Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nadulici
28. okt 2009

baby ako vy tvarujete tie kvetinky? mate na to nejake pomocky, alebo to ide aj bez nich?
vcera som hladala nejake stranky ale nasla som iba take velke kvety, ako vy robite take tie malicke, co sa zvyknu davat okolo spodneho okraja torty na zakrytie konca potahu???vykrajovackami?
poradte prosiiiim?

bianca
28. okt 2009

evi ale sak to nie je puding

nadu ja dnes idem po podla toho ale aj tu su asi iba velke

http://www.dortydortikydorticky.estranky.cz/fot...

evitkamalicka
28. okt 2009

bia ja viem ja som tu plnku uz mala, len som reagovala na to co si pisala ze nepoznas nikoho komu by chutila maslova plnka 😉

cessy
28. okt 2009

inak ja tiez moc nemusim maslove plnky, raz za cas si dam, ale poznam kopu ludi ktory ich zboznuju.samozrejme tiez je rozdiel ci tam je klasicke maslo,alebo margarim.to tiez spravi chut 🙂

alex21
28. okt 2009

nadu dakujem za odpoved. Ja mam domace dzemy viacej druhov. A kyslejsie mame tiez radi tak ako pises da to tomu taku inu chut.
A co sa tyk kvietkov tak ja zatial nemam ziadne vykrajovacky. Ruze som robila s klasickym mensun kruhovym a tie ako ty pises som robila tak ze som otlacila kvetinkovy gombik. Bola to sice trosku vacsia makacka ale inak to bolo ok. Uz som torty zmazala tak nebudes moct pozriet ale zajtra vecer ked budem mat viac casu tak hodim do albumu. Vykrajovacky su dost drahe a pokial nerobim na objednavky tak si myslim, ze sa neoplati kupovat. Peniaze navyse nemam staci sa len popozerat okolo co vsetko doma uz mame. 😉

cessy
28. okt 2009

pekny vecer
dnes idem opat skusit ten nestastny marcipan, tak drzte palce nach sami to podari 🤐

nadulici
28. okt 2009

drzim vsetky palceky 😵 😵 😵

cessy
28. okt 2009

dakujem, este cakam ze sa maly raz zobudi a idem na to...
uz teraz mam z toho stres ☹

cessy
28. okt 2009

ozaj naduli, napadlo ma...... aj tie na nohach drzis???? 😨 😕 😅 : 😉

vinka
28. okt 2009

Baby a ked nemáte radi plnky tak akú plnku robíte do torty? 😕

cessy
28. okt 2009

vinka ja robim tie s maslom, alebo pudingom, ale vzdy ich darujem, tak ich nejem 😀

bianca
28. okt 2009

vinka ja uz som pisala ze davam len kupovane.Nenormalne mi chutia.Hlavne vanilkova

bianca
28. okt 2009

inak cessy aj ja drzim a som povedala aj malej aby drzala

cessy
28. okt 2009

bianca dakujeeem, aspom ze mam vasu podporu 😉

vinka
28. okt 2009

Cessy ale mňa zaujímalo,že aký krém tam dávaš ked ty tu tortu ješ. 😀 😀

cessy
28. okt 2009

jeeej to je krasna hmota 😵 😵 😵 😵 asi sa mi to zas podarilo, len to tak trosku lepi, co mam stale podsypavat a miesit???

cessy
28. okt 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

vinka
28. okt 2009

Cessy asi hej.Ja by som to tak robila. 😉

nadulici
28. okt 2009

mne ked lepilo tak som podsypavala, ale ked som to mala uz vcelku spojene a zafarbene tak som uz dlho nemiesila, len ked som s tym robila tak vzdy podsypane a v pohode....
tak supis, bohvie preco ti to predtym neslo...dobre som drzala tie palce na nohach.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vinka
28. okt 2009

😀 😀 😀 😀 Cessy a čo myslíš prečo ti to nešlo včera? 😕

bianca
28. okt 2009

cessy to je super ze sa dari.Normalne som fakt rada.Ja mam vcerajsiu v chladnicke a zajtra idem pokracovat

cessy
28. okt 2009

dievcata ja som take trdlo..... 😀
uz viem kde som spravila chybu 😨 😨 😨
ja som si to zle opisala, dnes som si to presne vytlacila a robila podla obrazkoveho postupu.

ked sa mi to drobilo tak sa mi to zdalo byt take lepkave, aj ked som to ochutnala, tak sa mi to lepilo na zuby a ja som si zle poznacila cukor ☹ 😠 . jejda skoda suseneho mlieka, mojej snahy a casu

cessy
28. okt 2009

vinka a ked robim pre nas doma torticku dak davam ten parizsky krem. slahacky+cokolada, povarit a na druhy den vyslahat 😅 tem milujeme

cessy
28. okt 2009

dakujem za drzanie palcekov .... 😉
pomohlo 😵 😵 😵

zdenallicka
28. okt 2009

Cessy, kolik jsi am toho mleka dala? 😀

cessy
28. okt 2009

bianca inak super link si dala, nieco podla toho skusim vymodelovat 🙂 😅

zdenallicka
28. okt 2009

Teda kolik jsi tam dala cukru? 😀

cessy
28. okt 2009

zdeni velmi malicko asi len 50g, ved sa mi to aj zdalo byt malo, ale co uz, zle som si to opisala

zdenallicka
28. okt 2009

Ty jsi trumpetka...😀

bianca
28. okt 2009

cessy 😀 a ktr si robila?Lebo ja som skusala len ten olejovy a aj to bez prichute lebo som nezohnala