵 nech vam to aj v nasledujucom roku pecie....dakujem za insipracie a rady 😉

sticker
26. dec 2015

Dievčence tak pridávam moje posledné dve v tomto roku a konečne si idem tak naozaj odpočinúť 🙂

lvka
26. dec 2015

pridavam predposlednu.. poslednu mam na silvestra 🙂))) ale potom zrejme dlho dlho nic tak budem oddychovat potom 🙂

pppeeetttaaa
27. dec 2015

dievcence tak posledne tohtorocne.. a teraz 2tyzdne volno huraaa.. aj ked ma caka este jedna pre moje krstniatki najdrahsie ale este neviem ani kedy ude oslava tak uvidime 🙂

peciemslaskou
27. dec 2015

Ahojte šikulky, rada obzerám vaše krásne výtvory,ďakujem za celoročné palčeky,pridám moje koncoročné,a želám do budúceho roku veľa fantázie pri tvorení tortičiek

elamaslakova
27. dec 2015

@peciemslaskou krásne tortičky , všetky

makina78
27. dec 2015

povianocne pecene a zdobene so seknutym chrbtom :D

dzejnus
27. dec 2015

zienky moje, prosim vas mate nejaky POSTUP na domcek pre smolkov?
a dalsia otazka, mam robit tortu s tym ovocim, na druhej foto, chcem sa opytat v com je namacane to ovocie ked je take leskle? nejaka zelatina, ako na to???? dakujem vam prijemne sviatky 😉

peciemslaskou
28. dec 2015

@elamaslakova ďakujem

ivana_t
28. dec 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

kiezby som vedela aj ja piect take krasne torty 🙂

blahowoman
28. dec 2015

A dalsia a o 3 dni bude dalsia...

zuzana92101
28. dec 2015

Dievcence, ja uz asi piect nebudem, lebo zdravie mi to nedovoluje a mam doma knihy o tortickach, budem rada, ked si ich pozriete a ak budete mat zaujem, tak mi napisete. Su v podstate uplne nove. Je tam vela krasnych postupov, ci uz na cele torty, alebo postavicky, kvietky...
https://www.modrykonik.sk/market/knihy/z4pg70/k...

mojmacik
28. dec 2015

a padla pre tento rok...2 rovnake a predsa ine zhoda nahod obe v jeden termin od roznych zakaznicok ...no co uz ked chceli takuuuu,co som uz robila 🙂 ...dalsie torticky snad uz len mojim trojkam ..vraj mimonske trojicky .-) mam prikazane

nika266
28. dec 2015

@mojmacik Krasne,ta Masa a medved je jedly papier,diky za odpoved

mojmacik
29. dec 2015

@nika266 dakujem,nie je to jedly papier,je to obrazok na cukr. hmote...o cosi drahsie nez oplatka ale farby krajsie a vyborne sa striha,kedze je to ohybne...a ja to nelepim nicim ,pekne to sadne na hmotu,ako samolep. tapeta 🙂

svetlo55
29. dec 2015
jakelina
29. dec 2015

Můj poslední letošní pro dědu co dělal celý život elektrikáře.

tinuskaha
29. dec 2015

ahojte dievcence mam k vam ooobr prosbu.....moj maly bude mat v januári 7 rokov,chcela by som mu urobit otvorenu tortu s postavickami tom a jerry no a poblem je v tom ze ja sa s modelovanim nekamaratim ☹ nebola by niektora z vas veeeelmi ochotna a vymodelovala mi ich??samozrejme ze zaplatim...budem velmi rada ak by to niektora z vas pre mna urobila....kludne aj do IP...dakujem dievcence