Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ucitelka70
7. jún 2014

@halienka díky krásne - ano, je 3D - je vymodelovaná a ponatieraná, tak ešte dohladka vyhladíme maslo pred nanesením marcipánu, nájdem niekde nejaký fotopostup ako sa má robiť?

abriela
7. jún 2014

Prosim vas mile zienky, ma niekto ulozeny fotopostup na medveda yogiho, alebo medveda z Masi.

ucitelka70
7. jún 2014

@aduskatt fuuuu, to bude smola.. len 3x som piekla marcip. tortu, vlastne raz bola marsmalow.... a k prvej torte som kúpila kilo marcipánu a zostala mi polka, tak som myslela, že polkilo by malo stačiť, no sama neviem, čo teraz..... bielej je dosť ešte, nanajvýš aj dvere urobíme biele, čo už? Nie žeby som sa poradila pred týždnom, čo a ako postupovať. 😒

ucitelka70
7. jún 2014

Kde nájdem nejaký fotopostup na mc queena? hlavne zdobenie ma zaujíma

aduskatt
7. jún 2014

@ucitelka70 hocikde ncez google, je toho plno, popozeraj a ktore sa Ti bude najviac pacit, podla toho urob.......
ake mas rozmery toho auta?

ucitelka70
7. jún 2014

@aduskatt zhruba 20x30 * 15 cm výška..... zhruba - pri modelovaní je niekde vyššie, niekde nižšie

aduskatt
7. jún 2014

@ucitelka70 tak to nedas s pol kilom☹

ucitelka70
7. jún 2014

@aduskatt díky za povzbudenie..... čo teraz?

ucitelka70
7. jún 2014

@aduskatt vyberiem z mrazáka všetky farby čo mám a boky budú viacfarebné, čo už? použijem podľa potreby... a isto dám foto ako sme zlátali - splátali

aduskatt
7. jún 2014

nuz, ak chces potahovat cez vikend. tak skusit kamosku co pecie, ci nema, alebo si urobit hmotu z MMF

aduskatt
7. jún 2014

@ucitelka70 alebo to urobit teda farebne

ucitelka70
7. jún 2014

@aduskatt no už na zajtra poobede treba - už je upečené - len ozdobiť

jakelina
7. jún 2014

@ucitelka70 tak smíchej ty zbytky s tou červenou a budeš mít toho víc.

daniela09
7. jún 2014

@abriela ja som sa inšpirovala z tejto str. http://www.pinterest.com/pin/359936195190663191/

abriela
7. jún 2014

@daniela09 😵 😵 😵 dakujem. Nasla som uz nieco, ale tu ma medved krajsi face

jenie123
7. jún 2014

Ahojte kocky, krasne torty ste sem popridavali.. krasa pozerat.. hodim vam sem moje tohtotyzdnovky..

pppeeetttaaa
7. jún 2014

ahojte, tak konečne mám trochu víkend aj ja.. :D mala som len 2 tortičky, už sú aj odovzdané, hádam už aj zjedené, tak si užívam ničnerobenie pred telkou :D

jenie123
7. jún 2014

@halienka uzasne.. a ta modra je neskutocna..
@jakelina krasna torticka, z dovolením som si ju ulozila.. 😃😃

grasie
7. jún 2014

@sisika rada som ti pomohla, aj ke´d vlastne nepomohla 😀 ale mýliš sa, čo sa týka mňa, ja som tak o 10 levelov pod tebou, ja som len začiatočník tortičkár 🙂
dúfam, že sa torta podarila, teším sa na foto 🙂

grasie
7. jún 2014

Nádherné tortičky pribudli, ja tu teraz znížim laťku takou jednoduchou jahodovou 🙂

ikula2
7. jún 2014

Pekny vecer, pridavam moje posledne. Manzel mi odfotil aj postup na tu gitaru ak by niekto potreboval, urobili sme tam samostatny stojan aby to bolo realnejsie 🙂 , tak potom este pridam fotky.

akzuzs
7. jún 2014

Tak pridávam dnešné a fraj

sisika
7. jún 2014

@grasie si velmi mila-ale mam oci,to zas ano 😄😄😄😄
Tvoje torticky su prekrasne....
Kam sa hrabem. No nedostatky sa snazim vychytat,zdokonalit sa a ucim sa ucim sa ucim sa...
A ked je najhorsie-aspon chutia....
Teraz som ochorela,tak za torta odklada... ☹

grasie
7. jún 2014

@sisika si zlatá, ale aj tvoje tortičky sú úplne úžasné 🙂
a želám skoré uzdravenie 🙂

sisika
7. jún 2014

@grasie dakujem a dakujem... Nejak sa to teraz na mna sype zo vsetkych stran...

denisak77
7. jún 2014

@lokalistin korpusy som piekla v obyčajných plechových mystičkách a potom dotvarovala do polgule

lawli
7. jún 2014

maxi čokoládová torta ,miery (oval) 35x25 cm , výška 14cm a váha necelých 7,8 kg ..potrápila ma teda riadne 😀
Nadiktované som mala všetko od A po Z 🤐

vlada111
7. jún 2014

@mysiatkoo tá šašová je geniálna, nádhera

lokalistin
7. jún 2014

@denisak77 dakujem

vlada111
7. jún 2014

@mia114 úžasné tortičky