Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
19. júl 2013

boze, to co mi tam skocilo 😠 vizáže samozrejme 😅 😝

gumidekmomo
19. júl 2013

@adrika202 supeeer 🙂))krasny krtek 😉

anibas
19. júl 2013

@pipka to tie marhule 😀 😀 😀 😀

mimusa94
19. júl 2013

Baby potrebujem surne vediet ako dlho a na kolko stupnoch mam piest falosnu piskotu z 3vajec....dakujeeeeeeeeem

anibas
19. júl 2013

@mamina1978 Hlavu hore - výhrou je mať veľa spokojných zákazníkov a nie kamošov čo páči-tkujú 😉 😉 😉 😉 😉

anibas
19. júl 2013

@dm1 Danka - tak už neskoro čítam 😝 😀

ludkas31
19. júl 2013

ahojte zienky sikovne, chcela by som zasa nejaku dobru radu. Kedze sa blizi uz pomaly ale isto september a ten nas maly diablik bude mat 1 rok, tak som premyslala , ze by som mu upiekla tortu v tvare auta alebo masinky. Chcem si objednat tu formu co predavaju na e shopoch, aku mate s nou skusenosti? Pojde my to lahko z toho vyklopit?

anibas
19. júl 2013

Dievčata - moja Kaťuša má v sobotu 8 rokov - chcela by tortu 😅 - no neviem neviem - vyhrala som nejakú Parížsku tortu od Dr. Oetkera - treba to zúžitkovať - tak asi takáto torta to bude - ona má rada čoko- čoko- čoko 😀 😀 😀

anibas
19. júl 2013

@ludkas31 ja si upečiem plech a vyrezávam obdlžniky a kladiem na seba podľa vzoru auta 😉 😉

viera6
19. júl 2013

@mamina1978 😲 😲 to veru ani ja nechápem!

jakelina
19. júl 2013

@ludkas31 já myslím, že ty formy jsou nanic. Když to pak mažeš krémem, tak to má nakonec stejně úplně jiný tvar než přímo z formy. 😝

dm1
19. júl 2013

@ludkas31 nekupuj to je to zbytocne presne ako pise jakelina naplnis to a uplne to zmeni tvar samozrejme a druah vec je pecenie na uzsom mieste uz upecene a na vysokanskom este treba raz tolko....

jakelina
19. júl 2013

@anibas kovářova kobyla chodí bosa 😀 😀

mamina1978
19. júl 2013

@mia1111 @jakelina @katkak23 @mimcak @lokalistin @muffinka8 @pipka @akapulko @zsuzsu @anibas @viera6
Dievcataaaaa................... ste take zlateeeeee ........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja nie som smutna, 🙂..... ze som nevyhrala, ved vlastne som pre seba vyhrala viac ako som ocakavala 😵 😵 😵 ............... Mam konecne manzela, ktory zacal respektovat moje hobby, a este som aj dostala nadherny darcek Kenwood od neho ako dokaz, ze je na mna pysny. 🙂 Tak toto je pre mna väcsou vyhrou ako prve miesto v sutazi. A okrem toho som sutazila s tortickou , ktoru som robila v mojich zaciatkoch....... aj ked doteraz mam napecenych len nejakych cca 40 torticiek...... 🙂
No a ohladne lajkov, tak tych som mala velaaaaa (203)....... len jedna torta mala viac lajkov ako ja a okrem toho bola ruzova, co bolo proti pravidlam,pretoze tema bola dekoracie ,, cervene pokusenie "........Takze lajkov som mala fakt dost, ale porota................hmmmmmm..................... som zvedava na tych top 20 ,v priebehu buduceho tyzdna by ich mali zverejnit v albume, tak som zvedava , ci aspon tam bude aj moja, lebo podla lajkov tam patri ......... Ale v podstate mi je to jedno, lebo fakt tieto pravidla, co maju su o nicom. Bolo tam minimalne 5 torticiek , ktore boli nadherne a krasne prepracovane..........
Este raz sladulienky vdaka za lajky a veeeeelikanskaaaaaa vdaka za vase komentariky............. 😵 😵 😵 😵 😵

jakelina
19. júl 2013

@mamina1978 a ta bota to je červené pokušení??? 😲 😲 😲

anibas
19. júl 2013

@jakelina pokušenie kopnúť do nej 😀 😀 😀

mamina1978
19. júl 2013

@jakelina noooooo podla poroty ano 😀 😀 😀 😀 😀

mamina1978
19. júl 2013

@anibas jaaaaaaaj .......................... som sa zasmialaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adka_praha
19. júl 2013

baby, chytite sa za hlavu, ked uvidite fotku... ale podla mojho skromneho nazoru to vyzeralo dobre nazivo... len ked ja neviem fotit... 😒 😠 😖 😖 😖 to potom vyzera jak keby to mental robil a boh vie co to bolo... ale tetusky uhikali, tak snad bude chutit...

viera6
19. júl 2013

@adka_praha ..je krásna!...inak ani ja neviem fotiť potom robím kolaze za ktoré ma babi zdobu.. 😀 😉

adka_praha
19. júl 2013

@viera6 :D preco ta za to zdobu? nechapem 🙂 a moc dakujem... som zvedava, co z nej ostalo... si pre to prisli v tych hococh PESI!!!!! :-O :-O ma skoro kleplo...

laumi
19. júl 2013

Ahojte 🙂 dlhšie Vás sledujem, máte všetky nááádherné kúsky , ozaj klobúk dole 🙂) pridávam aj ja svoje začiatočnícke 🙂

mysiatkoo
19. júl 2013

@akapulko naryxlo odpovedam, aj ked neviem ci som stihla... biela coko je vo vacsom pomere 3:1 a to by isto riedke byt nemalo... ono ale zalezi aj od kvality coko, takze jedine riesenie asi naozaj pridat cokoladu.... ak si ostatne dodrzala 😉

mysiatkoo
19. júl 2013

@mamina1978 dakujeeeeeeeeeeeem a blahozelam k tvojej dvojitej (aj ked nie primarnej) vyyyhre! 😎 pozdravujem manzela - ze ma u mna plus za tu podporu, ktoru ti prejavil 😉

katkas1
19. júl 2013

@viera6 ahoj, dala by si mi recept na tu jogurtovu mnamku?vyzera jedlo 😎

lydik
19. júl 2013

Vcera bol den des. Korpus a plnka ok, ale MMF sa mi nedarila. Nakoniec sa mi na torte aj roztrhla, ale nebol cas robit to nanovo. A tak mi zalezalo na tom, lebo bola pre moju malu k prvemu rociku. Tak ale zakamuflovala som, chutila a vznikla moja prva postavicka.. Prikladam len foto so zirafkou.

anibas
19. júl 2013

Takže ďalšie do zbierky 🙂 🙂 pre Alicku som robila na krstiny a on už 1 rok prešiel 😨 😨 😨 😨 😨

adrika202
19. júl 2013

krstinová 🙂 taak a posledná tohtotýždnovka,čokokorpus + pribinák s lesným ovocím...

lussy23
19. júl 2013

@pipka @luciahromadkova ha by ma zaujimalo, jak tam drží ten orech
@zsuzsu
@adka_praha
@katkak23
@muffinka8
@jakelina
@akzuzs @janula.h
@timuss @aduskatt
@cabalkova
@rimi26 @adrika202
@mysiatkoo
@cwilinge77
krásne tortičky baby

jakelina
19. júl 2013

@anibas čisté, nádherné 😉