Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sofi07
13. feb 2010

uz ho mam, dakujem, uz sa tesim, ked ho skusim 🙂

lenka.pav
13. feb 2010

ahojte dievcata, vidim, ze ste boli tvorive a napiekli ste krasne torticky.
neurologia ma podla mna v tom potahu hrudky cukru, ale ani ja by som nevedela na potah nakreslit tak krasne srdiecka. bude z nej konkurencia! 😉 😀
mne je od vcera vecera strasne zle, nejaka viroza na chytila. z poslednych sil som dokoncila manzelovi tortu - mame totiz aj sieste vyrocie sobasa 😵 . ale len co som ju silou vole dokoncila, tak som zacala vracat a celu noc som stravila na zachode. ani teraz mi este nie je bohvieako. asi budeme musiet tortu zmrazit 😅
mozete sa na ten vytvor z poslednych sil pozriet
http://www.facebook.com/reqs.php#!/photo.php?pi...

aveline
13. feb 2010

ahojte,
vy ste sa ale rozbehli s tortami 🙂 nestiham sledovat 😕
pridavam aj ja moj treti pokus - svokre k meninam: http://www.tortyodmamy.sk/?q=okruhle-torty/tatiana
pacila sa, ale ja som si predstavovala, ze bude krajsia 😅
lenka, Tvoj link sa mi neda otvorit ☹

vinka
13. feb 2010

Lenka ani mne. 😕 Som nechcela napísať lebo som si myslela,že to zas som ja niečo zvrzala.Ale asi nie. 😀 😀

hejdita
13. feb 2010

hej nejde to preto, ze to je na facebooku a tam musi byt clovek prihlaseny a ked tam nema ucet tak to nejde 🙂

sofi nemas zaco je chutny opravdu mne sa nanom paci to ze je taky mokry a jemny ...vyskusaj a potom prosim daj vediet mna by zaujimal tvoj poznatok 🙂 aj keby to bolo o rok...

aveline
13. feb 2010

hejdita, asi je tam nejaka chyba, lebo vypisuje, ze obsah je momentalne nedostupny, konto na fb mam.

neurologia
13. feb 2010

hejdi
aj ja mam na FB konto aj prihlasena som bola...ale odkaz mi nefungoval.... ☹

a hrudky v mmf sa mi spravili z cukru..ale pri valkani som si ho podsypavala a ten kotuziak cukor mi spravil toto.... ☹ ale nabuduce si uz dam pozor a nebudem cukrovat.....

baby velmi dakujem za pochvali...hrozne ma potesili.... 😎

vinka
13. feb 2010

Aj ja mám FB a nejde to ani ked sa prihlásim. 😕

sofi07
13. feb 2010

tak ja som konecne tortu dokoncila, ale odfotim az rano. aveline, pekna torticka, verim, ze urobila velku radost 🙂.
cessy, tak ako? dufam, ze si sa dala do pecenia nakoniec 😉 . a alionuska este robi pismenka? 🙂

lenka.pav
14. feb 2010

kocky, mala som tam ochranu, aby cudzi ludia nemohli kukat do mojich albumov. uz som to opravila, tak kuk:
http://www.facebook.com/album.php?id=1205874017...
neurologia, podsypavaj solamylom, ten je velmi jemny a neodtlaci sa do potahu 😉

lenka.pav
14. feb 2010

vinka, az teraz som si vsimla, ze si dala detickam nadherne mena! chvalim vyber, velmi sa mi pacia 😉
a este som si vsimla, ze je nas tu kopec s malymi detickami, sofi a aj hejdita maju tiez deticky stare okolo roka. to je sranda 😵

aveline
14. feb 2010

lenka, krasna torta 😵 😵 😵 na pismenka mas vykrajovacky alebo si to nozom vyrezavala? moja Tatiana bola vyrezavana nozom a tie "acka" ma veru potrapili.

neurologia
14. feb 2010

lenka
pekna torticka a sutazis s nou aj na torty od mamy ze?...lebo vcera vecer som pozerala sutazne a tato bola medzi nimi....viem dobre?

vinka
14. feb 2010

Lenka krásne torty fakt.A tie margaretky máš vykrajovačky?Baby chcem sa opýtať tie čo pečiete o dušu.Som na torty od mamy videla torty na prvé sväté prímanie.A na torte je polovica kalichu.Neviete ako sa to dá urobiť? 😕

lenka.pav
14. feb 2010

neurologia, ano, prvy krat som sa odvazila 😅 😅 😅
vinka, na margaretky mam tieto vykrajovacky
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...
avelin, mamina mi dala pod stromcek take vykrajovacky pismenka a cisla z tesca, vraj ich tam kupila za "facku" a mna nesmierne potesili. boli v takej okruhlej kovovej dozicke.

lenka.pav
14. feb 2010

vinka, tu polovicu kalichu by om asi robila tak, ze by som si nechala "kus" potahovky ususit na nejakom pohari a potom by som ho dala na tortu. ale ako to naozaj robia tie cukrarky netusim 😅

vinka
14. feb 2010

Aha a tú poťahovku vyplnila punčovinou? 😕 Dobre som pochopila? 😕

lenka.pav
14. feb 2010

hm, podla toho, ci to chces mat dute alebo plne, posli link, kuknem sa na to

sofi07
14. feb 2010

lenka, krasna torticka a musela byt aj vyborna, aj lalie mas krasne!veru, mame skoro rovnako stare deti 🙂
ja uz som svoju tortu odfotila, mam ju v albume https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenka.pav
14. feb 2010

sofi, nadhera! nemam slov, velmi sa mi paci! 😵

aveline
14. feb 2010

sofi, kraaaaaaaaaaaaaaaasa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

neurologia
14. feb 2010

sofca...krasna...booooze 😀 😀 😀

sofi07
14. feb 2010

dakujeeeem, vecer sa do nej pustime, dufam, ze bude aj dobra 🙂 🙂 🙂

alionuska
14. feb 2010

Sofi.to je ako od profesionala... 😀 😀 aj ja som dnes dokoncila moju valentinsku,len neviem ci to sem mozem dat...ta sutaz ma byt anonymna. 😅

neurologia
14. feb 2010

ali ja na 100% viem ktora tam je od teba... 😀

vinka
14. feb 2010

Ali a mne napíš aspon na ktorej stránke je tá torta. 😉 Baby kde som urobila chybu?ružová torta mi uschla ale čierna nie.Tá púšťala ešte dnes farbu.Prečo. ☹ A mne sa od spodu odlepovala hmota od torty prečo.To sa robí aj vám? 😕

neurologia
14. feb 2010

vinka na tortyod mamy.sk je torticka od ali v tej valentinskej sutazi...

vinka
14. feb 2010

http://www.tortyodmamy.sk/?q=cirkevne-sviatky/n...
No baby tu v tom kalichu je malý kalich. 😉 Tak ako sa to dá? 😕

alionuska
14. feb 2010

No je to take okridlene srdce s tou basnickou,co som zlozila.... 😀 a hlasovat mozete od 17.2. 😅 Dufam,ze ma nediskvalifikuju..ale ved toto je uplne ine forum,nie??? 😀

sofi07
14. feb 2010

dakujem, ali.asi ju tiez idem hodit do tej sutaze, len tak vyskusat, ze ako dopadnem 😀. ja som tiez hned vedela, ktora je Tvoja, je prekrasna, nadherny versik. este je tam jedna s takym versikom, som najskor myslela, ze to je asi Tvoja,ked si pisala, ze das basnicku tam, ale sa mi to nezdalo, lebo sa mi zda taka prezdobena ta torta, proste sa mi moc nepacila a sa mi to napodobalao na teba a potom, ked tam poobede pribudla tvoja, tak som hned vedela, ze ooooo, toto je ono! krasne, ciste, jednoduche linie 🙂 ,