Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nikanika28
18. apr 2010

Dani, no mam take vykrajovacie sablony asi 4 druhy a tie kvetinky, to mam tiez taku sablonku a dierky som vykrajovala, co je spicka na zdobenie 😀

petaba
18. apr 2010

Niki super len tak ďalej ;)

Baby kuknite čo som našla ... na jednej českej stanici včera začal program dortománie ... kuknite 🙂

http://www.publictv.cz/cz/menu/3/videoarchiv/cl...

dm1
18. apr 2010

petaba nejde mi to akosi dostat sa k tomu videu ☹

petaba
18. apr 2010

dm no daj play a čakaj kým sa začne dosť dlho ide tá upútavka 🙂

nikanika28
18. apr 2010

petaba, dakujem 🙂
a video nema chybu 😵 😵 😵

dm1
18. apr 2010

petaba chybal mi program uz som stiahla a ide mi to! diky za odkaz super tesim sa na dalsie casti

anibas
19. apr 2010

Dobré ránko ! Konečne mám náročný víkend za sebou 😝 😀
Marti: dobráááá audina ... pekná farba 🙂 🙂
Nika : chutná tortička ... 😵 😵 😵 len písmenka sa mi horšie čítali ☹

Cessy: supéér .. 🙂 🙂 🙂 🙂 takú nejakú som myslela, že aj budem robiť, ale hovoríš, že babračka ? čo ti trvalo najdlhšie, alebo čo je najťažšie ? nech sa pripravím dopredu ! 😨 😨 😨 😨

Ali: no chcela by som vidieť ten postup práce, ked budeš robiť 6 torty 😨 😨 😨 , ja mám na 9.5. tri a som v strese už teraz, kamošky chcú na 1.sv. prijímanie + narodky Skús opísať od kedy začínaš, ako pokračuješ, aspoň v skratke ... Díky moc ...

Heni: čo robíš ? čítaš nás ? či sa učíš na skúšky ?

Lenka: dlho s tu nebola !!! čo korzet ? máš nejaký návod ?

Sofi : Už si na Slovensku ? Alebo ešte v zahraničí ?

Vinka: nič nepečieš ? venuješ sa rodine ?

na koho som zabudla ?

nikanika28
19. apr 2010

cafte
ani 😀 😀
baby, ked chcem, aby mi prisla objednavka z www.peceniehrou co najskor, mam dat platba dobierkou??????? ked dam asi prevodom, tak budu cakat, kym sa pripisu peniaze, nie????

anibas
19. apr 2010

nika: vieš akí sú oni rýchly ????? do 2 dní máš tovar na dobierku !!!

nikanika28
19. apr 2010

No, tak uz som objednavku poslala, dala som teda na dobierku.. Potrebujem to do stredy doma 😅 😅 .... A mam potvrdenu objednavku na tu vcielku maju....boooze...neviem ako na nu ☹

dm1
19. apr 2010

nika co si objednavala? ja mam ten obchod tu a minule som tam isla len kuknut a nechala som tam 20 eur 😝 . hrozne mat tak blizko pokusenie 😀 . a neboj vcielku zvladnes si sikula

nikanika28
19. apr 2010

dani, no objednala som set margaretky, lesky - cerveny, zeleny, strieborny, zlaty, perletovy 😀 😀 ...floristicky drat, tycinky a piestiky 😅 😅 😅 😅 . No ja som tak bola v N.Meste a tam som nechala 30€...ma to tam strasne predrazene 😝

dm1
19. apr 2010

nika inak v chocholnej - velcice je tiez obchod a maju niektore veci ovela lacnejsie ako v peceni hrou a da sa aj objednat cez net. maju toho sice menej ale nieco fakt o dost lacnejsie. Ako vidim tak uz ides robit aj kvetinky na dratikoch sa nezdas. som zvedava na vytvory

anibas
19. apr 2010

držím palce Nika ! juj ako ti závidím vianoce 😅 😅 😅 😅 😅

nikanika28
19. apr 2010

ani, dakujem...zacinam panikarit, piatok sa blizi a ja nemam sajnuuuu 😅 ...a dufam, ze vianoce do stredy budu 😀 😀 😀 . No idem sa venovat herecke mojej, ideme asi von 🙂

vinka
19. apr 2010

Anibas no piekla som tento víkend len nemôžem tu hodiť fotku mi nejde program v pc.Ale ked mi pošle fotku kámoška ona si ju odfotila tak ju tu šupnem. 🙂 A tento víkend mám ciciny pre dalšiu kamarátku pre jej otca. 😉

vinka
19. apr 2010

Nika na dobierku to máš doma coby-dub.Neviem či do dvoch dní mi neprišlo. 😕

vinka
19. apr 2010

Tak tu už bola odovzdaná v škatuli.To preto fotka zo škatule. 😀 To bola moja prvá Kitty a vôbec prvé malovanie 😀 😀

vinka
19. apr 2010

Len som mala zlý štatac.Budem si musieť iný zaobstarať. 😒

anibas
19. apr 2010

Vinka - perfektná - rozpúšťala si gelovku v alkohole ?

vinka
19. apr 2010

No skúšala som si namočiť štetec do alkoholu ale som ho obtrela len tak zvlhnúť a do gelovky ale sa mi rozpíjala farba.A ked som neriedila tak to bolo lepšie.Len som nemala dobrý štetec.Musím kuknúť nový. 😉

anibas
19. apr 2010

Som si myslela ... rozriedená je strašne riedka ...

bibi1711
19. apr 2010

Ahojte kocky, anibas, moja predstava....len farba fialkovo ruzova a vrch bez toho macika....

bibi1711
19. apr 2010

anibas, je tazka? tie margaretky a motiliky by som mohla aj tuto kuk v blave, ci niekde nemaju...

zdenallicka
19. apr 2010

Bibi, je jednoducha..🙂 Motylky vyrobis i z obyc vykrajovatka a kyticky stejne tak..😉 A nemusis kupovat zadne pomucky..😉

bibi1711
19. apr 2010

zdenka dakujem, si mila🙂 ale tu tortu mi asi bude piect anibas🙂teda dufam...ja som lava...upiect by som zvladla, ale potiahnut isto nie. ja sa naozaj sklanam pred vasimi pracami🙂

zdenallicka
19. apr 2010

Jo ahaa...🙂 Ja jsem to nepochopila..🙂

bibi1711
19. apr 2010

nevadi...pisali sme si do ip, ale tam som nevedela poslat fotku... 🙂

sse
19. apr 2010

Ahojte dievčence, potrebujem poradiť, Ako urobím z červenej hmoty takú aby sa leskla ako saténová stuha. Čo si mám kúpiť nejakú perleť či perleťovú červenú farbu, vôbec neviem.

nikanika28
19. apr 2010

sse, presne ako pises....treba lesk na to 😉