Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

karmenta
27. máj 2013

@aduskatt nepíše mi ani ten hrubší hrot :( zkusím také do lednice, jestli je to tím

aduskatt
27. máj 2013

@katkabb1 no, po otvoreni uz treba mat v chlade, to su info od skusenejsich bab🙂 pripadne, ta fixa je na baze alkoholu, tak skus hrot namocit do vodky🙂

jenie123
27. máj 2013

@lydik ja mam ulozeny len tento:

pipka
27. máj 2013

@luciahromadkova srdenko, tak ten postup na angry birds je super..ale ja tu mam objednavku, ze angry birds star wars 😝 😝 😝 🙄 take nemas naaahodou? 😕 😅 😅 😅 😀 😀 lebo ty maas vsetko 😀 😎

mimcak
27. máj 2013

@bambula1307
@jakelina
@muffinka8 kočky ďakujem 🙂 .Skúsim sa zajtra po niečom poobzerať po obchodoch. Veru to ma nenapadlo takto urobiť ,ja ťapa. 😝

mimcak
27. máj 2013

@denuschka7 z čoho si robila ten vrch.ja som raz dávala tortová oplátku. Tak,či sa nedá aj z niečoho iného.

jakelina
27. máj 2013

@mimcak dá se i upéct perník

wera.g
27. máj 2013

žienky všetky vám moooooc ˇdakujem za pochvaly a páčitká, veľmi ste ma potešili 😉))

pipka
27. máj 2013

@lydik ja mam taketo hubarske 😉

mysiatkoo
27. máj 2013

baby nejake lienky - ale ako postavicky nemate pls?

dm1
27. máj 2013

kocky kolko sa rata na osobu? bude stacit 30x30, 24x24 a 18x18 iba na rozkrajanie na svadbe nic nemusi zostat pre 80 ludi 😕 . Bude to vsetko 4x korpus a 3x plnka

lydik
27. máj 2013

@dm1, @ jenie123, @pipka Dakujem vam dievcata, nadherne su, uz si len vybrat. Velke dakujeeem🙂

pipka
27. máj 2013
mimcak
27. máj 2013

@jakelina hmm,tiež dobre. A tie medové platy čo predávaju,by tiež mohlo byť,hmm. Ja ked som vtedy dávala tu oplatku bolo to pre moju tetu a to sa potom iba vyhodilo,lebo to nik nechcel.Tak chcem niečo ,čo by aj možno zjedli.

pipka
27. máj 2013

@dm1 tusim 200 g na osobu rataju baby 😉

ve2
27. máj 2013

Dievcata........ prosiiiiiiiiim pomooooooooooooooooooooooooc , potrebovala by som surne inspiraciu na torticku s postavickami toy story....... Videla som tu na MK uz davnejsie, ze ste to niektore uz robili, ale vtedy som si tieto torticky neulozila a teraz by sa mi velmi zisli. Netusim , ktora z vas to bola, @ajka82, @maya30 , @ dada2007 .....??? Dakujeeem.

zsuzsu
27. máj 2013

len pre nas. Dnes mame volno v praci tak som vyskusala nieco nove. Dakujem @bambula1307 . 😵

luciahromadkova
27. máj 2013

@pipka janka nemam vsetko a trapim sa tu s kreslenim postaviciek na hmotu, skusala som vcera, ale bola linka este velmi hruba, teraz uz mam tensiu.../kupila som aj novu ciernu fixku/ a rozmyslam tuho ako na detske rucicky a odtlacky.... 😀 a este musim modelovat smetiaky, smetiara 😀 😀 , a asi zajtra behnem kupit tu silihmotu a na male smetiaky z auticka vyrobim formu
ja musim hlavne pocvicit postavicky, skusala som cez vikend a by uschla od smiechu, este sa mi aj rozpadla...lebo samko ju chytil nevytvrdnutu....sak ked nebude torta budem skusat... a hlavne ma zaujima ako ich obliekat 😉

pipka
27. máj 2013

@luciahromadkova ja mam tu silikon hmotu doma, sa tu zastav rano 😉

lawli
27. máj 2013

@ve2 Ahoj ,neviem či ti to pomôže...ja mám uložené tieto INŠPIRÁCIE 😉

....ospravedlňujem sa za tepetu 😕

luciahromadkova
27. máj 2013

@pipka a uz si z toho robila?

pipka
27. máj 2013

@luciahromadkova zatial nieeee, mam to fungl nove doma, nebol zatial cas 😅 😉 hlavne kvoli legu a podobne to mam...len cakam, kedy mi deti vypadnu na dlhsie k babke na chalupu a chcem sa do toho pustit 😉

dm1
27. máj 2013

@ve2 inspiracie z netu

lawli
27. máj 2013

@mysiatkoo ja mám iba tieto dve INŠPIRÁCIE

dada2007
27. máj 2013

@ve2 prvé dve sú moje vlastnéééé 😀 a ostatné inšpirácia z internetu-autora neznám 😉

maca77
27. máj 2013

@mariann2 ja som robila tie nožičky celé z mmf ... pozerám fotky, ale z druhej strany to nafotené nemám... jedine foto, kým som to ešte nemala prikryté akože šatičkami... vyrezala som kruh z poťahovky a prikryla som potom tú prdelku 😅

sticker
27. máj 2013

@dada2007 Ja nepochopím ako dokážeš vymodelovať takto detailne postavičku... To je pre mňa ale že úplný zázrak!!!! Si v kuse pozerám tie fotky a celé to jeho oblečko a nechápem 😀 😝
A to vlastne všetky, čo ste tu už zručnejšie.. Ja sa trasiem pred obyčajným ponnym, ktorý má max. tri farby na sebe, ani to nemusí, stačia dve 😀

maca77
27. máj 2013

@lydik ja som len jednu takú robila ... nie je síce okrúhla, ale hríby tam sú ...

ve2
27. máj 2013

@dada2007 dakujeeem 🙂