Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
23. júl 2011

@reruna ty stale pises cm, ale asi myslis mm ze? 😅

mizulienka
23. júl 2011

@dm1 nadherne torty, kazda jedna. A to coko je perfektna s tou krajkou.
@yamahafazer super farma 🙂
@katy1979 wow ved to vyzera ako "skutocne"

vinka
23. júl 2011

@dm1 no ja len pevne dúfam,že ešte neberieš 8 eur.Lebo sa zblázdnim 😒 Máš nenormálne krásnu prácu.Myslím si,že tie autá sú modelované ale sú nenormálne namakané. 😉 Môj syn teraz obzeral kým som tu nebola.A obdivoval,že jak to dokážu urobiť tie dečky.ci pištol to by som chcel aj ja tak robiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ma rozosmial mladý.
@yamahafazer to si sa riadne vyšantila. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinex
23. júl 2011

@daria77 v pohode,aj nabuduce,aj ked neviem ci som nejak moc pomohla 😵

daria77
23. júl 2011

Ahojte,torta dorobená,odovzdaná,mala vyše 8,5kg 😵 Je to moja 6.poťahovaná torta(ešte to počítam 😀 )Ale je to moja 1.torta ,ktorá nie je určená pre rodinu 🙂

janulkamartinko
23. júl 2011

@dm1 Prenadherne torty 🙂

reruna
23. júl 2011

@lusil2005 jasně že mm, to byl blbý překlep 😀 😀 😀

lussy23
23. júl 2011

@petusko - veľmi krásnučká @jakelina - parádna @katulkaaaaaa - krásne sú veľlmi =) @dajna11 - nádherná tortička
@ikula2 kks veď to vyzerá ako naozaj!!!!!!!! waw úžasné
@dada78 - Nádhernééééééééé
@lenocka23 - krásna
@eliska22 - prekrásna

lussy23
23. júl 2011

@daria77 - prenádherná
@katy1979 -waw ako skutočné
@yamahafazer - krásne
@dm1 - prekrásne
@vinka - krásny košík

anibas
23. júl 2011

@dm1 náádhera - môj Filip mi tiež olupuje hmotu už z hotovej torty 😠 😠

@vinka krásny košík - si sa namakala na ružičkách 😉 a ja tiež beriem 8 € a ešte zaokruhľujem dole 😀 😀

anibas
23. júl 2011
mizulienka
23. júl 2011

ta moja, pri ktorej som prisla o nervy 😀

anibas
23. júl 2011

@mizulienka veď je paráááádna 😵 😵 😵

mizulienka
23. júl 2011

@anibas ty mas stale take krasne torty, ty si beries 8 EUR za kg??? tak to by si fakt nemusela...mas fakt nadhernu pracu a tak malo si pytas...kolko cukrarok nema ani zdaleka taku peknu pracu a pytaju si ovela viac 😕
ja si pytam tiez 8eur ale ja som iba zaciatocnik, takze tak.

katy1979
23. júl 2011

@mizulienka no ale tvoje nervy prezili a torta stoji za to

katy1979
23. júl 2011

@anibas dvihni cenu dievca. co myslis ze 10eur za kilo by ludia nedali. a pri celkovej cene to zasa az tak markantný rozdiel nie je.

janulkamartinko
23. júl 2011

Ahojte,tak uz zas pribudli prekrasne dielka
pridavam vcerajsie zakusky na oslavu a kitty pre znamu,dcerka ma rocik,je parizska s bananmi a mala az 5,6 kg 🙂

janulkamartinko
23. júl 2011

@anibas tie su kraaaaasne 🙂

mizulienka
23. júl 2011

stale sa mi tie fotky otacaju...aby ste si nemuseli vykrutit krky 🙂

anibas
23. júl 2011

ďakujem - no s cenami je ťažko - 😒 😒 v noci o 23:59 hod. nadávam, že neviem zdvihnúť cenu, a potom ma to prejde - netuším ako to poriešim - väčšinou aj tak robím len 2-3 kg torty a tu je zisk mizernýýýýýýýýýý 😠 😠 😠 a roboty ako na kostole
@janulkamartinko jéj koláčiky - skoro všetky moje obľúbené 😵 😵 😵 😵 😵

lusil2005
23. júl 2011

@daria77 tak ta je perfektnaaaaaaa!!!! uplne super!

lusil2005
23. júl 2011

@anibas wooooow tie torticky su uuuuzasne!!!! Hlavne ta zebrovita je nenormalna! ta masla je nadherne fialova. aku hmotu si farbila? miesala si ci si jednou farbou zafarbila? aj tie mickey torticky su perfektne. uplne uzasne.

lusil2005
23. júl 2011

@mizulienka ale stalo to za to! je krasna!

zuziq
23. júl 2011

ja som dnes narychlo robila jednu pre synovca.. zase som nadavala - skusila som krem z visni a nechcel stunut ☹ kedze som nemala cas, tak som nemohla cakat, kym to 2 hodiny zatuhne v chladnicke, takze som improvizovala. A teraz ked je torta hotova, krem zatuhol 😠 Myslite ze bola chyba, ze som stavu pomixovala aj s ceresnami a tak to varila so zlatym klasom? mala som povarit len stavu a potom pridat visne? boli zavarane 😕

lusil2005
23. júl 2011

@zuziq ja nemixujem visne, varim cely kompot so stavou aj visnami...

zuziq
23. júl 2011

@lusil2005 a kolko davas na jednu 7dcl flasu zlateho klasu?

katulkaaaaaa
23. júl 2011

@anibas uzastna praca fakt daj si minimalne 10eur za kg,kamoska tak spravila a zakaznici stali a pribudly dalsi,baby nepodcenujte sa 😉 ja peciem 4 mesiace a pytam 9e...dnes som pytala 23e za tortu dostala som 25e,potesilo ma to,ze niekto oceni ked sa paci 😵 spiderman ma stal uz moje nervy,idem robit dalsieho vecer dufam ze sa podari...ach keby ludia vedeli kolko namahy stoji nasa praca 😵
@mizulienka odpadavm z teba,tie detaily,akoze daznik no idem ja cele noci modelovat aby som sa k tebe aspon priblizila 😝 fakt nadherne

vinka
23. júl 2011

@anibas BABY VY STE SA ZBLáZDNILI.vED TO ťa zneužívaju.Ja som raz robila tortu piekla a poťahovala za 4 hodky.Tak rýchlo musela byť hotová.A cestovala až do nemecka.To si dal jeden ženích upiecť pre nemku čo mu prišla na svadbu.A ja brala normálne,že 10 eur za kilo.Ma kamarátka vysmiala,že to otroctvo už dávno skončilo.že som mala minimálne 100% prirážku dať.Ani v cukrárni taký rekord neurobia.

vinka
23. júl 2011

@anibas to tie tri si robila ty?že ja som sa namakala.A ty si jaké dielka urobila? 😕 Nádhernééééééééééééééé

vinka
23. júl 2011

Baby dakujem všetkým čo sa vám moja torta páčila.Snažila som sa. 😉 Snád sa aj pani páčila.Lebo ona pre nu nedošla ale jej brat bol. 😉