Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
9. nov 2012

@dm1 ten je úžasnýýýý, já chci taky 😀 😵

muffinka8
9. nov 2012

@mima1311 cena 25€ je dobrá cena. Velvet je na poťahovanie a Flower na modelovanie. Oba sú dobré.

florentina
9. nov 2012

@mima1311 jasně, modeluje se vše, ale květy se dělají tenounké a ta hmota je myšlena přímo na ně. Já měla doma oba, chuťově stejné a mě se s tím i stejně dělalo, ale já s tím jen zkoušela nějaké postavičky a detaily, kytky jsem nedělala, tak nemám porovnání....

mima1311
9. nov 2012

@muffinka8 dakujem , teda vyskusam ...
@florentina diiiiik , teda asi skor ten velvet by si mo doporucila ? ja som tiez este kvietky nerobila a sudiac podla mojich torticiek ani si este netrufam , skor ma taha k modelovaniu ....

rapunzel1
9. nov 2012

Baby potrebujem váš názor, zákazníčka chce nejakú šľahačkovú tortu s ovocím, jahody, ananas, mandarinky. Čo vy na kombináciu red velvet pribináčik čokoládový a klasický s týmito druhmi ovocia????? Pôjde to k sebe??? Chcela som dať zmes lesného, ale nemajú radi maliny ani černice .... takže neprešlo

mia114
9. nov 2012

ahojte, dnes som cely den piekla, cudujem sa ako to zvadate tie co robite vic nez 3torty na tyzden 😕
jedna dnesna, zajtra ma cakaju dalsie 4.

gabina275s
9. nov 2012

ahojte dievčatá, potrebujem vedieť ako sa robí torta s bábetkovským zadočkom čo iba trčí na torte a nožičky, neviete mi poradiť? ak ste ma pochopili, dakujem

verunkah
9. nov 2012

@muffinka8 překrásný dortík, takový jsem ještě neviděla 😉

dm1
9. nov 2012

@mima1311 myslela som ze velvet na ostatne modelovanie - postavicky a tak ja mam vsetky na tejto torte z velvetu. ale z velvetu kludne aj kvety spravis nie je problem len flower tuhne kusok rychlejsie

1katuska73
9. nov 2012

ahojte dievcata, potrebujem radu,varili ste uz salko ktore ma to otvaratko?

mima1311
9. nov 2012

@dm1 DAKUJEEEEM 😉 prosim ta a cim farbis ? gelovkami ? mas nejake take ze TOP farby krasne ? asi cervena , zelena , cierna , zlta ---proste tie zakladne odtiene ...ja pouzivam praskove z drogerky na mmf , tu asi pri tomto nie , ze ?

vera_vila
9. nov 2012

duhový korpus, vanilkový pudinkovo-máslový krém (s medovinou místo rumu), holandský marcipán 1:3 - dortík pro bráchu k narozeninám...

abriela
9. nov 2012

@vera_vila pekny skorpion 😉

benjik
9. nov 2012

@jakelina jak jsem dala link tak tam jsou hned na té straně tteba chip a dale,pú,kitty

simasa
9. nov 2012

@dm1 Dani, nádhera!

dm1
9. nov 2012

@mima1311 ja farbim gelovkami milujem bitter lemon od sugarfler to je taka zlot-zelena kriklava a rose ruzova od wiltonu. potom mam klasika zakladne farby gelove a miesam si aj oranzovu, fialovu z toho ako potrebujem

dm1
9. nov 2012

dakujem kocky moc sa komentare a lajky som sa z nej vytesovala ked si zoberiem ze som vsetko vymodelovala vcera som neveerila ze ich tolko stihnem 😎. inak ti prtavy medvedici to bol des taky pidi midi ksichtik spravit 😝

maya30
9. nov 2012

@mia114 supeeer 🙂 aj ja idem robit angry birds o tyzden, troska inspiracie nezaskodi 😉 🙂

simasa
9. nov 2012

Inac baby, dnes som sa dozvedela, ze toho medveda nacali az po tyzdni!!! A vraj mu nic nebolo - nikto sa neposr... 😀 Ti ludia su fakt blazni 😀

daducha
9. nov 2012

@dm1 krásna ,krásna, krásna 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
9. nov 2012

@evka3231 uz som tuto ziadost stretla asi v desiatich temach......zacina ma to jedovat......pls, davaj to do tem, ktore maju suvis.......je tu kopec tem, kde sa preberaju deti a matky 🙂

bambula1307
9. nov 2012

@dm1 Danka krasne zvieratka..juj. To si ich cele z hmoty robila, ci su vo vnutri z burizonky? 😉

gabina275s
9. nov 2012

http://www.google.sk/imgres?q=torty+na+krstiny&... prosím, neviete mi poradiť ako mám toto robiť?

aduskatt
9. nov 2012

@gabina275s neda sa mi to otvorit?☹

gabina275s
9. nov 2012

neviem premiestnovať fotky, je to torta na ktorej je babetkovský zadok a nožičky ktoré trčia s pod deky, a neviem ako to mám robiť, či nie je nejaký fotopostup

dm1
9. nov 2012

@bambula1307 cele su z hmoty ono neboli nejako velke si to neviem z burizonky predstavit to by boli male gulicky burizonov. Iba v tom vlaciku su vagoniky a masinka keksik obaleny

bambula1307
9. nov 2012

@dm1 no si sa narobila...ale su nadherne vsetky ..ti malinky mackovia su sladkiiiii 😀 . Moc pekna torticka..Ja to neviem takto z fotky posudit..ake si to mala velke. Dokazem si to predstavit aj ako riadne tortisko 😉

jakelina
9. nov 2012

@benjik jo tak, tak ty nemám žádného. Já jsem myslela, že je to nějaká sada. Ale už jsem to viděla na dortu. 😉

adrianai
9. nov 2012

@vlada111 Krásna dcérka, gratulujem 🙂 🙂 🙂

jenie123
9. nov 2012

@muffinka8 sovicky su uzasne, krasna torta.. 🙂