Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
25. okt 2011

@reruna až bude kurz pro trochu pokročilejší tak se domluvíme a pojedem. Já jsem už viděla i kurzy co by nebyly tak daleko, ale bylo to na dva dny i se spaním a já kojím, tak to jsem nemohla jet 😒

broucek2
25. okt 2011

@reruna V Praze sice máme taky občas kurzy, ale blbý je, že mi zase nemá kdo hlídat malou, takže mám zatím zaky smůlu. Mamka se o víkendu nedostane

anibas
25. okt 2011

žienky tu je môj PES: pre porovnanie 2 foto

dm1
25. okt 2011

@anibas ty brdo ten je supeeeer. A v nohach ma vystuz ci nie?

anibas
25. okt 2011

@dm1 celá konštrukcia je drotiková - hmota je flower a čokoládová MMF

lusil2005
25. okt 2011

@alionuska 15-20 tort tyzdenne??????? a este si aj zarabas MMF? ja stresujem ked mam 4-5... nechapem ako to stihas. to vsetko zvladnes sama? nehovoriac o tom ze tym vobec neutrpi kvalita tvojich torticiek!

eliska22
25. okt 2011

@anibas waw .....waw......waw iné slová mi nenapadajú 🙂

mizulienka
25. okt 2011

@anibas oki dakujem velmi pekne za rady 🙂

matatara
25. okt 2011

Kočky ani neviete ako ste mi padli do rany téma futbal nespím už celý týždeň na víkend mám futbalku a bojím ...

a ešte prosím o radu nemáte niektorá recept na špice likérové a ovocné???

sisinka76
25. okt 2011

ahojte 🙂

babulky,prosim Vas,niektora z Vas tu kedysi davala link na video,ako jedna pani tam robila tortu Sponge Boba. neviem to najst,prosim Vas,nema to niektora ulozene?
DAKUJEEEEM 🙂

mizulienka
25. okt 2011

@anibas ako ze drotikova? ty si najprv udrotikovala psa a potom obalila do hmoty? boze moj, kedy sa ja toto vsetko naucim 😕 😕 😕

mizulienka
25. okt 2011

@anibas v tom soku som zabudla napisat, ze ten pes je uplne suprovy

broucek2
25. okt 2011

@anibas úžasný

desmodka
25. okt 2011

@bzucinka2 tuto som robila ja

vecernicci
25. okt 2011

@anibas tak ten je úžasnej, jako živej 🙂 😉

akme
25. okt 2011

@anibas sánka dole šéfe

bzucinka2
25. okt 2011

@desmodka ano to je ona co sa mi pacila, dakujem 🙂 ukladam, tak sa nenahnevaj ak z nej nieco pouzijem 🙂

bzucinka2
25. okt 2011

@anibas super, moja madarska vyzla 🙂 sanka dolu veru ako vravia baby 🙂

mizulienka
25. okt 2011

@zlatat Zlatka ty pecies aj bezlepkove torty, prosim mohla by si mi hodit nejaky osvedceny recept na korpus? dakujem moc 😉

desmodka
25. okt 2011

@bzucinka2 davam ti moje autorske prava 😝

katulkaaaaaa
25. okt 2011

@anibas uzastne!!!

anibas
25. okt 2011

@bzucinka2 hééj - toto je maďarská vyžla - ja poznám len vlčiaka, koliu, bernardína a pudlíka .. ostatné su pre mňa orech 😀 😀

anibas
25. okt 2011

@mizulienka drotiky sú cez nohy a telo a kúsok v hlave

zuba
25. okt 2011

@anibas ako nemám slov, čo sa ti podarilo vytvoriť - je dokonalý a teda aj mňa bližšie zaujíma ako si to robila s tým drôtikovaním

jakelina
25. okt 2011

@anibas pes jako živý 😉

pristela
25. okt 2011

holky , ktora to tu ide robit tu tekvicu ? som nahodou nasla uplne lahku a peknu bez zbytocneho tvarovania 😉

irriss
25. okt 2011

@pristela
Tak tomu rikam nahoda..dodnes jsem si tu jen s myma detma chodila koukat jako do kina na Vase prispevky a obrazky a ted na mne vypadne primo idelani dort..
Jdu si sem pro radu...
Bohuzel o takovych dortech, jako jsou tady se nam muze v Italii jen zdat..jsou tu jen klasiky ..max. ruzicka z jedleho papiru..

Moje dcerka bude mit 12 let, potrebovala bych poradit jaky dort bych mohla udelat ja..ale nemam dostupny material..jen ten zakladni a marcipanovy preparat a cukrovy platek na rozvaleni...mam jen zatim krabicky koupene, nezkoumala jsem, jak se pripravuje...

Tato tekvice by se mi hodila, protoze oslava bude spojena s Halloween party takze JA urcite zajem mam a veliky. dekuju..
Jinak bych poprosila o dalsi typy (potrebuju tak 3 dorty) ☹ ...popr. jak vymodelovat kralicka..

Dekuju moc vsem

zuba
25. okt 2011

@pristela je fakt ľahunká a krásna

dadka212
25. okt 2011

@pristela krásna ja idem robiť ale má to byť taká detská tekvica vyrezávaná, neviem či by som s takouto uspela...

lusil2005
25. okt 2011

@jakelina dalsia uctovnicka???? 😀 😀 😀 tu nas je teda vazne dost! 😀
@mizulienka juj uplne ta chapem moja, ja tiez robim prvu loptu v zivote na nedelu. ma byt na stvorcovej torte postavena, ale tiez tak do 3/4. a mam z toh ostres!!!!