Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
3. júl 2013

baby moja beztortova postavicka - moj hlavny kritik ma sprdol (rozumej moja 4r. odbornicka), ze to vobec nie je zvonilka, lebo ma inu tvar a hrube ruky...a vobec... je fakt, ze sa moc nepodoba, ale aspon som sa pri nej zase vela naucila 😀

pipka
3. júl 2013

@zuul ja by som si asi kupila tu polystyrenovu gulu a prerezala ju a tu polgulu obalila 😉 a hodila to bud na nahrubsie droty alebo na spajle a zapichla do torty, to by malo drzat 😉

luciahromadkova
3. júl 2013

@mysiatkoo 😀 😀 😀

luciahromadkova
3. júl 2013

dnesna promocna vecer si po nu pridu, tak dufam, ze sa bude pacit, 3 noci som robila do 3,00 skratka mne trva...
mramorovy korpus, plnka parizska slahacka s mascarpone a maliny

postavicka zas nahnuta, vzdy mi to nejako, ked to nechavam schnut ten trup sadne..., inak sukna je robena skrcenym alobalom /nezohnala som polystyrenovy kuzel/,a potiahnuta, potom aj zospodu a po vytvrdnuti a doplneni trupu obliekana, moje norvy chceli ciernu, tak nech je to decentne na promocie urobila som ciernobielu, ale mam este co zlepsovat, hlavne co kedy ako urobit, aby som neprerabala a viem ze ruky nakoniec 😀 a teda musim sa priznat ze najprv som skusala tvar modelovat taku realistickejsiu, oci nos, este ako tak, ale usta 😒 tak som to vzdala, nabuduce... 😀

luciahromadkova
3. júl 2013

foto, zabudla som napisat ze je tam mapa SR, kedze absolventka konci geografiu... tak to chceli, a postavicka ma zatial foliu pod sebou, lebo nedavam ju do chladnicky tak len pre foto, nech nezaspinim potah, mapa je z jedlej oblatky a nazvy som dopisala jedlou fixkou

simasa
3. júl 2013

@florentina Ja veru netuším, či tu niekto ešte má takú krajku 😅 Veľmi pekne ďakujem 🙂

svetlo55
3. júl 2013

Baby, prosím Vás, máte torty inšpiráčky pre 40 roč. muža?

simasa
3. júl 2013

@pipka 😀 áno, to oné, čo sa to tak ondzie bol magic dekor 😀

simasa
3. júl 2013

@katarina51 @woman04
Ďakujem, baby 😵

lucula73
3. júl 2013

kočky prosím vás,ako sa volala tá česká stránka,čo ste objednávali z nej tie krajky,neviete????????????
ďakujem..........

jakelina
3. júl 2013

@lucula73 nevím přesně, není to Monaco??

lucula73
3. júl 2013

@jakelina neviem...........mia by vedela,len neviem koľko tých 1 má za menom 😀

mysiatkoo
3. júl 2013

@lucula73 ... @mia1111 ti tu stranku isto poradi... teda styri 1 😉

lucula73
3. júl 2013

@mysiatkoo 🙂 díky........

evvina
3. júl 2013

Dortík do školky a pro jedny ,,staroušky,, 😉

anibas
3. júl 2013

Dievčatá - mne sa táááááák nechce - robím tortu pre kámošku na svadbu - ale nebude ani na stole, len sa rozreže do krabičiek 🤐 🤐 🤐 No motivácia jak svi.a 😝 😀 😀

viera6
3. júl 2013

@lucula73 ved mas link na FB odomna kukni 🙂 😉

mia1111
3. júl 2013

jááááj, babulky, nestíham Vás, len mi zasvietilo, že ma spomínate, takže @lucula73 : http://www.monacoint.com/eshop/catalog/1845

jakelina
3. júl 2013

@anibas to jo, tak to uděláš jenom nějaký obdelník ne???

lucula73
3. júl 2013

@viera6 ale to bola česká sránka,nie?nejdem,chcem len neičo pozrieť a som tu s to strán prelúskala a ešte som to nenašla 😀

lucula73
3. júl 2013

@mia1111 jej mia ,prosím ťa a tá česká stránka sa ako volá?či sa mi to pletie?teraz už fakt neviem 😕

lucula73
3. júl 2013

@mia1111 jeminenku,však to je onoooooooooo..............díkes moc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

florentina
3. júl 2013

@luciahromadkova ta mapa je supéééééér, dobře jsi to vymyslela, celý dortík je moc prima 😉

mia1111
3. júl 2013

@lucula73 - to je ono, presne som Ti dala link, odkiaľ som objednávala. Ešte boli ďalšie e-shopy, ale odtiaľto to bolo najlepšie. Ďalší (drahší) e-shop: http://www.eshop-olja.cz/silikonove-formy-na-tv...

vecernicci
3. júl 2013

@mia1111 tam objednávám já, mám to totiž za rohem 😉
si to vyzvedávám osobně 😉

viera6
3. júl 2013

@lucula73 ano to je ta stranka 😉

luciahromadkova
3. júl 2013

@florentina dakujem pekne,
aj vsetkym za laiky

levandulka3
3. júl 2013

@mamina1978 korpusy som mala 26 a 20 cm a vážila 7 kg a špagety som robila tým strojkom na rezance 😝