Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alenv
12. dec 2011

@anibas tak já jsem z tvých dortů uplně nadšená!!!! Ta Vánoční.. to je nádhera..

vlada111
12. dec 2011

@tamichloe sú z marcipánu 😀

adul67
12. dec 2011

@dm1 ja mám doma desat kilou a neviem načo mi bude svokra mi dala dostavali od EU

adul67
12. dec 2011

@mima595 dakujem budem ju musiet nejako minut 😒

vlada111
12. dec 2011

@daducha tá ruža je superská, krása

mima595
12. dec 2011

@adul67 - to kludne, ja som z nej aj zaprazky robila, ked som nemala special a pohoda....
možno by bolo aj fajn ju zmiesat pol na pol a tak ju postupne minat

broucek2
12. dec 2011

@alenv jemným štětečkem, nejlepší mi přijde kosmetocký na make up či stíny

mizulienka
12. dec 2011

ahojte baby, nemate nahodou nejake inspiracie torta pre managera...ma rad knihy
budem vdacna za kazdy napad, pani volala, ci jej do stvrtka neupeciem a teraz nic nemam, tak by som aj upiekla 🙂

alenv
12. dec 2011

@broucek2 jj ten mám.. já jen jestli to jako hned drží a nebo se to musí třeba pomazat vodou 😅

dadka212
12. dec 2011

@mizulienka možno nejaký kufrík a tam trčí kniha, alebo navrchu je kniha?
alebo nejaká klasika nejaká jeho oblúbená zatvorená kniha...

mizulienka
12. dec 2011

@dadka212 ziadne komplikovane 🙂 iba kniha navrchu 🙂

dadka212
12. dec 2011

@mizulienka keby si mala ten knihový patchwork to by mohlo super vyzerať na okraji torty 🙂

alenv
12. dec 2011

@mizulienka mě se docela líbí tyto..a ten poslední by se pro managera hodil no a samo vždycky se to musí uzpůsobit tomu co rád čte 🙂

alenv
12. dec 2011

@mizulienka tak to jsem zrovna poslala asi to co nehledáš 😀

mizulienka
12. dec 2011

@alenv nevadi ale su krasne 🙂
pani este nevedela aky motiv, pan bude mat 40, co by sa dalo muzovi na 40 take neutralne?

broucek2
12. dec 2011

@alenv vocou určitě ne, je to jak pudr na obličej, chytá to dobře a vodou by se ti to patlalo

alenv
12. dec 2011

@mizulienka mě se třeba líbí i tyto.. je to taková klasika.. ale když je pěkně udělaná tak neurazí 🙂 líbí se mi s tím supermanem je to vtipné.. ale záleží jaký je to tip muže

lamps
12. dec 2011

@mizulienka nie je za čo 😅,som rada, že krém má úspech. U nás je to najobľúbenejší krém. Aj Veronkinu snehuliakovú tortu som s ním plnila. 😅

alenv
12. dec 2011

@broucek2 super díky moc 😉

lamps
12. dec 2011

@alenv nánášam štetcom 😅

mizulienka
12. dec 2011

@alenv tie vyzeraju krasne 🙂 dakujem.
Mna napadlo este, ze nejaku by som mohla urobit s flasou sampanskeho alebo nieco podobne, musim posliedit po nete...len nemam tolko casu, lebo to chcu uz asi na stvrtok.

zuziq
12. dec 2011

baby nemate niekto fotopostup odlozeny na muzske torzo? 😕 ja som antitalent na nejake tvarovanie z hlavy, musim vidiet postup, aby sa mi to podarilo 🤐 😀

alenv
12. dec 2011

tak zkus tady http://cakecentral.com/modules.php?name=gallery... to jsou dorty jen pro muže..

lucula73
12. dec 2011

@lamps a tie orechy nepotrhajú poťah?ja neviem či by som to dala pod poťah,......ani hrbolaté to nie je?
ja ho idem tento víkend skúsiť,zas máme oslavu 😀
ozaj a koľko z toho vyjde naplniť?

mizulienka
12. dec 2011

@lucula73 ja som ho dala ale iba na boky, vrch som dala maslo cukor

lussy23
12. dec 2011

@daducha nádherná, jemnučká tortička s tými psíkmi a ostatnú su tiež krásne @mailli krásnučký @79zuzana je nádherná @anibas nádherné dielka a ten futbalista je bombový

lussy23
12. dec 2011

@alenv nádhera

tamichloe
12. dec 2011

@vlada111 ty brďo...tak to si dobráááááá 😵 😵 😵 😵

vlada111
12. dec 2011

@tamichloe ani nie, to je veľmi jednoduché, to by si zvládla 😉

vera_vila
12. dec 2011

Tak mám objednávku na 3D Dacia Duster... Na neděli... Tak jsem z toho nadšená, protože jsem s ní počítala až na příští týden a oni ji chtějí už teď, že příští týden bude hektický... No a já mám hektický zrovna tento - v pátek 2 testy z ekonomie a o víkendu příprava na kontrolu z ministestva na dotace na jedno občanské sdružení, co jim dělám účetnictví... To ten dort bude vypadat... Navíc to bude moje první 3D, tak si asi utrhnu pořádnou ostudu...