Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

timonko
24. mar 2012

@zuzana124 krásny havko 😉

mrka2
24. mar 2012

@anibas Sabinka, nadherne! beriem si inspiraciu pre mojho prcka s tym bocianom,ak dovolis 🙂

breberuska
24. mar 2012

Holky, prosím vás, nemáte uložené nějaké tipy na dortík s knoflíkama? Díky moc 😎

lusil2005
24. mar 2012

@breberuska ja som dnes robila takuto s troskou knoflikov 😅 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=19780255...

jakelina
24. mar 2012

Poctivě jsem olajkovala dortíky, nestíhám, dělám přiznání a venku tak krásně. Uffffffffffffff, už ať je duben.

heni79
24. mar 2012

@anibas
Tá pre Tadeáša sa mi obzvlášť páči, veľmi poadrená. 🙂

vlada111
24. mar 2012

@zuzana124 ten westík je perfektný, podaril sa ti.

vlada111
24. mar 2012

@anibas krásne tortičky, tie tvoje krstinové milujem 😉

zuzana124
24. mar 2012

@kralicica na ranči bolo super, my sme tam už pár krát boli a stále sa tam vraciame, je tam krásne tiché prostredie 🙂

lusil2005
24. mar 2012

@zuzana124 na akom ranci? kde? ako? co? 😕

zuzana124
24. mar 2012

@lusil2005 je to v Podlesku http://www.rancutrapera.sk/uvod.aspx a je to východzí bod na túry do slovenského raja -)

zuzana124
24. mar 2012

@zdenallicka robila som podľa tohto http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&... musíš tam byť registrovaná aby ti to otvorilo, ak náhodou nie si tak potom daj vedieť a hodím sem fotky z toho postupu 🙂

mates22
24. mar 2012

sachr - rychlovka na odpo ke kafi, ale příště radši zase potahovka 😀

ikula2
24. mar 2012

Moja vcerajsia. Na zelanie.

zdenallicka
24. mar 2012

Díky, holky, za rady... Odmítnu ho a vezmu některý z těch dalších..

@anibas A ty už jsi ty čokocigárka někdy dělala? Není to k pos.ání?? 😕 😅

dm1
24. mar 2012

@zdenallicka mne osobne sa paci viac ta svadobna klasika poschodova. Tie jednotlive mi na prvy pohlad pripadaju jak kotuciky z toaletaku vedla seba 🤐 . Ja som coko trubicky robila a da sa urobis si dopredu. je to blblacka neskutocna ale efekt je zaruceny. Predavaju aj hotove ale to je dost drahe. Dnes robila na stretnuti v Dubnici tie trubicky Jozka Z. len spachtlou z mramora a mala ich sup sup som nechapala sikovna to zienka

zdenallicka
24. mar 2012

@zuzana124 Děkuji..🙂 Vidím..🙂

zdenallicka
24. mar 2012

@dm1 Z mramoru jakože ze šutru?? 🙂

zdenallicka
24. mar 2012

@dm1 A podle kterého návodu jsi je ty dělala??

pristela
24. mar 2012

baby uuuuuzasne torty!!! 😵 😵 😵 😵 😵 vsetk&y som poctivo oslintala a opáčitkovala a s dovolenim to zelene srdiecko s oranzovymi kvetky ulozila 😅 a aj slnieckove s oranzovo zltymi kvetmi 😵 😵 😵 😵 😵

Baby ja sa tak vculeky bojíííím 😕 robim tu marlenicu, ale ja moc nemam rada robit nieco prvy krat ked nieje vidiet ani foto ako to ma vypadat, ak sa nepodari, tak mame na zajtrajsiu oslavu pokazené auto a ostavam hlboko ukrytá v dome 😕 😕 😕 😕 😅

pristela
24. mar 2012

@zdenallicka z mramoru je myslene ako ze biela + tmava coko 😵

dm1
24. mar 2012

@pristela
@zdenallicka nie nei z takeho mramoru ale na mramorovu kamennu dosku naliala coko nechala chvilu zatuhnut zobrala spachtlu a ze sup sup a mala tam 20 cigariet 😲

dm1
24. mar 2012

@zdenallicka ja toho z dortomanie

pristela
24. mar 2012

@dm1 ahaaaa 😀 😀 😀

dm1
24. mar 2012

@pristela inak co by si urobila tomu mojmu chlapovi sak som myslela ze si robi zo mna srandu ja dnes na stretnuti a pridem domov on sice upratal - chvalim ale on mi vyhodil tie hotove razitka na viltonku 😠 . ze si myslel ze to som si len na ten jeden raz robila.... no zabit ho je malo. A este dodal ze ale ten zbytok som ti nechal... no keby to vyhodi tak ma slahne 🙄

viera6
24. mar 2012

nadherne tortičky pribudli!!! 😉
@mizulienka
@marci2305 @njonja tak tu je ta moja rychlovka pre nas s mascarpone ,nakoniec je to aj s tým želatinovym stužovačom super a aj som ju pokropila džusom tak je výborná 🙂 baby ešte raz vam dakujem 😉 a odskušala som si aj valček a nove vykrajovačky 🙂 len na valček som mala asi tenšie cesto 😔
@anibas srdečná vďaka 🙂 🙂 skusim 🙂 len ešte budem potrebovať babetko a to ma kamka vypredané 😒

pristela
24. mar 2012

@dm1 😅 😅 😅 😅 jáááj zlatý 😅 😅 😅 😅 😅 zostava len dufat ze ti to slo lahko a v pohode urobis druhe 😅 😅
A ako bolo na stretku? budu aj niekde fotoseee ? 😵 😵 😵

simasa
24. mar 2012

@pristela Jasne, tesim sa, ze sa paci. A dakujem za pochvaly aj liky.

alenv
24. mar 2012

ahoj holky tak takhle dopadl ten co jsem dělala na dnešek pro hokejistu a psali, že měl velký uspěch tak jsem ráda

lusil2005
24. mar 2012

@dm1 aspon je iniciativny... to by sa mojmu stat nemohlo ze by mi nieco vyhodil 😝