Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

makinka2
21. sep 2012

😉 Holky jen dotaz 🙂 můžu rozředit gelovou barvu alkoholem, nějak mi vysychá 😒 děkuji

vlada111
21. sep 2012

@aduskatt krásnunká je 😉

vlada111
21. sep 2012

@aduskatt neblázni, tak to si takých zákazníkov drž 😉 A nemohli sa len pomýliť? 😀 😀 😀

simasa
21. sep 2012

No torta konecne hotova (fotil manzel, takze pozadie je uzasne), idem naplnit tu na stretko a dorobit swap. Zbalena tiez nie som - asi ani spat nepojdem 😝

sisix
21. sep 2012

holky prosim na kyticky jaka tloustka dratu???? Diky

pristela
21. sep 2012

@vlada111 ja puncove nelubim ani nik u nas doma tak preto sa mi s tym ťažsie robi 😅 ale presne som na teba a chameleona myslela 😵 😵

@rapunzel1 presne tuto sablonu mam tiez 😵 len ja na ne robim ako stencil s cerou

@eliska22 daj aj aj a je to 😀 mna aj doma niekedy volaju pristela , tak ja snad moje "sukromne" meno nemusim 😀 😀 normal sa otočím aj na pristela 😀 😀 😀

vlada111
21. sep 2012

@pristela ja ich miľujeeeeeem, mňam od decka 😝

eliska22
21. sep 2012

@pristela no tak to, ale ja som Magdaléna, tak ma poznáte aj z FB, ale tak ma nikto nevolá skoro, tak som len pokrstená a všetky papiere mám na toto meno inak ma volajú Lenka 😀 😀 😀

vlada111
21. sep 2012

@sisix 26

mia114
21. sep 2012

baby, a terba ten swapik nejako zabalit?

aduskatt
21. sep 2012

@vlada111 potvora svetlo🙂

pipka
21. sep 2012

@mia114 no podla toho co beries...ja len do celofanu to davam...s maslickou 😉 ci musi to byt akoze prekvapko? ako pod stromcekom? 😕 😀 😀

aduskatt
21. sep 2012

@vlada111 no ne, sak sme sa este natahovali v kuchyni, ze to je vela.a ze ne, ze si zasluzim🙂 sa tesim, o dva tyzdne im robim poschodovu🙂

sisix
21. sep 2012

@vlada111 pani ma 0,9 1,1 1,2 a 1,4 tak tu 1,4 nebo nebrat vubec? Dekuji

aduskatt
21. sep 2012

baby upecie sa mi husenica za pol hodky?

mia114
21. sep 2012

@pipka no mne to nejde ani do celofanu zabalit 😅 stale mi potom ztoho odpadne nieco 😀 tak som to dala len do darcekovej tasticky, snad to prezije cestu, teda aspon pod tu stanicu, v aute to uz bude v pohode. mam nejak vela veci 😕

mia114
21. sep 2012

@pipka, tak teda rano o 8mej na tej zastavke dnes dalsia od stanice, hej?

pristela
21. sep 2012

@mia114 zabalit aby nebolo vidno co tam je , mal by sa potom dat na jednu kopu/ na stol/ a pak urcit jednu ktora bude nahodne vyberat swapiky a rozdavat zienkam , aby sa nestalo ze si niektora zamerne vyberie tu jakelinkinu marmeladu ked ju bude vidiet v com ju ma zabalenu 😀 😀 😀

Upozornujem nic som nemodelovala 😀 takze moj swapik je uplne bežný ..šedý 😀 😀 😀

lamps
21. sep 2012

@pristela od teba a šedý swapík? neverím, určite je to niečo krásne 😅 😅 😅

mia114
21. sep 2012

@pristela fuha, tak to neviem ako to zabalim 😕 😝 ja to tu tasku hore zalepim paskou a nebude vidiet co tam je, len ja mam dve veci tak budu kazda zvlast a je 😅

levandulka3
21. sep 2012

konečne hotovo, nohy vyložiť 🙂 hlavná svadobná ( ale vyšli mi zlé fotky v skutočnosti bola snehobiela jemne oflitrovaná, ružičky jemne ružové a niektoré mali cyklámenové stredy) zostáva mi len dúfať, že mi nevesta pošle foto od profesionálneho fotografa,
torta so srdiečkom je na 30. výročie svadby - perlovú svadbu a posledná rýchlovka je na 50 tku kedže som nemala nič vymodelované musela som silno improvizovať 😀

eliska22
21. sep 2012

@pipka aj aj som to tak zabalila celofan a stuha 😀 😀 😀

miciatko
21. sep 2012

@pristela ja by som navrhovala aby sa napisalo na papieriky cisla ,tak aby kazda si neake cislo vyzrebovala a to by urcil poradie v akom by kazda sla ku stolu a sama si vzdy jeden zobrala , tak sme to robili na vianocnom vecierku s detmi 😀

eliska22
21. sep 2012

@levandulka3 nádherné torty waw 😵

eliska22
21. sep 2012

@pristela ok tak to dám do darkovej kabielky 😀

pristela
21. sep 2012

@miciatko lenze tak si moze kazda vybrat toho swapik koho videla ze ho tam polozil 😅 ale vsak to je jedno , len ja sa nemozem pozerat kto tam co da 🙄 bo chcem total prekvapko 😀
@mia114 jo jo aj ja mam len v darcekovej tašticke 😉
@lamps 😀 😀 fakt som nic nemodelovala , dokonca don ani nesila takze je tam to tretie , ale nemozem to vysloviiiiiť 😝 ale tak snad to niekomu pomoze v dalsej praci 😀

@levandulka3 WOW uuuuuuuuzasneeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 nadherna aj svadobna, aach taka jemna , krasna 😵 😵 a strasne sa mi paci aj ta so srdieckom , to je taaak romantickeeeee 😵 😵 😵 😵

aduskatt
21. sep 2012

@pristela ani ja som nemodelovala, ved co aj, ze?🙂

lawli
21. sep 2012

kočky dnes ,keď som robila tortičky a videla ten binec v kuchyni ,tak ma hneď napadli tie fotečky čo sme tu posledné dni dávali 😀 pekne upratané kuchyne 😀 😀 ...tak mi to nedalo a spravila tieto fotečky 😀 😀 😀

miciatko
21. sep 2012

@pristela tak ma este napada dat ku kazdemu swpiku cislo a zrebovat cislo -cize dostane swapik s vyzrebovanym cislom, ale ved sa dohodneme

lamps
21. sep 2012

@lawli ty si dobrá, u mňa v kuchyni to pri tortách vyzerá horšie 😀 😀 😀