Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

muffinka8
11. sep 2012

Neviete mi poradiť ako namiešam farbu Magenta ? Mám do fialovej pridať ružovú či naopak?

janula.h
11. sep 2012

zase jedna "skejťácka" 😀

muffinka8
11. sep 2012

Co sa hodi ku karamelovej plnke? Myslim ze ovocie ziadne, ale cim by sa dala ozvlastnit v torte?

dajna11
11. sep 2012

a začína školský rok...mufinyyyyyyyyyyyyyyyy....zas a znova 😀 😀

dadka212
11. sep 2012

@nika1985 asi tolko kolko do 22-24 formy

abriela
11. sep 2012

@dajna11 wau tie su krasne 😵 😵 😵 . Ja sa na ne chystam prvykrat, ale v plane su len motylikovske, ale asi to zmenim - vdaka za inspiraciu.

dajna11
11. sep 2012

@abriela dakujem.....aj ja sa stále inšpirujem,listujem v knihách 😀 😀,na nete....na piatok mám znovu ale nie detské 😀

abriela
11. sep 2012

@dajna11 ja mam v PC ulozenych 7 obr. muffiniek a z toho je 5 od teba 🙂 .
Krsiatko ma narodeniny vo stvrtok, ale kedze je straj, tak muffiny mu chystam na piatok.

dajna11
11. sep 2012

@abriela no to je pre mna pocta 😀 😀 ja som minule našla fotky takých kvietkových mufín,na svadby a tak...krásne ale bolo tam vyšše 300 fotiek...uložila som si len zlomok z toho ved to je hubu tolko klikať a ukladať 😀 😀

pristela
11. sep 2012

@muffinka8 tak to vypada ze si ju nemala dopecenu, ona musi byt aj zospodu ked nadvihnes taka na vyzor malinko pripecena , tych 7minut , no neviem ja ju peciem asi dlhsie zalezi to aj od velkosti, ten povod . recept je na kruhy maleho taniera to musi byt upecene isto za menej nez cely plech , takto vypadala moja prva: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3357915...

ajaku
11. sep 2012

@dajna11 tie sú rozkošnééé 🙂

mariann2
11. sep 2012

@muffinka8 ja ku karamelovej plnke dávam banány, lesné ovocie, alebo džem a zatiaľ vždy chutilo

aduskatt
11. sep 2012

@pristela vyzera mnamkovo🙂)

vecernicci
11. sep 2012

holkyyyyy, tak nějaká rada na tu raketu? 😉 😝

vecernicci
11. sep 2012

@janula.h ty tvoje čepice jsou úúúúžasný, jen vzít na hlavu a jít 😉 😉
@dajna11 ty jsou kouzelný 😵 😵 😵 taky se chystám nějaký udělat do školky, jen co budu mít trošku víc času 😉

adrika202
11. sep 2012

muffky len tak 🙂 pre detičky 🙂

dajna11
11. sep 2012

@vecernicci dakujem 😀 😀

aduskatt
11. sep 2012

@adrika202 vyzeraju perfektne 🙂 a preco je tam kvetka a ty mas nick adrika?🙂 to ako pre zneistenie nepriatela? xixi

lucula73
11. sep 2012

@dajna11 prekrásne mufiny...........nemáš nahodou nejaké s včielkami uložené?malý mi chodí do včielkovej triedy,bude mať meninky..... 🙂

adrika202
11. sep 2012

@aduskatt nie nie 🙂 nick mám skoro všade adrika ale volám sa Kvetková a každy ma vola kvetka 🙂🙂 tak preto 🙂

pristela
11. sep 2012

babay teda fuj, lutujem kazdeho alergika na mlieko co musi pouzivat sojovu smotanu, to vam ti je bleee 😝 vanilinovy cukor bio, chuti uuuplne inak nech klasika 😝 jedine co sa da je cokolada z ryzoveho mlieka , chudatka alergici ☹

dajna11
11. sep 2012

@lucula73 dakujem....nemám v pc,možno v knihe to však iba odfotiť a nejako vložiť ak by to pekne ukázalo 😀

lucula73
11. sep 2012

@dajna11 ja len či si včielky nerobila,lebo neviem ako na to,dáke kvetinky tam capnem aj ja 🙂 ...ale dík,skúsim ešte pokukať na nete 😉

dajna11
11. sep 2012

@lucula73 nie včielky som robila ale len na torte.....

aduskatt
11. sep 2012

@adrika202 super🙂

jakelina
11. sep 2012

@janula.h čepice je bombová. Prosím jak děláš to potažení, potáhneš a pak nařežeš ty díly??Aby to vypadalo jako ušité??? Moc se mi líbí, možná udělám jako malý dáreček pro známou. 😉 Jenom nevím jak na to. Děkuji krásně.

saminka
11. sep 2012

ahojky holky tak jsem konecne dodelala svou prvni potahovanou dorticku, jen jsem si to vyzkousela nez zacnu pect ten pravy dortik na oslavu narozek , neda se to s vasimi srovnavat ale vsichni jsme nekdy zacinaly 😀 moc diky za rady holky!!! taky jsem udelala par dorticku do skolky 😉

saminka
11. sep 2012
dm1
11. sep 2012

@pipka praveze nie je to najmladsia ucitelka tusim co tam je.... ale tak dufam ze si po tom co s kamoskou hovorila vstupi do svedomia ak sa to bude opakovat budeme sa stazovat. Som to dnes hovorila aj znamej co je riaditelka skoly pod ktoru skolka spada tak uvidime ci dojde k zmene

dm1
11. sep 2012

@janula.h ta capica je bombova uplne ako skutocna nadherne potiahnuta a prepracovana 😵