Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
22. aug 2012

@ajka82 krásnučká @pipka krásnučká @makinka2 krásna tortička, Karolínka, aj muffinky🙂 @lokalistin krásne @rapunzel1 kásnučká

pristela
22. aug 2012

@vecernicci 😀 😀 ooo,diiiiik, este ze uz modelujem ale nejak ich pokombinujem

Holky síím dudlíkuju este 1rocne deti ??? aby sa nezdalo ze som mimo temy, to potrebujem vediet pre berusku z hmoty 😀

lussy23
22. aug 2012

@nikulqa krásnučké

dm1
22. aug 2012

@pristela no niektore aj ako trojrocne 😀 . a nas vobec 😝

vecernicci
22. aug 2012

tak tohle jsem myslela na ty sušenky, jsou to čtverečky 5x5 cm a podle mně super 😉

jakelina
22. aug 2012

@vecernicci a nekoupila bys mi prosím ještě ty minikostice?? Já ti klidně pošlu penízky předem, ať nemáš výdaje a vezmu si to až na tom srazu. Děkuji moc. To tam máte fakt super levného prodejce, vem si kolik pak na tom mají na těch e-shopech, když to prodávají za trojnásobek 😝 a ten váš ťaman na tom taky něco vydělá. To se snad nakupuje za deset korun nebo co. 😝 😀

jakelina
22. aug 2012

@pristela někdy ano, klidně dudlík může být.

pipka
22. aug 2012

@pristela vacsina ano...teda moje dudlovali minimalne..ale take rocne este na spinkanie dludlikuju 😉

sisix
22. aug 2012

@makinka2 ja jsem spokojena. Vsechny dorty tim potahuju.

vecernicci
22. aug 2012

@jakelina klidně ti je koupím, penízky až na srazu, to je za chvilku 😉 a včera se na mě culil a říkal dobrý, dobrý? tak jsem mu oslila něco o silikonových formách a on se zase culil a říkal ,bude, bude 😀 😀 tak jsem zvědavá, co přiveze příště 😝
a zítra mi přijdou nový hračky z mimibazaru, silikonpvý formičky, kraječky, prostě už se nemůžu dočkat 😉

dm1
22. aug 2012

@vecernicci minikostice za 39? no nekup to! dali by sa jedny prosim pre mna? a na tie susienky to je 5x5? mi to pride mensie. A nemaju u vas aj toto? http://cukrarske-pomucky.cz/lista-krajkova-sada... a prosim ta ja som chcela take tie male pidi vykrajovace na anglicku krajku nezabudla si prosim na mna?

vecernicci
22. aug 2012

@mishulle záleží na počasí a taky na tom, jak ho máš tuhý, ale mně to vždycky drží tvar hned a nenechávám úplně vytvrdnout, dávám to na dort čerstvý, ať si děcka smlsnou na měkkým marcoši 🙂

mishulle
22. aug 2012

@pristela jak které dítě, prvnímu synovi jsem ho na roce vzala, měl všechny zuby, druhý ho v 18m ještě má, rostou mu pořád zuby a bez dudlíku je uřvánek

makinka2
22. aug 2012

holky všem děkuji 🙂 a ještě někdo nějaký typ na potahovku?

vecernicci
22. aug 2012

@dm1 tuhle lištu mají, vezmu ji a jaký vypichovače, ty maličký jak tam jsou pět, tři a dva? tak ty mám už dlouho doma 😉

makinka2
22. aug 2012

mám dělat svůj první dortík na zakázku, paní mě překecávla asi půl hodiny až ji zdrhl pes 😵 . tak sem zase budu chodit otravovat 😀

mishulle
22. aug 2012

@vecernicci děkuju, syn se vrátí v sobotu z chalupy a přál si dort jen tak, tak udělám jen malej s panáčkama

mishulle
22. aug 2012

@makinka2 aby sme našli psa 😀 😀 😀

makinka2
22. aug 2012

tak už začínám otravovat 😀 dort pro 10-15 lidí byste dali jaký průměr, bude stačit 24 cm???, a kolik byste si řekli, bud tam bude jedna postavička nebo jen rozkvetlá louka, takže žádný hrozný modelování, nápln pribináčková a možná jahody, díkyyyyyyyy 😉 😉 😉

dm1
22. aug 2012

@vecernicci jej super si poklad to by mali byt oni 😵

inak som rozmyslala ze ja tom mam na stretko asi najblizsie z vas vsetkych uz mi mm minule vysvetloval ked sme sli okolo kde treba z dialnice zist 😀

makinka2
22. aug 2012

@mishulle haha 😀

vecernicci
22. aug 2012

děvčata mám problém, děcka mi u počítače ztratily seznámek, co kdo chtěl, pamatuju si @pristela chtěla taky lištu s andílkama, a to je vše, takže se holky připomeňte,

pristela
22. aug 2012

Holky dudlikarky moooc dakujem 😵 😵 😵 moji chalani totiz moc nedudlovali 😝

Jaj , baby , som si dnes rozrezala na kartone s mliekom v lidly cely palec od hora az dole z vnutornej strany 😀 no aaaako zadarmo 🙄 🙄 som bola aktivna a necakala kym docupítkuje mm 😠 porazí ma, a to je len minimum co sa mi dnes stalo 😀 😀 😀 moj mi hned tabletu na hlavu posúval, že nech si dám 😀 😀 😀 😀 ale odolala som 😀 ja a take tablety, to by dopadlo 😀 😀 😀 😀 😀
som zvedava ako zajtra zarobim MMF 😀 😀 😀

eliska22
22. aug 2012

@pristela moje deti vôbec nedudlíkovali 🙂 len mňa 😀 😀 😀

eliska22
22. aug 2012

inak dievčatá ja nastupujem 1.10. do práce ☹ takže s pečením asi už koniec, neviem si predstaviť ako by som to stíhala, takže už na oktober neberiem zákazky 😝

pipka
22. aug 2012

@pristela vitaj v klube moja..ja mam rozrezany ukazovak na pravej ruke z vnutornej strany 😅 😝 som zas iniciativne drhla digestor a na tej mriezke som si ho rezla..a doobre hlboko..krvi jak na zabijacke 🙄 😅 😝 😅
a tri torty predomnou 😝

som si to olepila a obalila igelitom 😅 😝

vecernicci
22. aug 2012

@eliska22 holka, budeš stíhat, neboj, já taky stíhám i když někdy s jazykem na vestě 😝 😀 😀 😀

eliska22
22. aug 2012

@vecernicci no ja asi nie, ja nie som nočný typ, ja vydržím aj teraz max do deviatej večer tortovať, aj večer na to nevidím, ja musím cez deň 😝

vecernicci
22. aug 2012

@eliska22 já taky dělám přes den, kluci lítají po dvoře, nebo jsou dole u babičky, takže se to dá 😀

eliska22
22. aug 2012

@vecernicci no uvidíme, možno ma budú ruky svrbieť a nejakú jednu týždenne upečiem 😀