Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
27. apr 2012

@vecernicci dakujeeeeeeeeeeeem🙂 si uzasna🙂 potesila si ma.....skoda, ze na tych foteckach dobre nevidno, som to poprasila striebornym hologramom🙂

aduskatt
27. apr 2012

@pristela ja som ho mala hotovy od nedele, preto v chladnicke🙂.a asi si chcela napisat v mikrovlnke, xixi

mates22
27. apr 2012

@pristela prosím tě, jak dlouho ti schne barva na MMF, když maluješ? Já nechtěla barvit na černo, no asi by ani nešlo, tak jsem kopačku nabarvila štětcem, ředila sem alkoholem, ale nějak nevím, za jak dlouho to budu mít jakž takž suchý, nechci na to radši chmatat :-d

pristela
27. apr 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 jo jo v mikrotrtke som myslela 😀 ja mam mmf hotovu aj týzden a nedavam to do chladnicky , ved tam su len sukriky a cukor a to tiez neskladujes v chladnicke 😉
@mates22 ja ked malovala celu tortu srdce farbou s alkoholom po par hodinach to bolo suche, robila som vtedy az 3vrstvy natierania takze za jednu noc bola torta sucha

aduskatt
27. apr 2012

@pristela ja som tam supla aj lyzicku masla🙂no, ved nabuduce uz bude vediet, resp, nabuduce uz nebude, xixi

pristela
27. apr 2012

@vecernicci zlatinko tutoky : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3562766... ak chces vo vacsom posli mail a poslem , ak ti to pomoze 😕

mates22
27. apr 2012

@pristela díky, já to mám hotové asi 3 hodiny, ale tak nějak od pohledu mi to ještě nepřijde suchý, ale naštěstí na to nespěchám 😉

marci2305
27. apr 2012

@zdenallicka Veľmi pekná...Jednoduchučka...Fakt úžasná.. 😉

zdenallicka
27. apr 2012

@marci2305 Děkuji..🙂

lienika
27. apr 2012

práve dorobená na zajtrajšiu oslavu pre moju dcérku 🙂

daajen
27. apr 2012

@lienika super 1*

vecernicci
27. apr 2012

@pristela děkuji ti zlato, stačí to bohatě 😉

mia1111
27. apr 2012

Babulkyyyyyyyyy, prosím Vás, už ste robili mascarpone plnku len z jednou čokoládou? Myslím na 2 šľahačky dať len jednu čokinu? Bo mám doma už len jednu bielu sakra, večer som si chcela uvariť čokoládu so šľahačkou a teraz neviem, či mám letieť do Tesca, alebo stačí aj tá jedna čoko????.Poraďte, prosím ...

mia1111
27. apr 2012

@pristela - že s dizajnom si sa absolut netrápila? Ma neštvi, ja keby som aj chcela, tak to tak pekne neurobím 😅 😅 😅 😅 😅

mia1111
27. apr 2012

@pristela - a to druhé poschodie máš na nejakej kartónovej podložke? A celé je to len z piškót a plnky?Ziadne cesto? Vyzerá to super 😵

mrka2
27. apr 2012

@lienika krasna, roztomila!! 😵

79zuzana
27. apr 2012

@mia1111 ja stale zvyknem davat na pol litra slahacky len 150 gramov bielej cokolady a je to v pohode, myslim, ze aj ked das len 100 gramov, tak to bude ok 🙂

mamina1978
27. apr 2012

@vecernicci Ja mam len tieto dve inspiracie z internetu. Ta prva je z tej nem. stranky a tu druhu som nasla nedavno, uz neviem kde. 🙂

mamina1978
27. apr 2012

@vecernicci tu prvu vyskusaj pozriet z tejto stranky, mozno ti pojde otvorit 😒 Lebo to je ta stranka , ktora je z velkej casti blokovana, tak neviem 😒 Skus 😉
http://www.torten-talk.de/t31895f13-Westerntort...

mamina1978
27. apr 2012

@aduskatt Jej. 🙂 .... ty uz mas torticku hotovu.......kraaaaaasnucka sa ti podarila 😉 🙂
Ja este stale bojujem s naradim 😒

vecernicci
27. apr 2012

@mamina1978 jojo, jde mi to otevřít, musím do června něco vymyslet 😉

mamina1978
27. apr 2012

@vecernicci tak to urcite vymyslis nieco krasne. Prave som videla tvojho dalmatinka ..ten je naaaadherny 😵 😵 😵 😵 😵 Tebe tie 3 D zvieratka tak idu 🙂 😉

mamina1978
27. apr 2012

@lienika nadherna torticka 😵 😵 😵

vecernicci
27. apr 2012

@mamina1978 normálně mi to jde tam všechno prohlížet, to už to není blokovaný? 😝

lienika
27. apr 2012

@mamina1978
@mrka2
@daajen Ďakujem 🙂

mamina1978
27. apr 2012

@vecernicci Je to blokovane 😒 pretoze ja ked si otvorim tu prvu stranku mojim heslom tak je 4 x väcsia ako bez hesla.Ja tam mam potom cast na Experimenty, recepty na plnky, korpusy , hmoty , zaujimave stranky, postupy, linky na tutorials, kucharsky slovnik........ atd asi este 20 inych casti. Tie sa tam objavia az po zadani hesla. A ked vam chcem odtial stranku sem hodit ,tak tie zablokovane otvorite vzdy len ako uvodnu stranku ☹ 😠 A preto ked nieco najdem a som prihlasena, tak neviem, ci to aj vy potom otvorite. 😒

eliska22
27. apr 2012

@aduskatt a čo si robila, že máš pluzgiere? ja robím len z MMF a ešte nemám ani jeden a to už pečiem 1 1/2 😕 😕 😕 si to asi prehnala v mikrovlnke???

lucy222
27. apr 2012

Holky,mate nadherne dortiky.
Ja jsem teprve na uplnem zacatku - toto je muj prvni dortik (na obrazku). Prvni jsem delala ze Smartflexu - s tim se mi fakt super pracovalo...tento druhy je z marcipanu a ten se docela trhal,tak priste zase Smartflex...

lussy23
27. apr 2012

@zdenallicka krásne tortičky @mariann2 krásne @mizulienka krásna bábika @vecernicci nádherný @pristela perfektná @lienika nádherná roztomilá tortička a Lucke všetko najlepšie, veľa zdravíčka 🙂 @aduskatt krásna tortička 🙂 @zdenallicka krásny @monika76 krásne @katulkaaaaaa krásnučká @kukynka2 krásne tortičky. a veď tam máte včielku, určite zvládnete aj postavičky🙂 @yamahafazer parádne tortičky @adka_praha úplne bombová 🙂 @lucy222 krásne

lucy222
27. apr 2012

@lussy23 diky 🙂

Ted koukam - jsem to napsala spatne 🙄 toto je muj druhy dortik...