Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
15. máj 2013

@79zuzana Mnaaaaammmm 😵 😵 😵 😵

timuss
15. máj 2013

@aduskatt
@broucek2
ahojte..už to bolo dávnejšie, čo som prosila o radu..a tortička je už na svete, vlastne už ani nie je, lebo je spapaná 😅 podarila sa takto.....ďakujem za rady 🙂

florentina
15. máj 2013

@nika1985 ale vůbec nesmutni, naopak těš se! Srazíků ještě bude, ale tebe čeká další velký zázrak... závidět (v dobrém) budeme my tobě 😉

rapunzel1
15. máj 2013

Baby, ktorá chcete ísť do Ludaníc, na stretnutie cukrárok namiesto mňa. Som zahlásená, je to aj vyplatené, kto by ste tam chceli ísť namiesto mňa dajte vedieť. Ja namiesto stretnutia idem bohužiaľ na pohreb, takže to pre mňa padá 😢 😢 😢 .A ide niekto v piatok do Trenčína z okolia To-Pe, že by som sa prikmotrila, nech vidím tie veci aspoň tam, keď sobota pre mňa padá.

dada2007
15. máj 2013

@rapunzel1 napíš im hneď....oni ti vrátia peniaze.....si myslím a úprimnú sustrasť zároven.....

rapunzel1
15. máj 2013

@dada2007 ďakujem... idem skúsiť napísať, ale je to predsa krátko pred tým, tak neviem, ale skúsim

vecernicci
15. máj 2013

@florentina já jsem pro 😉 jedno kdy a jedno kde 🙂

vecernicci
15. máj 2013

@sisix koukám, že všechny se dětí zbavíme 😉 já je dám asi do útulku k našim 😀 😀 😝

dada2007
15. máj 2013

@rapunzel1 myslím, že tiež sú to ľudia a isto to pochopia.....

vecernicci
15. máj 2013

@jakelina ale ten Trutnov mám za bukeeeeeeem 😉

vecernicci
15. máj 2013

jinak holky, tenhle týden mám pracovní 😝 mám 10 dortů a 50 zákusků, to bude zase mazec 😝 a ještě jdeme na šedesátiny, tak jeden dortík cvičně s sebou, no jsem na sebe zvědavá, ještě že v neděli už nemusím nic dělat, se budu léčit z kocoviny 😀😀

rapunzel1
15. máj 2013

@dada2007 uvidím, napísala som... dnes ráno mi volala naj kamoška, že jej mamina nezvládla rakovinu, sa na seba hnevám.... chcela ma vidieť, kamoška mi to písala, len nejak som sa nevytrepala a nestihla som to...stále som neverila, že by sa to mohlo naozaj stať tak skoro.... bola ako moja druhá mama

sisix
15. máj 2013

@vecernicci mas super utulek 😀 Jinak se mooocinko tesim az vas vsechny pozam. A 10 dortu a zakusky ..... ty si blazen 😀

vecernicci
15. máj 2013

@sisix já vím, že jsem blázen, manža mi to říká taky 😀 😀

aduskatt
15. máj 2013

@vecernicci nezavidim, ja mam buduci tyzden v piatok dve, v sobotu dve, na nedelu dve, v nedelu slavnostny obed pre nas a v piatok od obeda do vecera prec, lebo ideme na promocie.........ako toto stihnem, netusim......

vecernicci
15. máj 2013

@aduskatt taky netuším, jak to stihnu já do toho ještě chodím do 14.30 do práce, pak do školky, udělat úkoly a pak do kuchyně, ale já se s tím nějak poperu 😉

aduskatt
15. máj 2013

@vecernicci ja pracujem tiez, akurat teda do prace dochadzam 2 metre🙂 vcera som sa dostala k ranjakam poobede o tretej........takze asi tak🙂 myslim, ze buducu nedelu poobede ai otvorim sampano, ked to dam v pohode🙂))

bambula1307
15. máj 2013

@mamina1978 Zdenka wooooooow ta je nadhernaaaa...hned som si ulozilaa 😀 😉

bambula1307
15. máj 2013

Dievcence citam vas dvojmo 😕 ..som bola 3 hodiny na roli..dako ma to slnko rozostrilo..hm snad mi to neostane ☹

@vecernicci jooo ty si sikovna zena, veru ja ked som mala 2 torty na vikend uz som dalsie neobjednavala bo by som asi nestihlaa..uf..klobuk dolu.

rapunzel1
15. máj 2013

@karmenta môžem poprosiť aj ja z krajok, aké budete brat druhy? Budete aj viac druhov, alebo len tie motýle, aj ja by som poprosila po páse.ďakujem

bambula1307
15. máj 2013

@79zuzana juuj taku by som veru brala, krasne si ju urobilaaa 😉 😉 😉

mamina1978
15. máj 2013

@bambula1307 Jej si zlata , dakujeeeeem, to potesi 😵 😵 😵 😵 😵

rapunzel1
15. máj 2013

@dada2007 už prišla odpoveď, pani bola veľmi milá, že mi pošle peniaze späť....

atinkaa
15. máj 2013

ahojte kocky, najde sa tu sikovna mamina co by vyrobila tortu do 19.5 a potom 22.5 ?
...na krstiny si predstavujem spolocnu nejaku jemnu ruzovo-bielo-fialkovu s menami oboch deti, moze byt kvietkova ozdobka alebo nejaka dievcatkovska, celkom teraz chceme byt princezne a pozerame malu princeznu....narodeninkova bola jasna objednavka pri aide v meste ze torta princezna a zamok, myslite ze by ste to zvladla niektora?
nie nejaku megavelku a plnkovo lubime jahodkovu, cokoladovu smotanovu kremovu...bananovu nieco jemne detske

ak ano tak spravicku a dohodneme detaily...ak mate nejake fotecky tak aj tie...dikesko uprimne radsej od nejakej maminy ako aidovsku by som si priala 😉 🙂

79zuzana
15. máj 2013

@bambula1307 dakujeeeem, to bola taka rychla objednavka zo dna na den 😉 pani chcela kosik plny ruzi, ale som jej povedala, ze to za jeden den nie je mozne, tak som to poriesila takto ;) Ale pacila sa jej ;)

jakelina
15. máj 2013

@79zuzana je krásná, ty jahody úplně lákají a ty kvítečky mezi tím jsou krásné 😉

atinkaa
15. máj 2013

pardon kosicka by mala byt mamina....som sa pretukla 😅

bambula1307
15. máj 2013

@79zuzana veru je nadherny a tie kvietky ..no musim si ulozit aj tu tvoju 😀 😀 😀 😉

bambula1307
15. máj 2013

@atinkaa a kde byvas? aj podla toho musis hladat aby si nebezala do BA z Prahy po tortusku 🙂

79zuzana
15. máj 2013

@jakelina
@bambula1307 Jej dakujem kocky ;) tak toto je snad prvykrat, co si niekto ulozil moju tortu...sa tu normalne rozplyvam od radosti 😵