Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
31. jan 2014

@jakelina krásný dortík

florentina
31. jan 2014

@lamps teď jsem zaznamenala, že jsi nastoupila do práce...tak moc držím palečky, ať se daří a jsi spokojená...!

katarina51
1. feb 2014

@lucianak niekde sam to tu už preberalo, vraj do 22,0 € a potom platíš DPH, ja sa podľa toho riadim a je to OK . tam vlastne si musíš dať pozor, aby to nebolo 22,00 od jedného odberateľa. Lebo to ti príde toľko balíkov, od koľkých odberateľov berieš.

viera6
1. feb 2014

@anibas 6dievcatko a 3chlapcek...

viera6
1. feb 2014

pridávam moje včerajšie...

cwilinge77
1. feb 2014

nemate niektora zaujem ? vsetko je nove, zabalene, nepoužite.

sikag
1. feb 2014

@aduskatt mas pravdu, mne sa to maslo robi trosku jednoduchsie, a aj ho menej miniem, ale ganache ma fascinuje 🙂 este mu dam sancu

aduskatt
1. feb 2014

moja nocna zabavka, minimalisticke - 3 kg🙂))
biely korpus, karamelova plnka, potiahnute hmotou Pettinice

aduskatt
1. feb 2014

@sikag ked ho minies menej ako ganache, tak potom je mozne, ze celkovo vyjde lacnejsia, ale v porovnani s rovnakymi hmotnostami je ganache podla mna lacnejsia🙂) tiez sa odhodlavam skusit to🙂

lamps
1. feb 2014

@florentina Katarínka, ďakujem 🙂 snažím sa, pre mňa je to všetko nové, keďže pred materskou som pracovala, ale za tú dobu čo som bola doma sa pomenilo takmer všetko a robím s programom, ktorý som v živote nevidela. Takže chvíľami mám riadne šoky, zatiaľ som tam len na 3 mesiace a potom sa uvidí

adrika202
1. feb 2014

moje tohtotýždňovky ...ta malovana s mušlami ma hnevá, taaak mi na nej záležalo a v noci mi sadol krém a su tam vypukliny po bokoch ,vyzera ako keby som poťahovala prvú tortu...aj ked teda origo to tak nevidno ale na foto poriadne...:(

anibas
1. feb 2014

@viera6 Predpokladám, že to je pre rodičov udalosť, kde je podstatný obrad krstu - žiadne bábätká, fľašky, capačky - a keby si urobila veľkú bielu košieľku, na to kvety a mená detí ? niečo ako táto inšpirácia - farebne však neutrálna

viera6
1. feb 2014

@anibas chcu okruhlu a jasne ziadne babetka.....to by som mohla aj kvietky a mena a den krstu?ci?

elamaslakova
1. feb 2014

Dievčence pozdravujem vás a pridávam jednu moju tortičku , fotené len mobilom tak nie moc dobré fotky sú a idem sa pokochať ešte na vašich krásnych výtvoroch.

elamaslakova
1. feb 2014

a foto ešte

elamaslakova
1. feb 2014

@adrika202 Nádherné tortičky
@aduskatt Krásne autíčko
@viera6 Nádherné tortičky

aduskatt
1. feb 2014

@elamaslakova dakujem🙂

maya30
1. feb 2014

caute kocky, pridavam par mojich tohtotyzdnovych, este robim jednu pre svokru ale to bude len cokoladova 😝 tu krivu som skusala ganazovat, ale este to nie je celkom ono, najviac som sa vytiesala z torticky " ja zloduch", ten tucny panko ma v bruchu polysterenovu lopticku, ale uplne splynul s pozadim, tak ho tak nevidno...lolek a bolek su daky prerasteni, mohli byt aj mensi, ale tak co uz ....aaaaaaa buduci tyzden iba 2 tortuchy, sama tomu neverim 😀

jorsulova
1. feb 2014

Safari pre mojho velkeho chlapa 🙂

jorsulova
1. feb 2014

@chvapilu bozeeee ta posledna s tymi coko gulami je nadhernaaaaa, to bola piplacka vsak? take nieco som este neskusala, ani nemam predstavu ako na to 🙂 fakt super, palec hore

maya30
1. feb 2014

@sikag pouzivam lidlacku cokoladu 100g za 39 centov takisto aj smotanu...vzdy sa mi vydarila a tym ze ju nanasam na orezanu-zarovnanu tortu tak jej nespotrebujem az tak vela...a ten efekt mi stoji za to aj keby to vyslo o nieco drahsie ako maslo, ale skor myslim ze to vychadza rovnako ak nie menej...netreba sa bat to vyskusat 😉

denisak77
1. feb 2014

Zdravím vás,prikladám k vašim moje tohotýždňovky.Posteľ asi už 5 ,vôbec ma nebaví a aj som to zbabrala ,oblečenie veľkosť XXXXL pre 9 ročné dievča a absolutne sa mi to nechcelo prerábať ,s počítačom a pri stolíku malý synček bolo ďalšie zadanie,poľovnícka podľa prineseného obrázku,a srdce aby som sa vmestila do 27 €.Toť vsjo.

adrika202
1. feb 2014

@elamaslakova Ďakujem 🙂 tvoja je tiež kráasna🙂

elamaslakova
1. feb 2014

@maya30 Prekrásne tortičky ako vždy

ivkaivka
1. feb 2014

Moja "nerová" torta menom - ratchet-and-clank - hlavne, že sa páčila. Ale foto-obrázok, nikdy viac 🙂

elamaslakova
1. feb 2014

@denisak77 Nádherné tortičky

pristela
1. feb 2014

Holky vkladam dve nočné 😉 , mrkala aj dočítavala som vas az ted 😵 uuuzasne tortusky 😵 😵

chvapilu
1. feb 2014

@jorsulova děkuju moc,piplačka právě,že skoro vůbec chce to jen vychytat blechy a kouličky jsou za chvíli hotové,na stránce 5943 jsem napsala postup.

anibas
1. feb 2014

@viera6 Jasné - môže byť, resp. okrúhla s košieľkou 😉 😉

daja55
1. feb 2014

@viera6 krásne tortičky, akú bordúru si dávala na tú okrúhlu?