Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
9. jún 2012

@alenv mne chutí PDT špecka a dobre drží ale vieš ako to je 100 Ľudí 100 chutí 😉

eliska22
9. jún 2012

@alenv ja by som použila smartflex 🙂 mne chutil a dobre sa mi s ním robilo, inak ja používam MMF, ale to si nechcela asi počuť 😀

mima1311
9. jún 2012

@larah ☹ smutne , ale zrejme pravdive ☹

pristela
9. jún 2012

@janula.h 😀 😀 😀 😀 pch , sa nerobíím 😝 ja chladnicku vobec nemám 😀 😀 😀 ja úbohý zemepán 😝 táto je mojho a tiez má nejakych 10rokov 😀 😀 😀 😝

mrka2
9. jún 2012

@alenv ja som tie diamanty videla na zivo a to sa teda vobec neda porovnat... bola som veeelmi sklamana 😝 skoda penazi si myslim 🙂 a blahozelam k svadbicke,nech vam vsetko dobre dopadne 😉

janula.h
9. jún 2012

@pristela 😝 ozaj a ako torta? prežila bez újmy ? moja áno 😀 😵

eliska22
9. jún 2012

@janula.h @pristela holky čože? 😕 😕 😕 a ja mám nadstavenú na 2 a to som si myslela, že ako čím nižšie číslo, tým nižšia teplota 😕 😕 😕 😀 to akože mám zle 😕 a nemám displej 😀

janula.h
9. jún 2012

@eliska22 no ja keď mám na 3 tak je klasika nenamrazuje a pod. ale ke´d som dala na 6 7 hneď na stene námraza a keď som vybrala tortu tak do 5 min bola ako popršaná 😖

pristela
9. jún 2012

@eliska22 no zálezi aky typ chladnicky mas , sme sa tu ted dozvedeli 😀 😀 ale ked nerosi tak ani nepátraj, tak je dobre 😀

@janula.h jj, pisala som , doviezla som ju v pohode ako dopadla potom este neviem mali tam desne dusno a vraj mala stat cely vecer pri velkom vykladnom okne 😖

janula.h
9. jún 2012

@pristela určite dobre bola krásna joj dala by som siiiiii idem lebo ma chytá mlsna rýchlo umyjem zuby aby som zase niečo nedlabala 😀

alenv
9. jún 2012

@eliska22 právě taky přemýšlím o smartflexu mandlovém.. vím, že je to asi těžké, ale přirovnáš mi nějak chut?

ikula2
9. jún 2012

@pristela Ta poschodova je ze vaaaawwwwuuuuu 😵

xxx.klarka
9. jún 2012

ahojky,

krásné výtvory všechny máte. 🙂 Kdyby jsem i já takto uměla, byla bych štastná.

Já se dneska pokoušela o králíčka na sobotní dort, ale lépe jak takto to nesvedu ☹ Nepřejte si vidět jak dopadl první pokus 😅 😅 toto je pokus č.3 a kašlu na něj, lépe to nesvedu.

eliska22
9. jún 2012

@alenv ja som mala višnový, takže madlovy neviem ako chutí, ale nebolo to cukrové bolo to fajné 😉

anibas
9. jún 2012

@alenv Velvet mandľový je veľmi dobrá voľba !!!! 😉 😉 😉

aduskatt
9. jún 2012

@alenv ja pouzivam smartflex vanilkovy.uzasna vona🙂 mala som aj ceresnovy, ale ten sa mi az tak nepacil.......

alenv
9. jún 2012

@anibas díky rozhodnuto.. udělám to z velvetu díky.. ono i podle ceny vypadá, že asi bude nejlepší

lucka_o
9. jún 2012

@pristela akoze....sto lajkov keby som dala ta nestaci....neskutocna vymakana nadhera!!!!!!fuuuuuuuuuuu brutal!!!klobuk dole! to na spodnej krabici je stencil?

ucitelka70
9. jún 2012

@dadka212 AHOJ, DNES SOM TU ZABLUDILA A PAčI SA MI TVOJ NáPAD S MISKAMI. Dáš aj prosím ťa link alebo recept na húseničku? Díky

alenv
9. jún 2012

@pristela ten dort co jsi udělala je opravdu už dílo.. musela jsi použít hodně trpělivosti.. je překrásný.. moc tvojí práci obdivuju

bambula1307
9. jún 2012

@xxx.klarka Klarko krasny kralicek sa ti podaril 😀

mima1311
9. jún 2012

@pristela tie tvoje vytvory su priam fascinujuce ...nie si ty daka carodejnica ? 😀 mas zlate rucicky ...a vsimla som si ze predavas - darujes chlapa ...no ak najdes daku obet , poslem jej aj mojho 😀 to je tiez dobry exemplar 😠 😝 😀

lussy23
9. jún 2012

@pristela dokonalá ako vždy
@salonka1981 krásne dielka
@vecernicci nádherné tortičky a tá posledná s ovocím - mňam
@artepf nádherné
@lawli bádherná tortička úplne roztomilá Myška
@eliska22 nádherné @monika76 krásna @jakelina nádherní koláčiky @pristela krásny je.. inak dodnes som neprišla na to ,čo má táto postavička predstavovať.. Syr špongiu @ajka82 nádherná Kittinka @hejdita krásny koník @lokalistin nádherná kvetina @lucy222 krásne @lamps nádherná

lussy23
9. jún 2012

@levandulka3 krásnučké
@dadka212 nádherné tortičky
@pipka krásnučká tortička @monikad1 nádherné dielka @anibas nádhera @mizulienka krásna je @jakelina krásna tortička @xxx.klarka nádherný je ten zajačik

pristela
9. jún 2012

@lucka_o áno to dole je stencil bol okolo celej krabice
@alenv
@mima1311 jeej holôky neblaznite to by ste dokazali aj vy !!! su to len krabice s ruzami, ja sa snad ineho kvetu ani nedozijem ☹
a holky faakt dakujem bo u nas moji chlapi 😖 😖 len miknú plecom a je to 🙄

alenv
9. jún 2012

@pristela tak to je u nás stejné. projevit se dokáže, jen když kritizuje 🙄 😠 😒 😒 každopádně konečný efekt stojí za to!!! Já bych taky někdy chtěla takový dort.. ale každý chce jen 1 patro 😠 😠 jeslti se můžu zeptat kolik jsi si vzala za dort?

veronka
9. jún 2012

@florentina mne to tak ide, ale nezostava mi ziadne biele okienko, neviem co ti to robi, tak som nepomohla, skoda 😉

aduskatt
9. jún 2012

@pristela ze LEN krabice.......to ma pobavilo 🙂

aduskatt
9. jún 2012

babyyyyy, nejaky fakt dobry karamelovy krem bez masla.........nemate v nejakom tajnom sufliku?🙂 dikyyyyy

macicka84
9. jún 2012

@eliska22 Super napad, dekuji 😉