Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cicimotinka
28. jún 2011

@dm1 mám ich, ja som si ich kúpila ako prvá, šťastná ako blcha, spoj je medzi bielou časťou a žltou časťou, nie sú zrejme z tých "profi", čomu odpovedá aj cena...mne to na tortičky pre rodinu stačí... 😎

gumkacka1
28. jún 2011

este mam jednu otazocku. Da sa spravit orchidea aj bez vykrajovatka, skusal to niekto? Lebo sa mi kvoli jednej orchidee nechce kupovat vykrajovatko.

vlada111
28. jún 2011

@dadka212 pod tvaroh je výborná jablková plnka. Nastrúhať jablká, uvariť ich s cukrom a pridať zlatý klas. Urobíš z toho hustý puding a natrieš na korpus. Po stuhnutí ide na to tá tvarohová plnka. Je to mňamka.

dm1
28. jún 2011

@cicimotinka nemyslim ten spoj ale na tej bielej casti napr. na tej gulicke ked prejdes po nej prstom ci tam citit ten spoj. lebo to mi vadi ked stensujem lupene kvetov zadrhava to a trha sa mi tam hmota 😝 . Ved aj mne stacia take ak tam nebude moc ten spoj trcat a brala by som ich od teba

daducha
28. jún 2011

@dadka212 ja robim s ananasom traseny a je to mnaaaaaam.Robim ten, kde ide aj kysla smotana 😉

cicimotinka
28. jún 2011

@dm1 máš pravdu, je tam ten spoj, ale nevšimla som si ho, pripadá mi to pekne hladké... ja budem s nimi robiť až zajtra, ale na prstoch necítiť škrabkanie... 🙂

mizulienka
28. jún 2011

moja dnesna zo zbytkov...

krasne torty vsetky do jednej co ste tu popridavali 🙂

@lussy23 aj my ti budeme zajtra drzat palce 🙂

reruna
28. jún 2011

@mizulienka @tica tvořítko na perly stačí plastové, to silikonové je strašně drahé, do toho se jjen natlačí hmota a zavře, pak se odstraní přebytky, doporučuju tento pr. 9 http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html...
@lussy23 tak držím palce 🙂

alti
28. jún 2011

@lussy23 tak pevné nervy určitě zkoušku zvládneš na výbornou držím pěsti! 😉

jakelina
28. jún 2011

@mizulienka že ze zbytků, je krásná. 😉

monika_123
28. jún 2011

@reruna @mizulienka @tica nemyslím ze silikonove je strasne drahe.o 1 €viac ako to co si posielala link a ma prieemr 1cm
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=17629651...

cicimotinka
28. jún 2011

@gumkacka1 skúšala som ten návod, čo dala @dadka212 funguje, nemusíš sa báť...len som ju mala trošku čapatú, ako všetko, čo som robila 1x... 😀

dm1
28. jún 2011

@cicimotinka to nevadi ak by bol taky jemny ze to nebude vadit pri praci ked skusit tak daj vediet prosim 😉

daducha
28. jún 2011

@monika_123 jej,tie perly su super,kedy sa daju objednat?A tiez sa mi paci ta 7-dielna sada stencils.

lamps
28. jún 2011

@jakelina úúúúúúúúúúúplne super 🙂 🙂 🙂

lukika
28. jún 2011

@monika_123 to je super už sa teším na objednávanie baby čo je lepšie odtláčací valček alebo podložka odtláčacia otáznik

petusko
28. jún 2011

ahojte baby, mozno kusok od temy, ale dostalo sa mi pod "ruku" toto video, tak sa pobavte aj vy 🙂 Deti miluju marshmallows ! 🙂
http://www.vidime.net/video-5675

reruna
28. jún 2011

@monika_123 tak to potom ano, u nás totiž mají ty silikonové takhle drahé http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/vysledky-hle...

jakelina
28. jún 2011

@petusko děti odolávaly chudáci 😀 😀

weirdo
28. jún 2011

@monika_123 - uz Ti funguje e-shop??? Nestiham sem chodit a vsetko citat, tak som nezaregistrovala a chcem nejake vecicky, teda minimalne tu podlozku 😉

mrka2
28. jún 2011

ahojte, tak ja opat ponocujem koli torte 😠 prestava sa mi to pacit! 😒 tu je moja dnesna nocna a idem zalahnut,lebo mala ma v poslednej dobe budicek o siestej 😔 precitam si vas zajtra. teda dnes 😅 😅

mizulienka
29. jún 2011

@mrka2 ta je krasna, krasne farebna, super 🙂 a ti mravcekovia, uplne ako zivi 🙂

@weirdo zatial nefunguje, ale ze coskoro bude, len caka na tovar, kedy dorazi. Neviem, ci si zaregistrovala, ma uz veci nahodene na FB stranke, poslem ti link
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=17629651...

lukika
29. jún 2011

@mrka2 to je milé to je asi do škôlky že otáznik

miruska76
29. jún 2011

@jakelina dakujem, druha sa urcite uz vydari lepsie 😉

mrka2
29. jún 2011

@mizulienka
@lukika vdaka, ano, to je do skolky. bola to objednavka na poslednu chvilu. 😖

katulkaaaaaa
29. jún 2011

@mrka2 krasna torticka,mne tiez to ponocovanie nerobi dobre,chodim spat o 12tej a o 6tej maly stava...a to este cca tri krat medzitym kojim 😒 som povedala ze tento tyzden nepeciem,a uz mam zase dve objednavky 😝
@mizulienka vyskusam tvoj pudingovo.tvarohovy krem,mnam uz sa tesim 😵
@monika_123 sa tesim na tvoj obchod uz by sa mi par veci zislo od teba 😉

weirdo
29. jún 2011

@mizulienka - diky moc, hej hej, uz som sa aj nahlasila a smirujem 😀

jakelina
29. jún 2011

@mrka2 krásná, tak se natáhni po obědě s malou. 😉

mrka2
29. jún 2011

@jakelina 😀 no mozno,ale ja nemozem cez den spat.. a este dnes take uprsane pocasie,ze sa mi duplom rano dobre spinkalo a mala uz oci dokoran,ze mama ham ham 😀 😔