Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
6. aug 2011

@vejinka plosinu skus vystuzit spajdlami a sparatkami 🙂
@zlatat prekrasne vsetky, ale teda slimacik nema chybu, ten u mna zabodoval 🙂

anibas
6. aug 2011

@zlatat presne tak - 4 torty je až-až - ideál je jedna 10 kilová 😀 😀 😀 😀

anibas
6. aug 2011

@zlatat slimáčik je famózny a Tomáša si modelovala ??? 😨 😨 😨 😨 😨 wau

katulkaaaaaa
6. aug 2011

ahojte na co sa pouziva toto?to su tie krasne krajky na obvode torty?
http://www.webareal.sk/vsetkopretorty-sk/eshop/...

katulkaaaaaa
6. aug 2011

@zlatat slimak je uzastny!!! a ten thomas 😲 zlate ruzicky

katulkaaaaaa
6. aug 2011

@yamahafazer krasne,tie bielo hnede torticky su fakt nadherne!

eliska22
6. aug 2011

@zlatat nádhera pre moje oči, krásne tortičky 😵 😵 😵

fatima30
6. aug 2011

@dajna11
jaj to ti je parada,dala by som si gulasik,my mame v plane rodinny gulasik na orave 26 augusta.porad co s tymi skrutkovacmi a srobovakmi

fatima30
6. aug 2011

@dajna11
aka bola torta?

fatima30
6. aug 2011

@katy1979
no ved to ja by som bola rada keby sa maly zahral sam a ja mozem popri nom robit,ale on sa zavesi na nohu a musim stale sledovat co robi,katy si cukrarka alebo amaterka?

fatima30
6. aug 2011

@vejinka
tal ja dnes som smejdila po celom byte a nasla som pekne gombiky na otlacanie,ruzickovy vrchnak z vonavky na otlacanie ,plastove radielko na plastelinu,maleho formicky do piesku,uz mi zacina sibat ako vam 😀 😀 😀 😀

fatima30
6. aug 2011

baby poradte ako vyuzit toto??????

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 heh no super ulovky.ja mam manikuru vykrajovacky z plasteliny a sablony roznych zvierat a stromov.

ikula2
6. aug 2011

@katulkaaaaaa ano to su krajky na torty ja ich mam tiez mozes ich mat so vzorom aj bez iba cistu a celkom fajn sa s tym robi

ikula2
6. aug 2011

@fatima30 no na operaciu 😀 😀

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 sak na dierky oci rukavy gate z druhych koncov ako noziky vselico sa da mozno to vrubkovane na potlacenie hmoty

fatima30
6. aug 2011

@ikula2
ale nie vazne 😀 😀 😀 😀 😀 na co by si to vyuzila?

lusil2005
6. aug 2011

@vejinka tu tu. cely den v kuchyni, pachtim sa s tymi dvoma tortami a mam dost... 😖

dm1
6. aug 2011

@lusil2005 ja robim z tej pomazanky co je vo vnutri - cesnakovu davam a pod to davam kopcek salatu nech jej nie je vela

anjelicek26
6. aug 2011

@lusil2005 - no 5 dni po termine bude mat maly uz vahu ako slusna torta 😅 Kedy mas ist na vyvolavacku??

dm1
6. aug 2011

@lusil2005 no pekne by som funela jedna radost nezavidim veru. Ja som to mala tiez teraz veru perne lebo maly protestoval zo spankom predvcerom sa o polnoci zobudil a bol hore so mnou do pol 4 😝 a vcera som teiz pri nom musela byt hodku v noci ale uz mam hotovo tak je volno 😎

dm1
6. aug 2011

@yamahafazer nadherne torty!

zlatat
6. aug 2011

@anibas ďakujem vám holky za liky aj pochvaly, áno, Thomasa som modelovala

katy1979
6. aug 2011

@fatima30 vsak ani moj sa nezahra sam. visenie na nohe doverne poznam popr. v jednej ruke dieta v druhej mixer. ja cisty amater. inac chemik a bankar 😀

@lusil2005 ty tahas az do vianoc?

ada32
6. aug 2011

katy! a v julovkach nikoho 😀

fatima30
6. aug 2011

ozaj baby cim kreslite oci a kontury,ja mam kupene iba praskove farby,tak da sa to aj s nimi?

vejinka
6. aug 2011

babulky mam otazku http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=40301 tuto tortu som si vybrala moja mama je celiatik a tak som chcela aby si aj ona dala kedze uz tri roky ako jej na to prisli nemoze nic mukove...takze otazka znie ..da sa potahovat aj takato torta?? samozrejme na vrch by nesla plnka ale korpus - a namazem maslo+cukor+korpus...slo by to??

mizulienka
6. aug 2011

@reruna ma napadlo, ty si si raz objednala perlicky, ale take malicke, teraz som natrafila na jednu, kde su pouzite, mozno sa ti to zide 🙂

http://3.bp.blogspot.com/_zV8fMhSGT5k/SlTd8Bjgq...

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 no ja ti radit asi neviem..ale zmiesaj s kvapkou alkoholu a prasok sa ti premeni na tekutinu 😉

fatima30
6. aug 2011

@vejinka
a cim nanasat stecom alebo je na to nejaka finta?ale na niektorych tortach su ako keby tie oci vymodelovane natenko alebo neviem ako 😕