Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
10. okt 2010

decka mam stres.Dostala som prvu zakazu ozajstnu a nemozem ju odmietnut.Je az na November ale uz stresujem

vinka
10. okt 2010

@bianca nestresuj bude dobre.
@rybca no urobila som novú hmotu a zafarbila na hnedo a hotovo.Ale dakujem za rady 😉 šišafa hotová.Idem s fotiť. 😉

bianca
10. okt 2010

@vinka no viem len ze maju byt slnecnice.Tych sa nebojim len aby chutila ach

dajulik
10. okt 2010

baby, robila som potahovku z MMF z tych smolkov, vystaci mi na potiahnutie korpusu (priemer 26 cm), aj na ozdoby, alebo zrobit este jednu potahovku na ozdoby? dakujem za rady...

vinka
10. okt 2010

@dajulik malo by to postačiť.
@bianca jáj tak ked chuti vám tvoja tak isto chutiť bude neboj.Aj ja som sa toho bála kým som nezačala dostávať spätnú väzbu. 😉 tak tu je moja žirafka. 😉

lussy23
10. okt 2010

@alionuska - nádhera

lussy23
10. okt 2010

@vinka - zlatučké

zdenallicka
10. okt 2010

@vinka Krásná...😵 Jak jsi dělala očiska? 😕

vinka
10. okt 2010

@zdenallicka sú lepené z hmoty z kúskov 😉

zdenallicka
10. okt 2010

I ta bílá? Nebo to je běloba? 😕

vinka
10. okt 2010

@zdenallicka celé oči sú z hmoty.Aj tie mihalnice 😉 aj tá bodka.

vinka
10. okt 2010

@zdenallicka pekné hejže aj mne sa páčia asi najviac. 😀 😀 😀

bianca
10. okt 2010

@vinka jeeeeeeeeeee ta je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna

kvietocek7
10. okt 2010

ahojte mamicky chcem sa spytat ci ste sa uz niektora pokusala vytvorit tortu hellou kitty 😕

bianca
10. okt 2010

inak decka davam do pozornosti od zajtra platiaciu akcnu ponuku v Lidl.Formy,podlozky atd silikonove v akcii

vinka
10. okt 2010

@kvietocek7 ano akúkolvek baby tu robia zázraky by si neverila. 😀 😀

vinka
10. okt 2010

@bianca díííííííííííííííííííííík potrebujem podložky ešte.

kvietocek7
10. okt 2010

@vinka tak to ja nejaky podobny torte hello kity zhladavam lebo moja dcerka si uz zela na narodininky prave taku tortu,len ako sa k tomu dostat to tiez rozmyslam ci sa do toho pustit alebo to niekde objednat 😖
ano zajtra bude akcia na rozne kuchynske a pekarske veci v lidli
kuk web
http://lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-4C7D1690-BBE237...

vinka
10. okt 2010

No len tá podložka na pečenie je dáka divná.Ja mám takú čiernu bola po 2 eura v lidli.

rybca
10. okt 2010

@vinka este sa chcem spytat, v akom predstihu si mozem urobit ten citronovy krem? teda kolko vydrzi?

vinka
10. okt 2010

No ja ked som ho robila v piatok piekla korpus a plnila.Kámoška mala v nedelu oslavu a v pondelok bola torta chutnejšia lebo sa viac korpus napil.Aj včera som robila ten krém a oslava je zajtra a v utorok.Tak neviem ako dlho by si chcela do predu.Viac vyskušané nemám. 😕

zdenallicka
10. okt 2010

Dejte recept na citrónový krém..🙂

rybca
10. okt 2010

@vinka no to mi tak staci..🙂 lebo ked budem robit tych 5 naraz, sice malinke, ale aj tak to bude dost, tak aby som nestresovala, zo dna na den, aby sa nepokazili..🙂)))

vinka
10. okt 2010

@zdenallicka na predošlej stránke je.Som ho písala ja o 16:45 asi je príspevok.traja smailikovia sú prvý 😉

vinka
10. okt 2010

@rybca no maslove s parížskym krémom ti vydržia aj týžden.Mám to odskúšane lebo som robila vo štvrtok a v nedelu sme cestovali na moravu a kým sa dojedla torta bol zas štvrtok a bola ok. 😀

zdenallicka
10. okt 2010

@vinka Pochoutková smetana je zakysaná?

zdenallicka
10. okt 2010

@rybca Já jsem jedla desetidenní dort a byl v pořádku..🙂

vinka
10. okt 2010

@zdenallicka tak moja zakysaná alebo kyslá alebo ako chceš 😀 😀 😀