Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
17. mar 2012

@anibas krásne tortuše 🙂

všetky ste popridávali nádhery kokos také diela veď to je umenie

a tu je moja posledná tohtotýždňová @pristela Ďakujem za tip so striekačkou 🙂

jakelina
17. mar 2012

@eliska22 mojí kamarádce se to stalo na koupališti, plavala a nějaké dítě se vynořilo, koplo nohou a vyrazilo jí půl zubu 😝 😢

anibas
17. mar 2012

@janula.h krááásna a ja tiež ´DAKUJEM za ten tip so striekačkou @pristela - super to ide !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lusil2005
17. mar 2012

juj dievcata moje zlate, ja uz som tu nebola poriadne plnohodnotne ani nepametam 😒 nestiham!!! robim danove. ale teraz som si chvilu od danovych oddychla, a pre istotu som ponocovala v kuchyni 😀

mimochodom - to s tou striekackou - ja som to uz davnejsie citala v nejakom navode, a je to fakt super. tiez som to uz asi na dvoch tortach pouzila. bala som sa ze co urobim s hmotou co ostane v striekacke, ale ide to uplne super von. 😉

yamahafazer
17. mar 2012

@anibas to je motorkarska znacka 🙂 to som robila svagrovi k meninam my sme taka motorkarska rodina svagor ten ma aj dost poharov co vyhral na motocrosovych zavodoch a my mame aj cestnu aj krosu motorku

yamahafazer
17. mar 2012

@anibas a ja ich davam do krabicky uzatvaratelnej a v pohode drzia nic sa neodlepuje

njonja
17. mar 2012

@janula.h dakujem moja🙂 ale mohlo by to byt lepsie☹ Snad nabuduce.. ale hlavne je, ze sa pacil a aj chutil . Kocka, pre ktoru som to robila skoro odpadla🙂 doslova som jej vyrazila dych a jej muz, pre ktoreho to bolo, ju nechcel ani rozktojit🙂 Je krasne, ked sa nase torty ludom pacia..to je na tej praci najkrajsie... a ked este aj chutia🙂

njonja
17. mar 2012

@janula.h ta raketa je uzasna!

njonja
17. mar 2012

@artepf dakujem🙂 Ja len, ze to auto je take krive🙂 🙂 Kocky tu ich maju tak neskutocne krasne! Musim este na sebe popracovat....Ale sranda bola, ze muz modeloval spolu so mnou🙂 Dokonca mi doniesol 3 D model toho auta🙂 by mu to jeho chlapska hrdost nedala, aby sa to nepodobalo na Porsche🙂

janula.h
17. mar 2012

@njonja čo??? veď ten šraubovák a tie kliešte a tá handraaaa no my sme s mužim s otvorenými ústami čumeli 🙂 😕

jakelina
17. mar 2012

@janula.h krásná raketa

@lusil2005 oba nádherné

njonja
17. mar 2012

@zlatat neboj, ja som sice v zahranici, ale tiez ich nedavam za tieto ceny. ale ten system sa mi mimoriadne paci!

pristela
17. mar 2012

baby s tou striekackou som ja nezacala 😀 to ma tu niektora z vas osvietila, len uz nepamatam ktora 😕

janula.h
17. mar 2012

@jakelina auuuuuu môj zlatý 😖 ja poznám babu čo išla venčiť psa a chcela si zaviazať šnúrky na topánkach tak si vzala vodítko do úst a pes zbadal mačku sa rozbehol aj s jej zubami 😠 😠

njonja
17. mar 2012

@janula.h si zlata🙂 🙂 Dakujem🙂

Dievcata, dakujem za vsetky like🙂

njonja
17. mar 2012

@pristela ty mas take krasne napisy na tyh tortach? Uz som si to castejsie vsimla! Ako to robis? si to najskor hodis na papiera potom pises? alebo vies tak prekrasne pisat len tak?

reruna
17. mar 2012

Všem díky za liky, dortík je už snězený, byl dobrý, krémy v pohodě, akorát to nechtěli krájet, prý to zmrazí na památku 😅
A chválím všechny dortíky, co jste přidaly! 🙂

njonja
17. mar 2012

@mariann2 ta stavba sorocia je dkonala🙂 a dobre som sa nasmiala🙂

njonja
17. mar 2012

@dm1 tie cokotorty su skvele! a tie ornamenty! Ake ich mavas vnutri? Som nepostrehla, navrchu davas cokoladu, ci je to coko mmf?

janula.h
17. mar 2012

@mariann2 to prasaaaaaa mňaaaaaaaam dala by som si ale po tomto víkende tortovom normálne pečené 😀

babuľky ĎAKOVAM za LIKEy 🙂 😵

mia1111
17. mar 2012

@pristela - au, až ma pichlo pri srdci 😅 - žeby si na mňa tak rýchlo zabudla? 😅 😕 Ale tak odpúšťam Ti 😀 😀 😀
Baby, krááásne torty ste zasa popridávali 😵 😵 😵

jakelina
17. mar 2012

@pristela stříkačku myslím doporučovala dadka

mia1111
17. mar 2012

@pristela - tak toto je suverénne najkrajšia Kitty-torta 😉 😉 😉 😵 😵 😵 Perfektnáááááá je 😵
@dm1 - krásne torty, juj, takú chuť na čokoládu si mi urobila 😅
@mariann2 - waaaaaau, toľko tortičiek - to ako si stihla??? Ja som toľko urobila za pol roka 😅 😀 a Ty za týždeň 😕 😕 🙂 🙂.
@anibas - perfektné všetky torty, ale z tej prvej som padla na zadok 😵 😵 😵 😵
@lusil2005 - krásne obe tortičky 😵
Aj ostatné babulky, super torty, @jakelina - ten mobil sa Ti vydaril 😉

lusil2005
17. mar 2012

@jakelina jo je to mozne, ja som neni ista ci som to tu od niekoho citala alebo to bolo v navode, kazdopadne - velka vdaka za taketo perfektne zlepsovaky 😅

vecernicci
17. mar 2012

zase jste popřidávaly úplně nádherný dortíky,nestíhám jednotlivě jmenovat, prostě jste šikovný holky 😉 😉
a tady jsou moje dnešní, teda čokoládový už dělat nikdy nebudu, čokoláda už není můj kamarád, ale můj nepřítel 😀 😀 😀

vlada111
17. mar 2012

@eliska22 ale veľmi vkusná a jemná 😉

vlada111
17. mar 2012

@vecernicci nápaditá verzia Barbie, a vidím, že gentleman sa ujal 😀

lusil2005
17. mar 2012

@vecernicci ta barbie je krasna! super napad.

vecernicci
17. mar 2012

@vlada111 @lusil2005 děkuji děvčata, to už je moje druhá barbie v tomhle stylu 😉 a gentleman se fakt lidem líbí, je to elegantní verze podvozku 😀

adrianai
17. mar 2012

@pristela krásna tortička 🙂 môžem sa spýtať, ako si pripevnila číslice? ja som minule nemala tucha ako pripevniť 5-ku, vyriešili sme to sviečkami 😝