Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
23. nov 2011

@vlada111 ale ved tebe sa mozno bude pacit, ja som len mala pocit, ze je to cest o na zdobive perniky a nie na jedle, ale tak to moze byt len moj pocit, ze so m predtym robila ine ?🙂
@lusil2005 ja som tvoje vykrajovala hned a v pohode 🙂

anibas
23. nov 2011

@mizulienka pre teba 😀 😀

katy1979
23. nov 2011

@desmodka teraz hovoris asi o medovnikoch vsak? nie netrhalo. aj ked si podsypala tak sa trhalo? mne sa linecke trhalo medovniky nie

mizulienka
23. nov 2011

@anibas si poklad dakujem 🙂

lusil2005
23. nov 2011

tak som dokoncila svoju dnesnu torticku... angry birds. poznate to? ja som to nepoznala 😕

vlada111
23. nov 2011

@anibas jej Sabi, včera mi prišli vločky. Veeeeľmi pekne ďakujem. Pošli mi prosím do IP údaje k platbe, aby som ti za ne zaplatila.

katy1979
23. nov 2011

@lusil2005 uz pozname 😀

ja mam vlocky zatial na poste. nasla som si listok v schranke tak zajtra si skocim na postu. tesim tesim

lussy23
23. nov 2011

@lusil2005 krásna torta. @dajna11 - krásne medovníčky @adka_praha zaujimavá torta, ale pekná

vlada111
23. nov 2011

@bzucinka2 no neviem, píše, že je mäkké, fajn. ja som tiež robila iné, tak som si myslela, že ako dobre urobím, keď vsadím na niečo overené. No som zvedavá. čo ti na ňom nechutilo, nech som pripravená na najhoršie 😀

dajna11
23. nov 2011

@lussy23 dakujem 😀

dajna11
23. nov 2011

@anibas dakujem za super vločky.

dm1
23. nov 2011

@vlada111 ved ja som nepisala ze od sofi je zle 😉 . to som robila pri prvych medovnickoch. len mne sa najlepsie robilo teraz s tym od lusilky bo je makksie a to mi viac vyhovuje 😉

dm1
23. nov 2011

@vecernicci ale to nemas uplny kruh tie na vianocne gulky su uplne okruhle. som zvedava ake ti z toho vyjdu

dm1
23. nov 2011

@lusil2005 super sa ti podarila! ta cokohmota vypada uzasne hladucka 😵 . Ja nakoniec budem robit este jednu coko na sobotu lebo kamoska akurat oslavuje 30-tku a som jej slubila ze jej spravim.

miciatko
23. nov 2011

@dm1 vazne tie formicky co sem dala vecernicci su neni na vianocne gulky,lebo ja som robila na tych a som bola v tom ze to su tie na vianocne gule,daj link ako vyzeraju formicky na tie gule. . .

dm1
23. nov 2011

@miciatko no ja som veru ine kupovala ako na vianocne pernikove gule tieto http://www.vykrajovacky.cz/index.php?page=produ.... A ked si ich robila na tych formickach nebolo to hore vidiet ze to nieje pekne do oblucka?

lusil2005
23. nov 2011

@dm1 hej hej, plastelina sa podarila. krasne natenko som ju vyvalkala. vobec sa netrhala. bola super. len som to neodhadla a zas mi ostalo tak 1,5-2 davky :D dakujem!!!!

dm1
23. nov 2011

@lusil2005 tak posli prave potrebujem na tu coko 😅

jakelina
23. nov 2011

@lusil2005 zase důvod udělat další dort 😀 😀 ať tu plastelínu spotřebuješ

lusil2005
23. nov 2011

@dm1 neeee to vydrzi v chladnicke. ODSKUSANE! 😀 😀 😀 ale keby sa ti nechcelo robit, mozem ti ju poslat s vlockami 😉

dadka212
23. nov 2011

inak baby všimli ste si...ja som bola včera v lidli a skoro všetko čo kupujem išlo o cca 10centov hore....džemy, čokoláda, vajcia...sila...

isabella_fly
23. nov 2011

@kvojtanikova ajaj, to si ma skutocne nepotesila a baby myslite, ze mi tu smartflex dorucia do buduceho piatka? skusim si to objednat na tortomanii a brnknut im, ci si nemozu pohnut 😅

mizulienka
23. nov 2011

@lusil2005 robila si tu plastelinu zo skrobu a coko? ja by som chcela teraz urobit, ale neviem, ci mam robit coko MMF alebo cokoplastelinu, co je lepsie?

lucia80
23. nov 2011

@isabella_fly nechcem sa miešať, ale počula som, že niekde v Moravanoch alebo na Banke je taký obchod s cukrárskymi potrebami a mali by tam predávať aj hmoty. Nebola som tam, lebo chcem skúsiť najskôr hmotu z cukríkov. Tiež patrím k "začiatočníkom" čo sa sem chodím kochať všetkými týmito nádherami a chcem niečo skúsiť ale nevedela som sa odhodlať. Ale teraz mám príležitosť, lebo mama bude mať narodeniny, tak chcem tiež niečo prvý krát urobiť. Nikomu som nič nepovedala a keď to nevyjde, aspoň nebude trapas 😀 . Tak sa skús niekoho spýtať až z toho smeru poznáš, možno ti poradí bližšie.

lucia80
23. nov 2011

inak táto téma je jednoznačne najlepšia na celom MK, s úžasom sledujem aké zlaté ručičky majú tieto babulky, čo všetko dokážu a postíhajú. Skláňam klobúk pred všetkými a tíško závidím...

miciatko
23. nov 2011

@dm1 no trochu to vidiet ja ze to tak ma byt

adka_praha
23. nov 2011

ahojte...

zasa vas idem otravovat... mam bojovu ulohu- upiect tortu na nase novembrove stretko detom k druhym narodeninam... a teraz prosiiim pekne prosiiiim- nemate nejaky napad, co by sa hodilo???? 😨

miciatko
23. nov 2011

baby uz ste videli ten detsky film auta 2??, teraz to vyslo a teste sa ake auta su tam, takze baby chystajte cyklamenovu farbu, je tam gazik, formul a este neake nove auticka co v prvom diele neboli 😨

mizulienka
23. nov 2011

inac baby dnes v televiznych na markize bude reportaz "najkrajsia torta" pozerajte 😉

vecernicci
23. nov 2011

@dm1 já jsem na to teď koukala taky, ale na svícny budou úplně suprovní na ty kalíšky, psala jsem do e-shopu ať mi přihodí i ty co máš ty, mají je tam za 81 korun, to docela jde, tak doufám, že už to nemá zabalené a přihodí mi to