Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucula73
3. nov 2011

ahojte baby,
len vám dám vedieť,ak to tu nebolo,lebo som ešte nečítala,že v tescu majú pílky na korpus za 1,90 ,aj s dvoma náhradnými niťami,,zn, Zenker...a písaná max. šírka 34cm,takže ak by niekto chcel..... 🙂

lusil2005
3. nov 2011

@lucula73 CO? TO KDE?

jakelina
3. nov 2011

@lucula73 jejda to je super, jdu se podívat jestli i u nás.

monika76
3. nov 2011

Ahojte tak som nejak dobojovala aj bez drotikov a pásky kedže nebol čas to objednávat 😒 no rozhodne už nabudúce budem pripravená 😉

lucula73
3. nov 2011

@lusil2005 u nás v tescu som kúppila teraz pred chvílou 🙂 ..náhodou som to zbadala medzi inými vecami na pečenie,ešte v pondelok som to tam nevidela,tak neviem či dostali alebo čo.....aj mama vzala,aj švagriná... 😀

katy1979
3. nov 2011

@lusil2005 uz utekala do tesca predpokladam 😀

jakelina
3. nov 2011

@monika76 krása, škoda, že jsou malé ty fotky. Není to moc vidět. 😒

jakelina
3. nov 2011

@katy1979 určitě už je mezi regály. 😉

pipka
3. nov 2011

@lucula73 fakt? 😕 a kde v tescu? medzi kuchynskymi pomockami? ci kde? 😕

katy1979
3. nov 2011

@anibas si piekla plat z toho nadstavovaneho? lebo ja som ho mala tiez vzdy ako podrazku len ked som ho piekla vo forme vcelku vtedy bol ok

pristela
3. nov 2011

sa stavim , ze v nasom to zas nebude 😢 😢 😢 😢

dm1
3. nov 2011

sa chystam akurat do tesca tak kuknem ci nemaju aj u nas. ja som tam zase kupila krasne zdobenie male take vlocky a potom 3 balneie - male srdiecka, hviezdicky a perletove vacsie gulicky tak som sa vytesovlaa

reruna
3. nov 2011

@dm1 ty maličké vločky zdobení jsem taky koupila, přišlo mi to hrozně roztomilé, na cukroví se to bude hodit🙂 a taky jsem koupila takovou tu tubu s bílou polevou dr. oetker na zdobení perníčků, tak taky zkusím nějaké upéct, bílkovou polevu jsem ještě nikdy nedělala, tak pro jistotu zkusím nazdobit tou tubou

reruna
3. nov 2011

@monika76 krásné 🙂

adul67
3. nov 2011

@vecernicci ten je peknučký su to len bodečky?aj ta stužka je tam pekna idem kupit 😉
@jakelina baby díky skusím tak najprv 😉 ved sa vám potom pochválim ak bude čím 🙂

jakelina
3. nov 2011

@dm1 já jsem v Tescu taky kupovala ty malé bílé vločky, jsou kouzelné 😉

jakelina
3. nov 2011

@adul67 neboj se toho, však je to jedlé a když se nepovede, tak se to určitě nevyhodí 😀 😀 😉 Vás je doma taky hodně, tak se nebojím, že se to nesní

akme
3. nov 2011

@daniz a ktoré maslá z PL používaš lebo ja som kúpila na trhoch síce bolo napísané 82% ale bolo to horšie ako margarín 😝 nemôžeš poslať foto

dm1
3. nov 2011

@jakelina jj aj mne sa moooc pacili a aj na pernickoch to vyzera dobre 😉

dm1
3. nov 2011

a kamka ma uz nasla!!!! tak super uz je to aj zaplatene 😵

dm1
3. nov 2011

baby uz mam ten SV doma len ma prekvapilo ze 7kg hmoty je v rovnako velkom kybli ako 5kg PDT co som mala 😲

adul67
3. nov 2011

@jakelina tak a teraz si ma prehovorila teraz pečiem zakusok ale večer určite sa pustím do zdobenia a zajtra ho hodím v plnej paráde sem 😀 😀 😀

dm1
3. nov 2011

toto 4-zdobenie som si kupila a tie perletove gulicky su tam krasne http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb...

akme
3. nov 2011

@dm1 a je tam 7kg? 😒

ferinka
3. nov 2011

Holky prosím o radu,nemáte nějaký obrázek dortu co by se hodil pro holčičku na vítání občánků????

lusil2005
3. nov 2011

@dm1 aj ja som kupila aj ten mix aj tie vlocky!!!!! 😀 😀 😀

inac baby, toto myslia vazne? http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

a pre porovnanie - upozornujem ze o 4 cm vacsi priemer! http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9007...

vecernicci
3. nov 2011

@jakelina tu pilku, teda s jedním drátkem mají teď v letáku orion za 79 korun, mají i ty nastavitelný ráfky za 149 a silikonový zdibicí sáčky za 49 😉
@adul67 zkus to nic na tom není jen čárky a tečky, jako morseovka 😉 😀 u násjsem taky nejdřív napekla ze 4 kil na jídlo, aby mi nechodili na součástky na věnce 😀 😀 😀

vecernicci
3. nov 2011

@monika76 nádherný dortíky ani nejsou drátky potřeba 😉 hlavně ta fialová, ta je úchvatná, jak jsi ji dělala? 🙂

misa1982
3. nov 2011

Ahoj vsem prosim prosim o recept na mramorovy korpus s 6 vajec dekuji moc!

lucula73
3. nov 2011

@pipka no u nás je to na takom stojane samostatnom,nie v regáloch,je tam povešaných viac vecí tej značky na pečenie 😉 ...a bolo to poblíž kuchynských potrieb 🙂