Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adul67
22. mar 2012

ahojte pridam svoje čertove srdce inak rohy som robila s mmf a nešli mi nafarbit na čierno tak som ich nafarbila po vrchu 🙂

larah
22. mar 2012

@njonja prišla som až teraz, do MMF ked dáš vela farby tak sa drobí, a ked pridá WI tak je vraj vláčna

adul67
22. mar 2012

@larah to vyskušam a kolko wi môžem dat?1:1 môžem?

larah
22. mar 2012

@adul67 to nie je moja skusenost,len som posielala dalej, ja len MMF a čokoMMF alebo zafarbím tiež po povrchu ako ty

zuziq
22. mar 2012

@reruna mam praskove kupovane v amerike... 😕

mia1111
22. mar 2012

@njonja - ja nedám dopustiť na gélovu hnedú Sugarflair, vyjde mi krásna tmavohnedá farba 😉 farbila som WI aj smartflex, oboje super 😉 . Stačí jej málo a je krásna 🙂 . Predtým som farbila čokoládou, ale horšie sa mi s hmotou potom pracovalo, táto gélovka je super 🙂. A akú farbu - hnedú - používaš Ty?

njonja
22. mar 2012

@mia1111 musim si ju kupit! Ja mam daku divnu, ak mam byt primna, ani jej nazov nepoznam. Objednala sm si cez net , cez Amazon gelovu hnedu a poslali mi len tekutu. Potom som si kupila set z Wiltoniek, ale tam tiez nebola.-( A namiesat si akosi netrufnem. Ale kupim tu sugarlair🙂 Dakujem za typ!! Ozaj a kde si ju kupila? mam ist na Sk po Velkej noci, tak si mozno zajdem dakde kupit alebo si objednam cez maminu...Tu som ju na nete na torty nenasla☹ teda len tekutu a nie gelovku...

mia1111
22. mar 2012

@njonja - túto som kupovala u Kamky 😉 . Aj mi poradila, keď som sa nevedela rozhodnúť, či Wilton, či Sugarflair a neľutujem, táto je vraj tmavšia, tak keď chceš svetlejšiu hnedú, dáš jej úplne máličko, keď tmavšiu, tak pridáš, ale ide z nej urobiť fakt pekná hnedá 😉

timonko
22. mar 2012

@njonja nie, to som si ulahcila a dodali mi sviecku Popolušku 😀

jakelina
22. mar 2012

@alenv našla jsem na MMB dort udělaný z té hmoty, co nabízí Pomposo. Paní to tam chválí.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=125420&us...

lussy23
22. mar 2012

@adul67 nádherné

alenv
22. mar 2012

@jakelina zítra mi dorazí.,. tak jak použiju dám ti vědět

njonja
22. mar 2012

@mia1111 prosim ta, ze sa pytam tak hlupo - co je to ta Kamka?

njonja
22. mar 2012

@mamina1978 dakujem🙂 Si poklad🙂 A tusim, ze tiez ponocujes🙂

mamina1978
22. mar 2012

@njonja vychutnavam si to ticho , ked deturence spinkaju.... 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

njonja
22. mar 2012

@mamina1978 no ved pozeram, ze mas 4!!!!! Klobuk dole!

mamina1978
22. mar 2012

@njonja ale celkom sa to da zvladnut, mam uz dvoch väcsich chalanov a dvoch spuntikov ...tak si ti velky spolu rozumeju a ti mensi sa spolu hraju. Je to celkom fajn..... 😎 Ale dobre mi padne aj trosku oddychu, ked vecer vsetci styria zaspinkaju 😀 😀 😀 😀 😀

mamina1978
23. mar 2012

@vecernicci jeeeej nasla som take krasne golfove ihrisko s veeeela detailami. Neviem uz sice na kedy to mas, ale ten golfac dortik sa mi taaak paci 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , ze ti ho sem musim hodit.... 🙂 😉
Baby to som ja nerobila, je to inspiracia z internetu 🙂

marci2305
23. mar 2012

@timonko Booože...Nádherná 😲

heni79
23. mar 2012

@abriela Ďakujem, si zlatá.
🙂

dajna11
23. mar 2012

@zlatat šaško je prekrásny a teda mna by asi piclo keby sa mi toto stalo.....velká škoda ☹

dm1
23. mar 2012

@pristela pristelka prosim prosim ked vyrezem ten tvar na viltonku z toho co si mi poslala na co to potom nalepit? a razitkovat riedenou farbou ci ako? a pojde to potom umyt ci nie? ide mi o to keby som nahodou nabuduce robila viltonku so zlatymi napismi. Dakujeeeeeeeeeeem 😵

mia1111
23. mar 2012

@njonja - mamina1978 bola rýchlejšia 😀 , ja som šla včera spať presne o polnoci 😀 . Túto farbu mám: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

viera6
23. mar 2012

prajem dobre rano

@marci2305 možem dat pod mascarpone plnku aj džem?

viera6
23. mar 2012

baby aaaaaaaaaa mesto jedného stužovača som dala tortove žele 😲 😲 ponahlala som sa a spojila som si nespravny sačok 😖 čo sa mi stane s plnkou 😨 😨

mizulienka
23. mar 2012

ahojte, tak tu je moja vcerajsia...
tak u mna ten stvorec 25x25cm vaha aj s vyzdobou nieco cez 4,2kg

njonja
23. mar 2012

@mamina1978 ako rozumiem, ze mas rada svoj klud. Ale o pol tretej? (kuk golfove ihrisko) Ved ty si horsia ako ja!! Boze, kde beries energiu?

mizulienka
23. mar 2012

@viera6 joj vieri tak toneviem, ako to vyzera? v najhorsom pripade ti to asi stuhne ako jogurtovy krem si myslim.

njonja
23. mar 2012

@mizulienka nadherna!!!! Cista! Krasna! A stvorec! Ja som minule skusala potahovat stvorec a nedokazala som to☹