Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
5. máj 2012

@vlada111 že? ☹ keby aspon chcela ze modry vankus a biele ruze to by slo ☹ ale tetuske sa strasne pacila, tak dufam, ze aj chutit im bude 😕 a este tie fialove ma cakaju, ja sa tak netesim na tu torticku ☹

vlada111
5. máj 2012

@pristela ale fialkové by mohli byť ok, či? A keby si ich urobila také bledunké, fialová zmiešaná s ružovou?

lussy23
5. máj 2012

@alenv krásna tortička
@mailli krásnučký úlik @mrka2 krásna

lusil2005
5. máj 2012

Ahojte zienky! Juj ja sa vzdy tak tesim na vikend, tolko nadhery tu vzdy pribudne!!!
@pristela kde co ako, kurna ja nikdy tvoje fotose nezachytim. idem ta vystriehnut na FB! 😝

Pridavam moje dve dnesne... Natalka samosrejme zas dostala vcera horucky, bolia ju asi aj mihalnice, a najlepsie ze v pondelok jej zacina skola v prirode ☹ a tak strasne sa tesila...

lusil2005
5. máj 2012

Inac - leto uz uraduje!!!! uz ste videli, aby za 24 hodin neuschli dve krpate Minnie cierne nohy zo smartflexu???? Ani drotiky nepomohli. Nakoniec si musela sadnut 🤐

dajna11
5. máj 2012

@pristela no u mna toho vela nenaslintáš,to ja pri tebe si pripadám akoby som mala obe ruky amputované 😀 ,ok posielam žiadosť

dajna11
5. máj 2012

@lussy23 dakujem,písala som že to je sviečka,to si priniesli na tortičku,že to tam chcú 😀

mates22
5. máj 2012

@lusil2005 jak je dělaný ten potah na minnie dortu, prosím? pro mě začátečníka je to nějak nepochopitelné, ta dvoubarevnost - to je bíle potaženo a přes to růžovou, nebo nějak vyválené???

mates22
5. máj 2012

@dajna11 jé, dopadlo to na výbornou, dort je moc hezký... a já sem je přemluvila na čokohmotu, to se mi ulevilo, sice se musí rychle, ale pořád je to potah :-d

lusil2005
5. máj 2012

@mates22 ano, je to potiahnute bielym potahom, na tom ruzovy vykrojeny potah, a potom urobeny cerveny lem z tenuckej potahovky (vytlacenej cez striekacku)

mates22
5. máj 2012

@lusil2005 díky, mně právě z té fotky přišlo, že je to všechno v jedné ploše a nějak mi to nešlo do hlavy, jak by se to udělalo 😀

vecernicci
5. máj 2012

@reruna já myslím,že děckám ta burizonka chutnat bude, mně teda "chutí" 😀 😀 a ještě ji chci zkusit s tou bílou čokoládou, jak dělala @jakelina 😉

dajna11
5. máj 2012

@mates22 NO TAK TO Máš PECH,AKO čOKOLáDA BOLA DOBRá,Tá CARLA ZO SáčKU,Tá JE SUPER,AJ SA TO DOBRE PRENIESLO,LEN TORTU SOM MALA NA PRD VYROVNANú A ZLE SOM SI VYMERALA TEN PáS čOKOTRANSFERU 😀

lokalistin
5. máj 2012

@dajna11 kde so mozem pozriet vsetky tvoje torty

kaculka46
5. máj 2012

@lussy23 Moc děkujeme!

dajna11
5. máj 2012

@lokalistin tutok....

lokalistin
5. máj 2012

@dajna11 diky pekne torticky a aj deturence 😉

dajna11
5. máj 2012

@lokalistin díky 😀 😀

zklimekova
5. máj 2012

pridám vám to moju dnešnú..pekne ma potrápila....skoro plakala som pri nej plakala...a dokončovala ju v chladničke...teraz len dúfať že prežije prevoz v tomto teple.....inak je to moja prvá poschodová torta skoro po 6-tich rokoch ...prvá bola staršej dcérke na 2narodeniny 🙂...ešte poupratovať a popozerám aj tie vaše 🙂

lusil2005
5. máj 2012

@mates22 ono ten lem ti tak zleje do jednej plochy, nieje tam vidiet ten prechod.

pristela
5. máj 2012

inak holky nieje nic tazsie ako praca s bielou cokoladou 😠 😠 jaj 😠 😠 😠 keby to aspon ludia vedeli ocenit, ale nie, mne objednavaju torty poliate coko, ze ved to mas lahsie 🙄 🙄 🙄 som len ted davala bielu na tiramisu , no mam objednavku na poschodovu celu s bielou coko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ asi mi padne net, zlyhá elektrika, vybijú baterky v zvončeku a umrie mi zas datum odovzdavania torticky mobil 😝

marci2305
5. máj 2012

@pristela Ty si neskutocne sikovne ziena. Co chytis do ruk,to sa ti podari. Fakt krasna,aj by som ti zozrala tie modre ruze.

larah
5. máj 2012

dnesna poobedna rychlovecka, korpus red velvet 🙂

dadka212
5. máj 2012

aj ja pridávam svoje víkendové

anibas
5. máj 2012

ženy vy píšete či pečiete ??? 😅 😅 😅 😅 Som sa musela 12 stránok vracať späť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
moje víkendové tortičky

salonka1981
5. máj 2012

Ahojte.Chválim všetky tortičky nádherné ste zasa porobili.Ja teraz chvílu nechcem ani vidieť 🙂 Ale chystám sa kamoške urobiť budúci mesiac a idem si k Vám po radu.Ako sa dá urobiť ten tigrovaný povrch?Nikde na nete som to nemohla najsť tak možno mi POMOŽETE 🙂

aduskatt
5. máj 2012

@vecernicci no, ved aj mne len raz stiekol, ale staci mi to na to, aby som viac nedavala puding🙂ale ak s tym nema niekto problemy, nech si da🙂

mailli
5. máj 2012

@salonka1981 podle mě je to všechno malované... 😅

mia114
5. máj 2012

ahojte
moja dnesna torticka