Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
16. nov 2011

@katy1979 v blave netusim veru 😝 . Skus lusil ta si tusim davala robit

dadka212
16. nov 2011

@dm1 presne...

lussy23
16. nov 2011

@stankapk - nádherná @79zuzana krásne @kagatkaga -nádherná @yamahafazer - krása
@adul67 - krásny perník @gumkacka1 luče narezať si trojholníky z hmoty, alebo lupeň nejakého kvietku. napríklad Lalie.

lussy23
16. nov 2011

@eliska22 krásna

jovanka81
16. nov 2011

dievcata, skuste mi poradit, chcem si piect tortu s motivom jezibaby........na 30 .🙂 mam predstavu o fialovej ferbe potahu, ale akosi si neviem rady s tu jezibabou......nemate nejaku motivaciu????? som len zaciatocnicka 🙂

zlatat
16. nov 2011

@bzucinka2 ďakujem za pochvalu - už mám k nej aj kaly a práve mi schne antúria - ešte nejaké listy a dať do dokopy
@vecernicci ďakujem ešte raz za linky - nakoniec nebude snehulienka, ale princezná tancujúca na lúke .... no jedno lepšie ako druhé 😕 ... ale aspoň o 7 postavičiek menej 😀 😀 😀 😀 a na princeznú mám 2 týždne, tak môžem skúšať, kým nebudem ako-tak spokojná

79zuzana
16. nov 2011

@jovanka81 skus si pozriet tu... je tu vela inspiracii 😀 😀 😀 http://www.google.ie/search?q=witch+cake&hl=en&...

daducha
16. nov 2011

Ahojte,

dakujem velmi pekne za receptiky na medovniky, budem skusat 😉 .
Baby, ako riesite to, ked Vam poslu fotku torty ktoru chcu a je podla Vas hrozna ☹ .Ja ani taku neviem urobit 😀 .Je tolko krasnych krstinovych a oni mi poslu taku nezladenu,po nasom na vychode gadzovsku.Ach jaj,tak konecne nejaka torticka a takto to dopadne 😒 .Fakt robite podla fotky alebo si to prispôbite ?

mrka2
16. nov 2011

@daducha no mne kebyze sa nepaci,tak ju nerobim a hned poviem,ze take veru nie 😝 ukaz foto,ze aku chcu,ak sa da, som zvedava 😀

katy1979
16. nov 2011

@daducha hod foto. ak sa ti nepaci skus im poslat iny navrh ze ci by sa im skor nepacilo nieco take

79zuzana
16. nov 2011

@daducha skus im jemne naznacit, ze take torty sa uz nezvyknu robit a posli im nejake svoje navrhy. Ak napriek tomu taku tortu chcu, tak sa im urcite bude pacit 😀 tak im ju urob 😀

dadka212
16. nov 2011

@daducha ja tiež vždy pošlem nejakú či by sa im nepáčilo niečo také čo vyberiem ja 😀 a skoro vždy to nechajú na mňa...odo mňa chceli takú s ružami a tak a keď som im povedala, či to nemôžem poňať tak detsky s babatkom a papučkami tak súhlasili a potom boli nadšení 😉 niektoré nemajú poňatie aké torty existujú

baby neviete ako sa po anglicky povie krivá torta? neviem aký to má názov po anglicky...potrebujem nejaké inšpirácie, lebo tiež sa mi moc nepáči tá čo poslali ako podklad 😅 😀 ale zas nie je to nič hrozné

79zuzana
16. nov 2011
dadka212
16. nov 2011

@79zuzana ďakujeeem moc, som nevedela ako sa to po anglicky povie 😵

mrka2
16. nov 2011
dajna11
16. nov 2011

@dm1 ku......ja som si ju práve objednala:(

daducha
16. nov 2011

baby,verim ze to nie je torta niektorej z Vas, ak ano tak sa ospravedlnujem ,ale mne sa toto fakt nepaci.No ale,nas zakaznik ... .NO v kazdom pripade babätko dam asi do kosika,anjelik byt nemusi a moja modra bude svetlucka.No s tymi ruzami asi nic nevymyslim 😖

dadka212
16. nov 2011

@mrka2 ďakujem moc moc baby 🙂

mrka2
16. nov 2011

@daducha no nie je to podla mojho gusta,ale ruzicky su krasne 😵 🙂 ty urobis isto krajsiu, elegantnejsiu a jemnejsiu 😉

79zuzana
16. nov 2011

@daducha no neviem... mne sa ta torticka celkom paci 🙂 takze vidis...kolko ludi tolko chuti 🙂 trosku ju zmenis podla seba a budu vsetci spokojni 🙂

dajna11
16. nov 2011

@gumkacka1 jeeeeee túto idem robiť zajtra aj ja🙂

anibas
16. nov 2011

@daducha popozeraj Zuzkine torty - jedna z nás - ona má pekne zladené modré s ružičkami 😉

mizulienka
16. nov 2011

@daducha aj ja si myslim, ze urobis omnoho krajsiu, ked das babo do kosika, uz len to bude ovela krajsie ako na tej torte a dobre, ze tam nebude ten anjelik 😉

jakelina
16. nov 2011

@mizulienka já bych do těsta přidala mouku, už jsem je dělala podle ní vloni a i letos super.

lucula73
16. nov 2011

dievčatá,čo zdobíte perníčky...keď mám riedku polevu,čo s tým? 😕 ,zarabala som podľa toho vzorca bielok x 5,3 cukru a sa mi to rozteká.. 😝
ďakujem moc 🙂

lusil2005
16. nov 2011

@katy1979 ja som objednavala v t-fornaxe

miciatko
16. nov 2011

@lucula73 treba pridat cukor

vecernicci
16. nov 2011

@lucula73 jasně, přidat cukr, dokud nebude akorát a míchat a míchat čtvrt hodiny 😉

vecernicci
16. nov 2011
reruna
16. nov 2011

@vecernicci a ta bílková poleva se nezkazí?, já mám pořád strach s tím syrovým bílkem, do Vánoc je daleko....