Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
20. okt 2012

@yamahafazer super, to si toho spidermana obtahovala striebornou rozriedenou v alkohole? 😉

vlada111
20. okt 2012

@alenv veď je geniálny

bzucinka2
20. okt 2012

@dajna11 paradna 🙂
@janula.h krasne torticky 🙂

yamahafazer
20. okt 2012

@bzucinka2 to je tekuta strieborna farba a nicim som ju neriedila len som normalne do nej namacala stetec a malovala len na fotke mi to tak nechcelo pekne odfotit
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

bzucinka2
20. okt 2012

@anibas krasna Minnie 🙂
@janula.h super tangace 🙂
@jakelina wauw 🙂

enya00
20. okt 2012

@jenie123 aku hmotu pouzivate???

simasa
20. okt 2012

@lamps Aaale, nie je az taka bezchybna, ale velmi pekne dakujem 😵

maya30
20. okt 2012

par fotiek aj odo mna 😉 este mam dnes jednu...

pipka
20. okt 2012

no krasky uuzasne ste zas popiekli 🙂 musim pochvalit 😉 😉 😉

a @pristela mojko ocenujem tvoju snahu o "naucenie" nas fotit 😎 😎 😎 hlasim sa prvaaaaaa 😅 😀 😀
a mala by som sediet v prvej rade aby moje hluche ucho poculo a slepe oko videlo 😅 😝 😀

bzucinka2
20. okt 2012

@dm1 tak to opotesi fakt, asi by ma rovno kleplo ☹
@erinka83 nemate orion zasielkovy obchod, tam teraz maju super fotmy za dobre ceny 🙂

@lamps ty davas pri foteni latku, ze mas pozadie cierne? krasna torta 🙂

bzucinka2
20. okt 2012

@yamahafazer dakujem, ani som nevedela, ze tak aje 🙂 to aby som stale nurala, co maju v shopoch 😀
aj ja na stretko mozem ked bude tesim sa 🙂

enya00
20. okt 2012

@maya30 to mate z akej hmoty???dakujem

ajka82
20. okt 2012

@enya00 skus tu pozret.... mozes piect aj v miskach ked chces okruhle, nebudes musiet tolko orezavat korpus http://thedaintybaker.blogspot.sk/2011_03_01_ar... zroluj si nizssie

enya00
20. okt 2012

@ajka82 super 🙂 dakujem velmi pekne 😀

dada2007
20. okt 2012

ahojte sladké tety.........tu je mojich 5 tohtovíkendových a muffinky .......ešte jeden pinpongový stôl a mám frááááj..........

simasa
20. okt 2012

@pristela aj ja sa hlasim na kurz fotenia. Aj photoshopu 😀
Napr. ako na fotke zmazat otlacene prsty na ciernej podlozke pod tortou 😀 😀 ked sa to uz lenivcovi nechce ist druhykrat fotit 😀

vejinka
20. okt 2012

caute kocky po certovy v auguste som robila tortu zirafa. Vyzera jak korytnacka ale hadam urobi radost drobcovi

vejinka
20. okt 2012

sakra nejde mi pridat foto

simasa
20. okt 2012

@vejinka a foto?

vejinka
20. okt 2012

hura ide to. Nuz dievky nemam na vas ani z daleka

evdus
20. okt 2012

@lucula73
@aduskatt kočky,ešte mám jednu otázočku,môžem dať ten jedlý obrázok aj rovno na krém? Neroztopí sa? Rozmýšľam,že je to aj škoda,skryt pod obrázok pravý marcipán a asi ho mám aj málo... 🙂 Ďakujem vám!

simasa
20. okt 2012

@evdus Nemoze ist na krem - zvlni sa. Treba to dat na ten potah a prilepit modecor gelom alebo piping gelom. Vrch sa tiez moze potriet - ozivi to farby.

evdus
20. okt 2012

@simasa ďakujem za odpoveď,len nemám ten gel,tak vraj troška medom sa môže? Idem na to!

lamps
20. okt 2012

@bzucinka2 áno, dala som za tortu čiernu látku, ale tá foto nie je nič moc 😅

alenv
20. okt 2012

@mayka to nevím možná ano, ale je to jednoduché.. já pekla teda na plechu jelkož je fakt velkej 3 pláty z těch pak vyřízla podle šablony co jsem s nakreslla hlavu. naplnla potřela strany ze zbytků z plechu udělala pončovinu a nahoře vytvarovala.. pak jen potáhla a dozdobila🙂

alenv
20. okt 2012

@vlada111 děkuju mě přije, že má moc tlustý ten čumák a mohla jsem ho víc seříznout

lucula73
20. okt 2012

@evdus už ti odpovedali,že krém nie......med možeš,tenučkú vrstvu 😉

pristela
20. okt 2012

@simasa 😀 😀 😀 😀 na fotoshop musi prist iny odborník 😀 ten nemam a ani ho neovládam ☹ a po pravde ani by som nemala cas a chut este pol hodinu sediet pri upravovani fotky 😝 pre mna je niekedy namáhavé foto zmensovat a v skicari napisat meno na kazdu fotku 😝 😀 😀

Holky zas uuuzasne tortuse , slintám , vy ste tak neuveritelne sikofffné 😵 😵 😵 😵 aj zaciatocnicky krásne 😵

ajka82
20. okt 2012

danka a baby co robite z coko, mate moj obdiv...moje prve pokusy s cokoladou, ale hadam pri dalsich pokusoch to bude lepsie 😉 bala som sa to trusku viac vyvalkat, ze mi to rozpadne

dadka212
20. okt 2012

@dm1 ja poslednú dobu robím často karamelovú a teda zatial ani jedna skysnutá plechovka klop klop...