Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
7. apr 2013

@dajna11 jasné, ja som pochopila, len sa pýtam, či si si už airbrush zaobstarala 🙂

mariann2
7. apr 2013

@viera6 do lupienkov 26 a na stonku 18

sticker
7. apr 2013

@dajna11 Hej, hej, to som si prečítala potom 😀 Ale aj tak... na toto ja vlohy nemám 😀 A na Teba sa tam určite dačo "nalepilo" 😉 🙂

dajna11
7. apr 2013

@mariann2 nie,je to pre mna dosť velká investícia kedže zasa tolko nepečiem...a veru treba to vedeiť používať,leb o striekať tým aby som si ušetrila ruky na zafarbenie marcipánu,na to je to drahá hračka...ked som videla na JOJ ako tým robili,to mohli aj štetcom nafarbiť..a tak nemali asi čas...ale prosto treba aj tým vedieť a mne by sa to nevrátilo tá investícia 😀

dajna11
7. apr 2013

@sticker nooooooooo neviem,asi nič....na pozeranie super,kvietky čo robili som už nepočkala,ale toto stálo za to 😢 😀

halienka
7. apr 2013

No babky, prvýkrát som robila 2 torty na jeden víkend a som hotová, nechápem ako to zvládate, že 4-5 tort 😀 😀 Tu je to moje trápenie s malovaním @lamps a @pristela nakoniec som to nejako zvládla, zblízka tá čierna nie je bohviečo, ale tak na prvýkrát sa dá 😝 😀 A druhá Lienočka pre 3-ročné dievčatko, to bolo vcelku v pohode 🙂 Ďakujem moc za rady babky 🙂

lamps
7. apr 2013

@halienka super obe a to maľovanie je tiež fajn, vyzerá to veľmi pekne 😅

viera6
7. apr 2013

@mariann2 aha....ked som skúšala tak z lupienkou mi 28 stále vychádzala 😕 ...

dm1
7. apr 2013

@halienka ta monsterka je super a tie oci 😵

mimcak
7. apr 2013

Ach jaj už Vás čítam pol hodky a nie a nie dočítať.Ešte 15 strán 😖 . Joj,ale ste toho popísali. No tak pokračujem. 😀

mimcak
7. apr 2013

@1katuska73 krásna. Aké si mala rozmery,že si sa vošla do tej váhy 😕

mimcak
7. apr 2013

@janula.h waaaaaaaaaaaaw ten tyger je bombový.Žena máš môj obdiv. 😵 😵 😵

viera6
7. apr 2013

@mariann2 a tu 18 by som kde kúpila lebo na tortu a kamka ju nemajú 😒

sticker
7. apr 2013

@halienka Ďaleko bývaš? 😅 Takú Monsterku by som na júl potrebovala 😀 Perfektná je!!!

mysiatkoo
7. apr 2013

@viera6 ja som 18tku kupovala v tescu... je super vysoka, z 3 vajec mi vysiel 9cm korpus

jakelina
7. apr 2013

@dajna11 super fotky, to vajíčko jak živé 😲 😲 😲

viera6
7. apr 2013

@mysiatkoo tu myslím drôtiky 18 😉

mariann2
7. apr 2013

@viera6 18 som kúpila tuším v t-fornaxe, nie som si istá a keď ti drotiky vyliezajú, znamená, že si si lupienky nenechala poriadne vyschnúť, z akej hmoty ich robíš. Ja robím zo smartflexu, nechám aspoň 12 hodín schnúť, aj viac a až potom zviažem

mysiatkoo
7. apr 2013

@viera6 😀 😀 😀 som myslela,ze si kvoli poctu vajec pisala... citam naryxlo a potom pisem bludy 😀 😀

viera6
7. apr 2013

@mariann2 no to som tiež robila smartflexu,ale veru len 3hod som nechala vyschnut...

viera6
7. apr 2013

aj to som písala ,ale pre tým.... 🙂 🙂

bambula1307
7. apr 2013

doknane, lepsie som nezvladla. mamina okomentovala, ze to je taka stara baletka 😀 ..nakoniec som jej prerobila vlasy..ale asi moc neomladla xixi. A skoro som zabudla na obocie..ale podla mna lepsie vyzera bez neho..asi ho este prerobim 😖 ..je trocha tazka a spajdle sa ohybaju, vyzera trosku podgurazena 😀

lamps
7. apr 2013

@bambula1307 vyzerá bombovo a nie podgurážene 😅 😅 😅 😅

alexandrakocikova
7. apr 2013

@petulas dakujem krásne

bambula1307
7. apr 2013

@lamps jej dakujem..ani som sa nenazdala a ze 5 pacitiek 😉 😀 😀 😀 teskam sa dakujeeem

jakelina
7. apr 2013

@bambula1307 je úžasná, jsi šikulka. Já kdybych takovou udělala, tak jsem radostí bez sebe 😀 😉

79zuzana
7. apr 2013

@bambula1307 ved je krasna 😉

jstar
7. apr 2013

Ahojte, ja len začínam, tak Vám posielam svoje... 🙂

sticker
7. apr 2013

@bambula1307 Šikovná si 😎 Neverím, že prvá figúrka 😀

bambula1307
7. apr 2013

@jakelina joooj tesim sa, dakovala, prvy x som xicht modelovala aj oci,..malovala a teda nic moc..kazde ine xixi..ale tak je to pre male dievcatko..sand bude spokojna 😉