Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
24. okt 2011

@livia76 uz som to pisala vyssie je to len wi normalne vyvalkane platy a vyrezane ako potrebujes len su dobre vytvrdnute par dni tvrdli aby dobre preschli a neviem uz ci som nepodopierala aj spajdlou zo zadu pre istotu to si nepametam lebo to som minuly rok robila tusim

bzucinka2
24. okt 2011

@pristela tak to som aj ja zvedava s cim ti pridu 🙂
baby krasne torticky ste porobili vsetky som sa snazila olaikovat, tak som snad na nic nezabudla 🙂

yamahafazer
24. okt 2011

@dadka212 super neni to ani poznat je to stale take cokoladove

moja mala uz spi 2 a pol hod to asi to otras pocasie akurat len na spanie je

yamahafazer
24. okt 2011

@dm1 a nevies kdo pride na to stretko robit tie kvety?

yamahafazer
24. okt 2011

@pristela bol maly 😀 😀 😀 a moja mala hned hlasila nech otvori,ze tam je bobek 😀

broucek2
24. okt 2011

@reruna to určitě půjde. Koupila jsem si ji, protože stále jen 100,-

bzucinka2
24. okt 2011

tak ja mam robit tento tyzdem madarsku vyzlu, ti ludia ani nie su naroci , budem rada ak to bude vobec pes ☹

dadka212
24. okt 2011

@yamahafazer no bolo to fajn, so smartflexom som miešala len troška keď som farbila bábätká na torty nechcela som ich také ružové tak som pridala trocha čokolády a boli také dohneda...

zuziq
24. okt 2011

baby objednala som si K2 a prisla mi hmota s madarskou etiketou Unidec soft. To je to iste? A treba to skladovat v chladnicke? 😕

lussy23
24. okt 2011

@broucek2 - nádherná sova @mailli je je krásna tortička @eliska22 - nádherná torta @daria77 - nádhera @lusil2005 - to je nádhera

lussy23
24. okt 2011

@vecernicci - nádherné torty i veniec @yamahafazer - nádherná torta i medovníky a roztomilá pomocníča. Vy už pečiete na Vianoce? 😀

mizulienka
24. okt 2011

baby myslite, ze nejake farebne obmedzenie na totu pre 88 rocnu pani?
mna napadla fialkova, zlata, zlta, medena....neviem este aka, poradite? 🙂 dakujem

anibas
24. okt 2011

@mizulienka aké budeš robiť kvety ? podľa nich určíš ďalšie farby

pravacokolada
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka212
24. okt 2011

@zuziq myslím, že to kludne je K2 je to totiž maďarská hmota 😉

mizulienka
24. okt 2011

@anibas neviem este presne, rozmyslam lalia, kala, ruze....ale nie vsetky dokopy, mala by to byt okruhla a na to nejaky kvet...napr ruze, alebo mam terz taku vacsiu laliu tak tu...

dadka212
24. okt 2011

kočky neviem, či ste to už robili, lebo hútam ako na to...ako by som mala urobiť halloweensku tekvicu?
mám urobiť 2-3 korpusy na seba? alebo 2 v miskách a spojiť ako loptu a vyrezať?

katulkaaaaaa
24. okt 2011

ahojte mam robit tortu pre bratranca k 15tke...len neviem aku on ma tolko zaujmov,hra na gitaru,spieva v skupine,hra florbal aj tenis...co by ste spravili vy? 🙂
@dadka212 ja by som spravila klasika ako na loptu
@mizulienka mne sa najviac pacia jednoduche jednofarebne a na to ruze s tym nic nepokazis 🙂 farba do zlata by mohla byt krasna,medena...

mizulienka
24. okt 2011

@katulkaaaaaa kati a co tak gitaru mu urobit, alebo klasika okruhlu a na to gitaru a notovu osnovu

lamps
24. okt 2011

Ahojte babenky, mám objednávku na tortu s vílou Zvonilkou 😀 , nemáte náhodou nejaké inšpirácie ako ju vymodelovať, aby sa chuderka aspoň trochu podobala na originál 😀 .

dajna11
24. okt 2011

kočky nemáte nejaké inšpirácie na tortu pat a mat?ak by bola 3D bolo by super 😀

miciatko
24. okt 2011

baby tusim uz zakaznici nevedia co od obroty, take torty chcu ...

vecernicci
24. okt 2011

@dadka212 na mimibazaru jsem našla tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=27942

pristela
24. okt 2011

😀 no ja si vyberááááám koňa , ktorý stojí na zadných s vejúcou hrivou 😀 😀 😀 😀

zlatat
24. okt 2011

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yamahafazer
24. okt 2011

@lussy23 na vianoce este nie to som len recept skusala

anibas
24. okt 2011

😕 😕 😕 😕 😕 to sú objednávky 😀 😀 😀 😀

vecernicci
24. okt 2011

@lamps mrkni , je to asi veprostřed stránky http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/6582.htm...