Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
24. jún 2012

Vyfotila jsem dort venku a tam jde ta fialková trochu líp vyfotit. Tak v létě doporučuju fotit venku. Jenom mi to zase dělalo stín 😝 😝

njonja
24. jún 2012

@jakelina Je krasna! A originalna🙂

jakelina
24. jún 2012

@njonja děkuju, teď si pro ni byli a líbila se. 😉

dadka212
24. jún 2012

baby prosím neviete v ktorom e-shope majú formu na hlavu, telo a končatiny? už som prešla asi 4 buď nemali vôbec alebo len niečo, Ďakujem

monika76
24. jún 2012

@dadka212 kamka ma formy na telá 😉

simasa
24. jún 2012

@dadka212 http://www.adal.biznisweb.sk/online_obchod/form... -tiez som nasla len tu sadu na rodinu...

ajka82
24. jún 2012

baby prosim vas, s touto hmotou uz ste niektora robili, aka je? http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...

janula.h
24. jún 2012

moje posledné včerajšie 🙂

njonja
24. jún 2012

@jakelina to nepochybujem 🙂

mates22
24. jún 2012

holky, prosím, jak se dělá otevřené víko od krabice??? Podkládá se, nebo na špejle? případně kdybyste některá měla fotopostup a hodila ho do dvojky, byla bych Vám vděčná 🙂, nemůžu nějak na netu nic najít ☹

1katuska73
24. jún 2012
sisix
24. jún 2012

vsechny to mate moooc pekne

jakelina
24. jún 2012

@mates22 já jsem ještě nedělala, ale co jsem tu načetla, tak z dortových oplatek nebo z hmoty, když stihne vyschnout a podkládá se to nějak korpusem.

sisix
24. jún 2012

@jakelina chci zkusit ted tu hnotu z marschamalow, kolik se dava pytliku na 750g to tu neni psane, tak jeden asi ze? Diky

zuziq
24. jún 2012

baby jedna asi blba otazka, ale tie drotiky floristicke co je to ciselne oznacenie napr 22? aka je to asi hrubka? 0,5mm je dost na to aby mi to udrzalo napr. kvetinku ci kusok hmoty? 😕

mizulienka
24. jún 2012

nadherne torty ste popridavali vsetky, presla som iba fotky, nemas vas docitanych idem na to, ale chcem vas poprosit aj o radu...jeden maly chlapcek by chcel k 5.narodeninam tortu s domcekom a bazenom 😕 😕 nemate nejake inspriracie? dakujem velmi pekne.

mates22
24. jún 2012

@jakelina díky, asi zkusím jen hmotu...jako času mám dost, je to až na za tři neděle...spíš mi šlo o to jak to tam pak položit, abych si nerozmačkala to, co vykukuje 🙂................... takže asi seříznout korpus a na to pak položit, logický a vlastně jednoduchý, díky

mizulienka
24. jún 2012

@zuziq Zuzi ja s tymi drotikmi nema velku susenost ale tusim baby spominali, ze 26 drotik pouzivaju na lupene, cim je cislo drotiku mensie, tym je drotik hrubsi...tot moja znalost, ale baby, ktore s tym robia, ti urcite napisu viac.

mizulienka
24. jún 2012

@lussy23 zlatunki su ti havkovia 😉

mizulienka
24. jún 2012

@anibas perfektne 😉 ten trpaslik je totalne bombovy 😉

jakelina
24. jún 2012

@sisix já to dělám odhadem, nikdy na jeden sáček nespotřebuju tolik co je v receptu.

jakelina
24. jún 2012

@zuziq nahoře na stánce ty kytičky mám na drátku číslo 20 a udrží to takovou dost těžkou kytičku.

ajka82
24. jún 2012

@dadka212 tu je forma aj na tela aj na hlavy... http://www.formicky.sk/formicky/eshop/1-1-Silik...

vecernicci
24. jún 2012

holky nádhery jste zase popřidávaly, já nepřidám, nejde mi foťák a manža mi ještě nestáhl program na stahovíní fotek z mobilu 😝 jinak jsem totálně mrtvá, 9 dortů, dvě rolády, ovocné řezy a dávka věnečků a to jsem byla s prckem ještě včera celý den na dětském dnu, pořádali ho tady hasiči a hasili hořící auta, vystříhávali lidi z auta, prostě super, ale dneska to na mě padlo 🙄

lifinka
24. jún 2012

@jakelina moc hezký dort, jsem si ho uložila-nevadí? 😉

lifinka
24. jún 2012

@vecernicci tedaaa, to bych byla na nervy 9dortů 😕 , ale ty jsi machr děláváš i více🙂 škoda, tak ať manža co nejdříve zapracuje a vidíme tu krásu🙂

jakelina
24. jún 2012

@lifinka nevadí, jsem ráda, že se líbí.

kuspitka
24. jún 2012

ahojte ,je tu niekto z nitry a pecie torty?

iwulka23
24. jún 2012

Na želanie 🙂)