Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
30. nov 2015

@denisak77 krasne

lokalistin
30. nov 2015

Krasky dakujem za kazde jedno paci sa mi, pridavam este nedelnu

chances
30. nov 2015

@jakelina Velmi pekne Ti dakujem za cas a ochotu, velmi si mi pomohla! Pekny vecer!

mysiatkoo
30. nov 2015

@sikag @grasie @pipka @antenka1 baby ja som mimo s terajsimi terminmi, ja tak najskor po 15.12. ak pojde vsetko ako ma... ale najlepsie hadam na taky povianocny punc ...by som sa rada nexala ukecat 😅

inull5
30. nov 2015

Ahojte,ja sem síce neprispievam,iba sledujem vaše rady som začiatočník čo sa pečenia tort týka,ale chcela by dom sa spytat,či niektorá nemáte záujem o višne,ktoré sú nasiaknute alkoholom..pretože ja netuším čo s nimi a vi sa s tým robí..otec mi kázal to niekomu ponúknuť🙂 tak ma napadlo či sa to nedá k pečeniu nejako použiť.ak to tu nepatrí,tak sa ospravedlňujem

grasie
1. dec 2015

@mysiatkoo @sikag @pipka @antenka1 babyy tak ja som tento týždeň už úplne mimo hru, mne sa nelepší a už mám aj malú chorú ☹

jakelina
1. dec 2015

@chances nemáš vůbec zač děkovat 😉

sikag
1. dec 2015

@mysiatkoo @grasie @antenka1 @pipka tak toho 14.12? evi tebe sa v pondelok nepodari utrhnut? tak potom mozeme az po 15.12. ale to mi tiez uz besiedkujeme, takze vela dni je obsadena

cloviecik777
1. dec 2015

@jenie123 kraaaasne torticky a mimoni ...podarene

luculiatko
1. dec 2015

@zuul zaujímala by ma torta s elsou ...ta alsa je z coho vyrobena?

zuzka051
2. dec 2015

Ahojte dievčatá. Potrebujem radu.idem robiť tortu knihu.koľko potrebujem asi plnky.idem robiť klasiku.puding +maslo. Koľko pudingu mam urobiť a koľko masla tam dat.ďakujem.

jakelina
2. dec 2015

@zuzka051 to je těžko poradit, můžeš dělat dvoukilový nebo pětikilový dort a do každého přijde úplně jiné množství krému.

zuzka051
2. dec 2015

@jakelina no ved práve.to neviem ani ja.ďakujem aj tak.niečo vymyslim

ksenyia
2. dec 2015

@viera6 ahoj,ten sponge bob je nádherný,aj ja idem robiť teraz o dva dni ma narodky moj synček,možeš mi napisat recept na korpus všade som hladala a dnes som dokonca jeden recept na korpus upiekla a vyhodila.Dakujem.

zuul
2. dec 2015

@luculiatko ktoru myslis? tu co som modelovala rucne?

luculiatko
2. dec 2015

Kočky uzasne torty .... najde sa tu nejaka šikulka ktora by mi vymodlovala postavičku na tortu?

luculiatko
2. dec 2015

@zuul neviem ti uz najst nebola modelovana .. bolo to akoby nalepene na boku torty?

jakelina
2. dec 2015

Není to dort, ale perníčky do školky pro Eliáška

nika1985
2. dec 2015

Ahojte moja vcerajsia nocna keksiky do balickov do skolky.

viera6
2. dec 2015

@ksenyia... dakujem ..recepty na korpusy su obyčajne ako aj používaš...su aj tu na začiatku témy...

timea7
3. dec 2015

prepáčte, že vám sem takto leziem, potrebovala by som poradiť. Idem robiť na nedeľu trasený krém do torty - šľahačka, Creme Ole a mandarínky, je treba šľahačku prevariť, keď budem plniť zajtra, t. j. v piatok? Bojím sa, aby neskysla. Ďakujem.

vivi
3. dec 2015

@jakelina ahoj prosím ťa to si takto pekne ozdobila medovníky? Ak by som také chcela spraviť čo potrebujem k tomu? Ďakujem

jakelina
3. dec 2015

@vivi jenom marcipán a nějaký nožík, vykrojíš a upečeš perník a na to obarvíš marcipán a děláš obrázky podle fantazie. 😉

zuzkavit
3. dec 2015

Podla vas co to je,mal by to byt vlacik ale mi hovoria ze je to ako traktor tak neviem 🙂

gelinka75
3. dec 2015

@zuzkavit vlacik tomas, sprav tomu mensie kolesa a bude to jasnejsie 🙂

zuzkavit
3. dec 2015

Dakujem@gelinka75 takto sa to podarilo spravit dufam ze to bude dobre ja som len taky amater 🙂

zuzkavit
3. dec 2015
vivi
3. dec 2015

@jakelina dakujem 🙂 vyskúšame s deťmi 😉

jakelina
3. dec 2015

Holky v Globusu jsem dnes kupovala Nugát. Je vždy jenom o vánocích, tak pokud máte možnost nakoupit, tak je fakt výborný. Jeden jsme hned snědli doma 😀 😀

zz134
4. dec 2015