Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
17. feb 2012

@jakelina tak to je šikula v 11 letech se postarat o bráchu 😉 ty naše ťunťulíni by sami být nemohli ani náhodou, náš starší vždycky vymyslí nějakou blbost 😠 snad to věkem přejde 😀
@zdenallicka tak to je hrozný 😝
@lifinka uvidíme, musela bych si zařídit živnosťák, na rekvalifikačku na cukrařinu už jsem domluvená na pracáku 😉 a co prďolka? Už je lepší? A co ten váš dr?

jakelina
17. feb 2012

@vecernicci on je zvyklý, ti starší už randí a on mu pustí pohádku a cpou nějaké Lupeto a podobné věci, aby nelítali a něco si neudělali 😀 😀 😀 a my jsme na telefonu

lifinka
17. feb 2012

@vecernicci taky jsem se Tě chtěla zeptat, jak je u vás? No byli jsme u dr, dal mi optalseptonex mast na očička(pod okem a víčka, jsou plné neštovic) a imazol na velké pupínky a má šílené pod bradou,ale jak slintá nic se tam neudrží za mast, či pudr, budou tam řádné jizvy...je mi z toho smutno, do toho kaká tmavě zeleně, tak jsem volala na pohot, že co? A ona že to asi patří k té nemoci, dneska celý den špatně saje(kojím) vůbec nepije spíše si pocucává, ale afty nevidím v pusence...nebo, že bych měla málo mlíka už,ach jo, ať je to za námi...

lifinka
17. feb 2012

@mamina1978 ta slza teda je nádherná a ten třpyt je to sprejované ten potah, myslíš?

jakelina
17. feb 2012

@lifinka ta stolička může být hladová, protože málo pije. Prostě má bolení a ty neštovice ho trápí. Nabízej co nejčastěji prso, ať má přední mléko na žízeň a zítra už třeba bude líp.

lussy23
17. feb 2012

@timonko krásna Kittynka aj Minie
@abriela nádherná šálka
@pristela myslela som to tak, či je telo z jedneho kusu🙂
@jakelina nádherné kvetinky

lussy23
17. feb 2012

@adul67 krásna kabelka @mia114 veľmi krásna @mariann2 nádherná @heni79 krásnučká @jakelina krásna tortička @lucinka10011 prekrásna
@vecernicci prekásne

lussy23
17. feb 2012

@zuzkat1 krásna lienočka @abriela aj tortička je krásna
@79zuzana nádherné torty
@janulkamartinko prekrásne torty. Maťko a Kubko sú pre vášho synčeka?

lussy23
17. feb 2012

@mizulienka krásnučké tortičky @miciatko krásna Valentínka @pristela nádherná torta

ak som na niekoho zabudla, ospravelňujem sa.

vlada111
17. feb 2012

@mizulienka krásne sú Luci, po návrate z dovči som sa na nich rada pokochala. Juj ale ste tu toho popísali, nebudem to ani listovať, pozrela som si aspoň dva dni 😀

zuzkat1
17. feb 2012

@abriela tak to potom potesi dvojnasobne ze sa celkom podarila🙂
ale musim dodat ze najma vdaka vam tu...som sem chodila a stale chodim po rady a napady...

lucinka10011
17. feb 2012

@lussy23 dik

vecernicci
17. feb 2012

@lifinka my už jsme v pohodě, nejvíc jich má obličeji i v očích a na zádech, na rukách, nohách a břiše, nemá skoro žádnou, už je i veselej a zlobí 😀
tak ať už jste brzo zdravý, to je hrozný, když jsou nemocný prďolové, možná málo saje, protože nemá chuť, když je tak nemocný, počkej až mu otrne, tak tě pěkně potahá 😀 😀 málo mlíka určitě nemáš
@jakelina taky mněnapadlo, že je to hladová stolice, ta je zelená

simasa
17. feb 2012

@vecernicci ja som nerobila "bimbasa", ale neviem uz, ktora z bab to bola. A uz hladkas? 😀

vecernicci
17. feb 2012

jo a moje další výtvory, zítra už jen dva, už jsem mrtvá, od rána jsem v kuchyni a děti dole u babičky celý den 😉

vecernicci
17. feb 2012

@simasa já myslela, že ty, tak že by @desmodka? už v tom mám hokej a hladit budu až zítra, kluci jedou s babičkou a dědou na hory a manža jde na 24 do práce, tak si to užiju 😀 😀 😀

pristela
17. feb 2012

@vecernicci to auto je urobene uplne uuzasne, vypada ako "ozajstne" z hrackarstva 😅 aj krtek je bombovy!! ani nepamatam kedy som naposledy videla tuto rozpravku ☹

Vsetkym velmi moc dakujem za like , ste pokladiky!!!!!
a tu su este muffinky co pojdu k torticke, ktora ale este nieje 🤐 ale mala by uz byt 🤐

heni79
17. feb 2012

@vecernicci
Krásne torty, tá s krtkom je úplne úžasná. Precízna práca. 😉 Klobúk dolu.

heni79
17. feb 2012

Ďakujem za kladné hodnotenie môjho dielka. 🙂

alenv
17. feb 2012

@vecernicci teda ty jsi takk šikovná

alenv
17. feb 2012

@mizulienka nádherné ty postavičky

alenv
17. feb 2012

@pristela ta barevná kombinace 😵

alenv
17. feb 2012

@vecernicci jak to můžeš vše stíhat 😕

vecernicci
17. feb 2012

@pristela super mufinky a díky, já na krtka koukala zrovna dneska a na Mc Queena včera 😀 😀 tohle teď u nás frčí ale teď jsem si uvědomila, že jsem mu zapomněla udělat zadní světla, snad to roční prcek přežije 😉
@heni79 díky moc, snažila jsem se
@alenv díky 😵 😵 😵 a jak to stíhám? dám děcka dolů k babičce, ta s nima dělá celý den blbosti (máme takovou babičku pro každou špatnost někdy si říkám, že je horší jak ty děti 😉

alenv
17. feb 2012

@vecernicci no upřímně ani nevím jak bych to stíhala, kdyby mi malýho někdo hlídal 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
17. feb 2012

@mizulienka luci co to tvoriva kriza?uplne ta chapem ked mam toho vela prestava ma to bavit,teraz som mala dva vikendy len po jednej trorte a ta taka pohodicka 🙂 ale buduci uz zase 4 😉
@pristela genialne,krasne 😵 torta nema chybu a muffinky mnam 🙂

katulkaaaaaa
17. feb 2012

@janulkamartinko jani torta pre maleho je uzastna!velmi sa ti podarila 🙂 aj prsia su super

mishulle
17. feb 2012

moje dnešní dortíky pro syny

maca_p
17. feb 2012

dievcata, sledujem vas, ste super. mam taku otazku, skor zaujem. robite niektora figurky na objednavku? potrebovala by som vymodelovat 3 chlapcov, 1 dievca a 1 uja. nemusi to byt ich fotonapodobnenina, skor sa mi jedna o tie postavy na megaoslavu. tortu si urobim sama, len nie som zrucna na figurky. bola by som rada, ak by ste sa niektora na to podujala 😀

1katuska73
17. feb 2012

ahojte idem sa tiez pochvalit mojou dnesnou,je svadobna, na fotke su farby nevyrazne ale vskutocnosti je fialova krajsia.