Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

abriela
14. apr 2012

@anibas nadhera. Mne sa najviac paci, ta biela, zeby svadobna - taka cista a dokonala

dada2007
14. apr 2012

@larah nie nie........nepečie, nepoťahuje........len mi ju priniesol, to ju ona pred odchodom spravila 🙂

dada2007
14. apr 2012

@anibas ale micka.....pristela nestíhala dokončiť tortu, lebo ju brácho stiahol do Polska na prázdniny....tak mi volala hodinu pred odchodom.....či mi ju jej muž môže doniesť a ja ju dokončím-teda bola upečená, naplnená a potiahnutá a ja som len dozdobila 😉 .........teda bubny by bolo treba robiť skôr, aby dobre zatvrdli a dobre to držalo-čiže to som nestíhala, lebo som nevedela.....ale tak snažila som sa.......aj ja aj muž .....makali sme na nich obaja.....

lussy23
14. apr 2012

@lenocka23 krásne @adka_praha krásnučká @ajka82 krásna tortička @yamahafazer krásne a ren havko je zlatučký tie očká sú namaľované alebo hmota? @zdenallicka prekrásne tortičky @gagarinka úplne nádherná torta. @lucula73 krásnučká @lienika krásna @mamina1978 skoré uzdravenie synčekovi

jakelina
14. apr 2012

Já bych taky chtěla zkusit tu tavnou pistol, jenom nevím jestli to chápu správně. Roztavit si to na talířek a do toho něco otlačit??

adka_praha
14. apr 2012

@lussy23 dakujem... 😵

janula.h
14. apr 2012

@anibas no nevravím Ty si čarodejnica 😀 parááááda a tá sexica waaaaw a teraz šup vyložiť nohy 😵 😵 😵 😵

daducha
14. apr 2012

@anibas krááásne,si superwomen 😉

larah
14. apr 2012

@dada2007 tak tvoj je taký cukrárik? 🙂 moj teda ee,navariť, no to ešte aj ano,ale kto má potom upratovať tu spušť

larah
14. apr 2012

@jakelina no ja som skušala najprv na tanier ,ale to sa rozteká,takže do nejakej nádobky malinkej, tej barbine som to dávala priamo na tvár,ale tiež mi to stekalo,tak som to dala na 2 krát a v pohode

dada2007
14. apr 2012

@larah má obrovskú trpezlivosť...a prvé torty poťahoval on 😀 ......robíme tortičky väčšinou spolu(ak nie je v práci).....dopĺňame sa 😉

adka_praha
14. apr 2012

baby prosim vas, uz od vas niekto chcel celu cokoladovu tortu a potom vam vytkol, ze tam bolo moc cokolady???? 😨 a este mi zenska zacala kecat, ze este pred odchodom z domu volala, ci ta oslava plati, lebo ak nie, tak by tu tortu nechala tak... 😨 ja nechapem, co ja mam poslednou dobou take "stastie" na ludi...

dajna11
14. apr 2012

taká moc rýchla rychlovka......aj to vidno...na nedelu 😀

macicka84
14. apr 2012

@lussy23 Dekuji 😵 MM se taky libily, tak uvidime co na to zitra oslavenec 😅 ...

janula.h
14. apr 2012

@adka_praha ??? blbý lidi taky lidi .... 😠

dadka212
14. apr 2012

@adka_praha no to ja nechápem niektorých ludí....kokso nemám na tetu slov 😕

lusil2005
14. apr 2012

@alenv vyrezavam. peciem v stvorcovom rafiku.

adka_praha
14. apr 2012

@dadka212
@janula.h no mne skoro huba ku susedom na jednotku prepadla (byvame na 6.) 😨 ... odteraz bud jej zakazku nevezmem, alebo mi ju dopredu celu zacaluje... 🙄

ikula2
14. apr 2012

@anibas no tak sklanam sa ze to dokazes v takom kratkom case 😲 , vsetky su krasne
@ladydia krasny konik 🙂

ikula2
14. apr 2012

@yamahafazer a to tu etiketu si robila rucne? 😲

dadka212
14. apr 2012

@adka_praha no pri špekulantoch, radšej brať zálohu aspoň polovicu z predpokladanej sumy....nech máš potom aspoň náklady pokryté...no ale asi by som v tej chvíli nevedela, čo jej mám povedať 😝

lusil2005
14. apr 2012

tu je moja dnesna, vcerajsiu som - klasicky - nestihla odfotit 😅

simasa
14. apr 2012

Baby nadherne torty ste dali a naozaj myslim vsetky. Ale @anibas - tak to som okoktavela.
Ja len tak poskromne 🙂

anibas
14. apr 2012

@ikula2 celý týždeň som si pripravovala ozdoby 😉 😉 😉

heni79
14. apr 2012

@mizulienka
Ja nad ňou práve tiež uvažujem. Ale asi potiahnuť boky a vrchnák "vyrobiť" na niečom inom a nechať vytvrdnúť a potom dať na tortu. Na jednej strane na pevno, na druhej podoprieť nejako zvútra?
Nerobila ju @pristela minule? Keď sa vráti z Poľska, možno dá vedieť. 😉

lussy23
14. apr 2012

@dajna11 nádherná
@lusil2005 krásna
@simasa krásnučké

alenv
14. apr 2012

děvčata prosím .. doporučte mi něco pro slečnu.. má 14. narozeniny.. dostla jsem zadání barevný a třeba zvířátka..ale to nevědě je jim to jedno.. a mě přijdou zvířátka pro 14 holčinu moc dětské 😅 co myslíte co by jste volily? Prosím o rady..

alenv
14. apr 2012

@lusil2005 faaakt.. já se bojím, že bych to tak krásně nezvládla.. nevíš je někde postup?

vlada111
14. apr 2012

@zuzana124 tá trojková je perfektná 🙂

jakelina
14. apr 2012

@alenv a nějaké koničky nemá??