Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
29. okt 2011

@ttterysek podľa toho ako veľká je figúrka - keď je väčšia, tak si figúrky robím aj o týždeň skôr, aby mi pekne vytvrdla. Schnúť ich nechávam pri izbovej teplote. Ale už som robila aj na poslednú chvíľu - deň pred zdobením torty a bola pekne suchá a držala tvar. Tak nech sa darí

dm1
29. okt 2011

@petusko jj presne ako pristela pise moc rychlo sa ti to zacalo varit to sa musi na slabsie aby sa to stihlo pekne roztopit

ttterysek
29. okt 2011

@lamps
@dm1 díky za rady, snad se povede 😉

vlada111
29. okt 2011

@broucek2 uf to ti nezávidím, mňa by asi porazilo. U nás je to našťastie v pohode, keby som mala toto počúvať, tak fakt neviem. Najhoršie na tom je, že sa človek ani nemôže vykričať pred dieťaťom a aj keby sa dalo, s mužom asi nepohneš. Ja pri pečení mám tiež neporiadok v kuchyni, nikdy by mi nenapadlo, že to môže chlapovi vadiť. Mal by byť na teba hrdý, aké dokážeš urobiť krásne dielka.

petusko
29. okt 2011

@pristela, @dm1 mala som to na takom strednom ohni 😒 Nabuduce budem teda na uplne slabom robit.
Ale pisali mi sms, ze torta bola super, tak sa tesim 🙂
A dakujem vam za vsetky "like", ste uzasne baby 😵 😵 😵 Vsetky!

lamps
29. okt 2011

@ttterysek určite sa podarí, len sa netreba toho báť 😅 😅 😅

dm1
29. okt 2011

ono to predsa baby bez toho neporiadku ani nejde ved to sa neda tak robit ja mam vzdy taky vybuch v kuchyni ze az 🙄

ozaj skusala som taku inovaciu na tej s poziarnikom - mala mat len 3kg a som sa bala ze ked bude auto tiez torta tak to bude takze takze je zadok auta duty - na nadparou ohnutej oplatke. Aj kabina bola ale som ju urobila velku a nestihla robit novu tak som len s puncoviny urobila. vahu som presvihla ozaj len o kusok - teda o tu kapotu 😀

vlada111
29. okt 2011

@broucek2 no tak túto som objavila min. týždeň a mám ju tiež uloženú. Tie šaty má aj moja malá 🙂

zuzana124
29. okt 2011

@dm1 tá ruža je nádherná, akú hrúbku drôtiku si mala?

dm1
29. okt 2011

@zuzana124 dakujem su to 2 - 18-tky zmotane k sebe

zuzana124
29. okt 2011

@dm1 ďakujem 🙂

vlada111
29. okt 2011

@mizulienka a vieš, že som na teba myslela, keď som ju našla 😀

zdenallicka
29. okt 2011

Berunky, ahoj..🙂

Potřebuju vědět, jaké jsou rozdíly mezi PDT speciál, dekor a obyč PDT... 😕

broucek2
29. okt 2011

@vlada111 no občas už toho mám dost. Ono mu teď nějak není dobře a je toho na něj moc, tak si to vylívá na mně. Nejhorší je, že se mu mé dorty líbí, ale asi by se mu víc líbilo, kdybych mu pomáhala s jeho prací

vera_vila
29. okt 2011

Tak já jsem jen tak pro radost těm mým chlapům upekla dortík... Chtěla jsem si vyzkoušet mramorový korpus a falešný marcipán, dokonce i mramorový, tak jsem se do toho pustila... Zatím ho manžel neviděl a synovi se dortík moc líbí... Já na něj moc pyšná nejsem... nepodařilo se mi ho na bocích pěkně zarovnat, tak to na fotkách jde vidět, že to tam mám "křivé", ale dělala jsem poprvé šlehačkový krém a moc se mi nepovedl, a jak je pěnový, tak ani pořádně ty nerovnosti nevyrovná - nebo to prostě neumím... Ale na to, že je to můj teprve druhý dort a pekla jsem ho s migrénou... Uvidíme, jak bude vypadat na řezu a jak bude chutnat...

vlada111
29. okt 2011

@dadka212 si sa riadne namakala, nádhera.

vlada111
29. okt 2011

@broucek2 alebo keby ich mohol jesť on 😀 😀 😀 😀 😀

lucula73
29. okt 2011

@petusko mne sa to stane zakaždým že mám v tej šľahačke čokoládové hrčky....ja to preženiem cez husté sitko a ostane mi krásna hladká hmota,ktorú dám potom stuhnúť 🙂

idem pokukať tortičky,konečne mám doma kľud 🙂

ttterysek
29. okt 2011

vera_vira já myslím,že je pěkný 😉 já potahovala první dort pravým marcipánem a taky jsem byla zoufalá z toho,že nešel natahovat, tak mi dělal hrby, ale já dělala 3D dort a tam se to tak nějak schovalo 😉 a taky jsem dělala mramorový korpus a teda povedl se,ale trochu mi spadl, nezůstal tak nafouklý,jako po upečení,ale to nevím proč...ale chutnal moooc dobře 😉

vlada111
29. okt 2011

@dm1 Dani krása, tá ruža je ako živá. Akú máš farbu na tie listy?

broucek2
29. okt 2011

@vlada111 to už taky ne, moc sladké nemusí

vlada111
29. okt 2011

no hovorím, že nič nepomôže 😀 😀 😀 😀 😀

vladka1
29. okt 2011

@dm1 růže je úžasná, ale pravidelně žasnu nad tvým čokoládovým uměním...fakt krásnýýýýýýý

broucek2
29. okt 2011

holky, poradíte mi opravdu ověřenou MMF? Zkoušela jsem ji jen jednou z těch obyč. barevných MM z Lidla a byla tvrdá a jakoby v ní byl místy cukr krystal a byla tvrdá jakoby žvýkačková. Mám hromadu MM bílých z Lidla, tak tomu chci dát ještě šanci

simasa
29. okt 2011

Ahojte, no budem tu asi aj nocovat, nez to docitam zasa vsetko, tak teraz aspon pridam moj vytvor. Tie ornamenty mali byt zlate - minula som celu zlatu farbu na asi 10 dkg hmoty a aj tak je z toho len taka nejaka zlta... Ako robite zlatu vy?

dm1
29. okt 2011

@vlada111 dakujem. je to prachova plum slivkova to bordove a zelena je podklad hmota mix ani neviem co mi zostali rozne a nafarbene jemne praskovou moss green

dm1
29. okt 2011

@simasa najlepsie je mat podklad rovno zlty to chyti lepsie ta zlata. a aku si mala zlatu farbu?

dm1
29. okt 2011

@broucek2 ono je to tazko radit lebo kazda ju robi trosku inak a kazdej to aj inak vyhovuje. Ja poslednu dobu robim len z tych bielych z Lidla a na 2 baliky dam ceru od oka ale tusim som to minule vazila a 30g a 8 lyzic vody. Cukru preosejem 2kg ale vsetok to malokedy zoberie vacsinou tak 1800g

dm1
29. okt 2011

@broucek2 a cukor len povazsky modry

ikula2
29. okt 2011

@zuziq zuzi lepila som na krem, potah som uz nedavala na bok a ci nezvlhnu nie, na druhy den sa konzumovali a boli v poriadku 🙂